nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Kazda aplikace stahuje "sama do sebe". V nPlayeru je dole zalozka Downloads - tak tam.
Jinak z NASu - myslim vpravo nahore je tlacitko +, kliknes, vyberes protokol kterym budes data prenaset (ktery mas na NASu spusteny) - ja mam treba Samba/CIFS, zadas IP adresu NASu a prihlasovaci udaje, das ulozit a priste se po stejne ceste doklikas az k filmu a spustis.
Z ulozto: v zalozce prohlizec se doklikam kam chci, kliknu na obrazek filmu, dam stahnout s omezenim, opisu kod, ve finale na mne vyskoci okynko nPlayeru - jestli Play nebo Download - dam to druhe a v zalozce downloads sleduju prubeh.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

Děkuji za osvětu ,budu zkoušet
Tak to stahovani z ulozto uz zrejme vyresene,jen doufam,ze stazene filmy pujdou nejak rychle smazat nebot v ipadu moc mista nemam.
Pak bych se rad jeste zeptal,pochopil jsem to dobre tak,ze se daji pres program prehravat filmy na ipadu nebo na na telefonu,ktere mam ulozeny na pocitaci na externim disku ?ale to uz bude asi slozitejsi zalezitost.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Smazes tak, ze na danem filmu svihnes doleva a je tam klasicky Delete.
Na pc by to nemel byt taky problem. S tim mam problem jenom ja :-)
Neumim se vzdalene prihlasit na muj pc W7 - chce to po mne prihlasovaci udaje (jmeno a heslo). Netusim co tam mam napsat. Wokna jsem instaloval coby admin, muj pc se nejak jmenuje, ale nedaval jsem zadne heslo (system se nastartuje az na plochu). Zadne uzivatelske ucty nepouzivam. Takze fakt netusim co tam napsat.
Ale pokud se do pc nejak prihlasujes, asi by to nemel byt problem.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

Kde to mam hledat to prihlasovani na pc ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Netusim. Snad v uzivatelskych uctech.
Kdyz zapnes pc - mas to jako ja - primo na plochu, nebo musis zadat heslo pro prihlaseni? Pokud zadavas heslo, tak u obrazku mas napsano, ze se prihlasujes jako uzivatel "neco" --- a musis to pouzit pri kazdem spusteni pc (pak to mas v malicku).
V nPlayeru pak muzes vyzkouset zadat bud jmeno uzivatele, nebo jmeno pc. Vic asi neporadim.
Ja spis doufal, ze se ozve nekdo, kdo nam poradi obema :-)
Ja nad tim moc nebadal, protoze me to nejak zvlast netrapi.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od SteveJSF »

Clon píše:Kazda aplikace stahuje "sama do sebe". V nPlayeru je dole zalozka Downloads - tak tam.


Tak tam to zrovna není - tam je pouze průběh a historie stahování. Standardně se to ukládá do Local -> Downloads.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Hm, tak sorry. Mozne to je. Nejak to vubec nepouzivam. Ale je tam dole pouhych 6 moznosti, z nichz 4 se daji jednoznacne vyloucit. Tak snad je to dohledatelne. :oops:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

Tak s timto prehravacem stale laboruji kdyz dam na iphone stahnout pomalu tak vzdy vyjede hlaska could not connets to the server ,myslim tim z ulozto.
Takze stahovani smula myslim vyhozene penize
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Muzes mi prosim te poslat treba do SZ odkaz na to, co presne stahujes? Rad bych to zkusil.
A vyhozene penize to rozhodne nebudou - i kdyby jsi to stahoval necim jinym, musis to v necem prehrat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od jackherrer »

HOFA píše:Děkuji za osvětu ,budu zkoušet
Tak to stahovani z ulozto uz zrejme vyresene,jen doufam,ze stazene filmy pujdou nejak rychle smazat nebot v ipadu moc mista nemam.
Pak bych se rad jeste zeptal,pochopil jsem to dobre tak,ze se daji pres program prehravat filmy na ipadu nebo na na telefonu,ktere mam ulozeny na pocitaci na externim disku ?ale to uz bude asi slozitejsi zalezitost.



jaky mas windowsy? (pokud si to uz psal tak sry)
I will maintain an attitude of open-mindedness.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od HOFA »

mám 10w
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

s16strnadova
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 24, 2016 11:01 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od s16strnadova »

Ahoj všem,

velmi se mi zalíbila možnost streamovat, přehrávat videa pohodlně na všech mých zařízení aniž bych si je musela stahovat, převádět a jednoduše si je přes wifi přehrála z mého stolního PC na tabletu (Ipad Pro) či na svém telefonu (Iphone 6s Plus).

Ve svém PC jsem si nasdílela složky, ve kterých mám plno filmů, seriálu a hudby.
Obrázek
V síťovém nastavení na doporučení co jsem našla na internetu jsem zvolila tyto možnosti:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Stáhla jsem si tento skvělý přehrávač nPlayer, který patří mezi jeden z nejlepších