nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální video přehrávač ($2.99)

Příspěvek od ls8 »

Přes DLNA/UPnP ale obvykle nefungují externí titulky.

Edit: Překvapivě v nPlayeru externí titulky přes DLNA fungují, právě jsem to zkoušel.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: nPlayer - univerzální video přehrávač ($2.99)

Příspěvek od Smrdaky »

To je snad hlavne veci dlna serveru. Ne kazdy to totiz umi. V puvoni speciikaci dlna totiz nic takoveho neni.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální video přehrávač ($2.99)

Příspěvek od ls8 »

Podpora musí být na obou stranách. Tedy na straně DLNA serveru (Synology umí) i na straně přehrávače (nPlayer umí taky).

Jiné přehrávače, které jsem zkoušel (jediný další, který to uměl, byl nějaký Androidí, myslím, že DicePlayer), umějí titulky při přístupu přes sambu, tedy když titulky vidí jako samostatný soubor nazvaný stejně jako soubor s videem. Při přehrávání přes protokol DLNA/UPnP ale titulky nezobrazí, i když jim je DLNA server posílá.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální video přehrávač ($2.99)

Příspěvek od Clon »

Kluci, nemůžu v tomto programu přijít na způsob, jak přehrát klasickou strukturu DVD (uloženou na NASu).
Ideální BY bylo klepnout na složku s filmem a dát "přehrát". Ale na toto jsem nepřišel.
A pokud prolézám soubory až dovnitř Video_ts a pracně najdu správný .vob ke spuštění, musím ručně najít český zvuk (třeba mezi 5 dalšími - a to ještě metodou pokus/omyl, jelikož žádný zvuk není označen cz či en, ale všechny jsou "neznámý nebo neplatný jazyk" - přehraju takto jeden .vob. Dál si teď nejsem jistý, jestli se po přehrátí tohoto vobu přehrávání zastaví, nebo ne, ale v každém případě DALŠÍ vob hraje zase anglicky. Takže znova pracně najít.
A taková pohádka Alenka v říši divů má vobů jako maku - poslední je VTS_30_1.VOB

No takovýmto způsobem přehrát malému jednu pohádku je prostě "o život".

Nepřišli jste na nějaký způsob, jak DVD přehrát "normálně" ???


Zkouším ještě XBMC - tam když na složce s filmem klepnu pravým (dvěma prsty) a dám "přehrát", přehrávání začne samo (bez hledání správného vobu), nastavím cz jazyk (dokonce je označen cz) a celé DVD už na to nemusím hrábnout.
Akorát že XBMC má zase jiné své mouchy - zejména přehrávání velmi kvalitních filmů navíc s DTS zvukem a ještě po síti - to už asi nestíhá a pořád "ukládá do vyrovnávací paměti" - na to se pak taky nedá koukat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Po 3/4 roce cekani na jakoukoli odpoved mi nezbyva nez alespon vsem zucastnenym podekovat za snahu. Diky.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od ls8 »

Asi to rozumně nejde. První věc, co dělám s každým DVD, které se mi dostane do ruky je, že z toho udělám MP4 soubor(y).
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Smrdaky »

Clone, uz jsi napsal autorovi prehravace?

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Á - Smrdaky. Ne, nenapsal. Neumim anglicky.
Ale nechce se mi verit, ze jsem jediny, co ma doma ve videotece DVD. A ze jich mam "hafo".
Pokud by se nasel kdokoliv, kdo ma doma taky DVD a navic dokonce umel anglicky, pokud by napsal autorovi, vyresilo by se to SNAD NEJEN pro me.

ls8: diky za odpoved.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od jackherrer »

Dear Sir or Madam,

I'm really delighted to use your software for iPhone and iPad - nPlayer, but I have one issue with playing DVDs which are stored (and legally purchased) on my NAS. DVDs are in classic folders VIDEO_TS and AUDIO_TS. When I want to play some movie I have manually enter into folder VIDEO_TS and manually select *.vob file to play and then I have to manually select audio track which is really annoying. After *.vob file ends I have to follow this procedure again and again. What I am asking for is whether is possible to somehow add support for classic DVD file structure.

Thanks in advance

Best regards,
dopln jmeno
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Oooooooooo, diky, pane!

Odesláno.
Jen možná chtělo zdůraznit či podobně (přeložil jsem si tvůj text překladačem), že těch *.vob bývá na jednom DVD i 30.
Ale samozřejmě DÍKY MOC za tvoji pomoc! :angel:

EDIT: Tak jsem zavítal na jejich stránky, našel fórum, ale je to tam samý čínský klikyhák a ani jsem nenašel, že by se to někde dalo aspoň přepnout do angličtiny.
Nicméně mě právě ještě napadla jedna věc.
Já osobně bych docela uvítal i za cenu In-app nákupu přikoupit možnost přehrávání DTS zvuku. Vím že to je otázka licencí, které asi stojí balík, ale jak se říká za zeptání nic. A když se to nějak rozprostře na více uživatelů - možná by to mohlo být schůdné. MOŽNÁ.

Nechtěl by jsi zformulovat ještě jednu otázečku v tomto duchu?
Předem díky!
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od jackherrer »

Jako myslis: Dobry den chtel bych se zeptat zda je moznost pridat podporu DTS zvuku? Vim ze je to otazka licenci, proto bych za moznsot podpory rad zaplatil napr ve forme in-app purchase. (Dear Sir or Madam, It's me again. My next question is about DTS audio. It's possible to add support for it? I know there is problem with licencing, but I'm willing to pay for it through in-app purchase. Thanks in advance. Best regards, jmeno).
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Ano, myslel jsem to takto. Diky!
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od ls8 »

Zatím jediný přehrávač, o kterém vím, že k němu lze oficiálně aktivovat podporu DTS, je CineXPlayer, DTS je jako in-app purchase za $1.99.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Tak mi zatím odpověděli na první mail:
Hello, this is nPlayer CS team.

Unfortunately, nPlayer does not support it yet.
But we will keep that in our mind for the development.
Thank you.

Best regards.
= čekám, že tedy nikdy :-(
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od jackherrer »

co ty vis.. dal bych tomu chvili a mezitim bych si pomalu zacal prevadet DVD do mp4..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Format DVD je snad i starsi nez mp4. Tim meli zacit. A jelikoz nezacli, asi to nepokladaji za dulezite. Takze si nic neslibuju.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Smrdaky »

Dvd Video (1997) pouziva pokud vim prevazne (vyhradne) mpeg2 codec a to je obe vec minuleho stoleti (1996). Popravde, neni problem prehravat ani cele .iso na 1 kliknuti - ale player to musi podporovat (panatuju si Xtreamer HW Player), pokud nikdo vyrobci playeru nenapise takovyto pozadavek, tak se clone moc nediv... Programatori aplikaci ios mnohdy zadne dvd ani nezazili, jsou to casto mladsi rocniky a resit archaicke postupy je casto nenapadne, navic neni poptavka... Mpeg2 zabira daleko vic mista oproti mpeg4, zjednodusene receno, takze je to mrtva vec do budoucna.

Pokud to vazne chces, vygeneruj vice pozadavku (staci jednotky) tvaricich se, ze si chces overit pred koupi, zda to aplikace zvlada :-)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

No v mnohem mas pravdu, coz o to.
Ale moje sbirka obsahuje tolik DVD, ze hlavne se mi nechce s tim hrat a jakkoli to prevadet.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Smrdaky »

Dat konverzi na disk (takovych klikacich softu pro win byly mraky) misto copy struktury dvd disku na sitovy disk by zase nemuselo trvat o tolik dele s dnesnim hardwarem, hlavne usetris spoustu mista na disku...

Ono implementovat prochazeni struktury dvd disku zase da trochu prace... Stejne jako vybrat autory softu a oslovit je s pozadavkem a sledovat kdo a jak zareaguje, to delam kazdy tyden... ;-)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Tak mi dnes došla odpověď ohledně DTS. To by se jeden taky picnul.
Hello, this is nPlayer CS team.

We contacted DTS, INC. to get the license before, but we were told that they do not have a license program for mobile software at that time.
That is the reason why nPlayer have been updated without DTS support so far.
We contacted DTS again after we found DTS allowed license to CineXPlayer HD (in app purchase way).
But still they gave us the same response that they don’t have a plan for mobile software license.
We know DTS support is the big issue for nPlayer users.
If their license is available, we will get it for nPlayer.
We will do our best to make nPlayer sound DTS.
Thank you.

Best regards.

CineXPlayer zase neumí šahat do sítě, takže pro mě nepoužitelné :-( . Respektive kopírovat a mazat nemíním.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Smrdaky »

To ti poslali kopii toho co jsem si vyzadal ja dnes :-) dvd video taky nikdo nechce...

Dnes vsude na netu mas hafo zdroju, mrkni se na heslo archivyczsk - je to plugin do enigmy, tam jsou mraky serialu a filmu a i ofiko archivy televizi, kup si kompatibilni set top box s enigmou a mas to na jedno kliknuti rovnou z netu ;-)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Teď jsem na Appstoru našel nějaký nPlayer - minecraft pocket - víte někdo co to je zač nebo jestli jsou nějaké rozdíly proti starší verzi? Je zase za prachy :-)
Nenašel jsem jiné rozdíly, než že přibyla spousta jazyků včetně češtiny, ale jinak nic.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od ls8 »

To jen někdo parazituje na jménu známé aplikace. Jediný pravý nPlayer je tento: https://itunes.apple.com/cz/app/nplayer ... 97400?mt=8
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Taky dobrý. Ale přidali češtinu :-) Alespoň teoreticky.

EDIT: Kluci, prosim vas, jde v nPlayeru zvetsit titulky? At zkousim co zkousim, titulky jsou porad stejne velike. Jedine co se mi podarilo bylo, ze se titulky stejne velikosti posunuly nahoru nebo dolu, ale jinak nic.
Pokud to jde, jak presne prosim?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

adamek
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 09, 2015 8:19 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od adamek »

V práci jsem dostal IPad mini 1, protože mě nebavila nepraktická a zdlouhavá synchronizace v iTunes. To dělá Apple snad naschvál, aby donutil amíky kupovat legálně filmy a muziku jinak si to nemůžu vystvetlit. Doposud jsem, ale nenašel lepší tablet do 12 000 kč. S lepším displejem a zpracováním a odladěným systémem než má Apple a to jsem měl hodně velký odpor k Applu. Jediné co mě vadí a to hodně je ta synchronizace pře iTunes. Šílený program na Win. Zkoušel jsem doistalovat T-PoT do Total Commanderu, ale muiziku a videa přes to nejde kopírovat, proto jsem dal na doporučení a koupil jsem si výborný přehrávač nPlayer. Jenže se přes něj dostanu jen na některé PC a NB (protohol SMB). Něktéré PC/NB nejsou ani vidět. Nevím proč. Můj notebook najdu, ale po kliknutí na jeho název se mě zobrází:
The operation couldn´t be completed.
No such file or directory

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od scorpi »

Clon píše:EDIT: Kluci, prosim vas, jde v nPlayeru zvetsit titulky? At zkousim co zkousim, titulky jsou porad stejne velike. Jedine co se mi podarilo bylo, ze se titulky stejne velikosti posunuly nahoru nebo dolu, ale jinak nic.
Pokud to jde, jak presne prosim?



Tak místo posunování titulků prstem nahoru a dolů, roztáhni palec a ukazováček a zvětšuj až do aleluja :-)

Edit: Kua teď koukám a ten dotaz je starej jak Metuzalém. Tak sorry :%)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

adamek píše:.... koupil jsem si výborný přehrávač nPlayer. Jenže se přes něj dostanu jen na některé PC a NB (protohol SMB). Něktéré PC/NB nejsou ani vidět. Nevím proč. Můj notebook najdu, ale po kliknutí na jeho název se mě zobrází:
The operation couldn´t be completed.
No such file or directory

Asi to bude tím, že nejprve si budeš muset nastavit na daném pc sdílení nějakého adresáře.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od ls8 »

Vyšel update, vrací podporu pro DTS HD audio.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od misha »

ano, tento update me poradne nastval.
- jednoduchy design je pryc, ted jak mamlas musim listovat tisici veci, nez se dostanu ke svym samba diskum
- vsechno je bile, ale po zacatku prehravani ztmavne (a naopak). takze kor vecer fakt prijemne na oci
- pri prehravani mp3 uz neni jen vysouvaci listicka, ale prehrava se jakoby cele video, takze neni mozne dal listovat

a ted to nejlepsi... VSECHNA NASTAVENI, PRIPOJENI DISKU atd jsou v konci traviciho traktu. omlouvam se za vulgarity, ale to jsou taci pansti prirozenici, az to boli. musim rici, ze po tomhle update lituji tech 5 euro. zmrvili to uplne stejne, jako apple zmrvil prehravac v telefonu.
Naposledy upravil(a) misha dne čtv srp 27, 2015 1:18 pm, celkem upraveno 1 x.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od jackherrer »

mel sem podobne dojmy kdyz jsem sedel v cekarne u doktora (mel sem 4G) s tim ze teda pustim nakej filmek/serial z domu co mam na ulozisti.. docela me polil pot kdyz jsem zjitil ze vsechny ulozene cesty ke svym diskum jsou pryc... nastesti mi doma bezi teamviewer takze jsem si to namapoval na dalku znovu (podival sem se na IPcka) ale byl sem hodne prekvapeny kdyz takovehle vec zmizi...
I will maintain an attitude of open-mindedness.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od misha »

no rozhodne je to k nastvani. a listovani mezi tisici polozkami (album, artist, genre atd atd) abych nasel polozku folder... a v ni clovek zjisti, ze _ uz neni na zacatku, ale mezi abecedou velkych a malych pismen. no to uz je vylozene na pest.

mimochodem, DTS to podporuje jako inapp purchase. tzn nedelejte si iluze. leda priplatte dalsi 4 eura.

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Kaunaz »

@misha
Barvy menu i pozadí se dají změnit v nastavení.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od misha »

ale to ano. nicmene trebas popup pro mp3 bezi tak nejak nijak. obcas pri vyskoceni z aplikace zapomene, ze byl popup a hodi to zpet na celou obrazovku. take uz mi zatuhl. dale kdyz ho aktivujete, tak sice muzete prochazet dal soubory, ale neustale nejaky radek bude zakryvat. proste a jednoduse se z nas stali placeni betatesteri. akorat, ze platime my jim, ne oni nam. a na jejich foru se tech prispevku zacina schazet vic.

EDIT:

ls8 píše:Vyšel update, vrací podporu pro DTS HD audio.


jinymi slovy to, co jsi si zaplatil uz v predchozi verzi?

mimochodem, kdo se chce pridat v konstruktivni kritice, muzete zde http://forum.nplayer.tv/topic/31/i-feel-betrayed/10

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

Dobrý den
Stáhl jsem si nplayer /placený/ jen ho nějak nechápu existuje nějaký návod v češtině někde ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od misha »

HOFA: a co na nem nechapes?

pro ostatni? pouzivam to zatim na 4S a zjistuji, ze ISO z dvd sice prehravat umi, ale kazdou chvili se to seka. je to problem jen u me, pripadne vykonem telefonu anebo to dela i vam?

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

Diky za reakci no nechapu to tak nejak celkove koupil jsem ho vlastne pro to aby se dalo stahovat z uloz to ale kdyz dam stahnout tak se vlastne to video rozjede a nikam se me neulozi nebo mozna ze jo ale ja nevim kam ,no proste bych chtel tak nejak poradit nac tento program pouzivate a jak
Dekuji
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od misha »

aha. tak to Ti neporadim. ja ho pouzivam zasadne na prehravani filmu z NASu. ale aspon vidim, ze se da pouzit i k dalsim vecem :-)

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

Tak me kapku pribliz to prehravani z Nasu treba taky vyuziju
Dik
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od SteveJSF »

Taky uz jsem se setkal s tim, ze misto ulozeni to prehravalo, ale v posledni dobe s tim problem nemam. Nevim, mozna moc nestahuju videa, ale hudbu stahuju bezne (mp3 nebo flac z ulozto).
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

A kam se ti to uklada ?kde to pote hledat ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Odpovědět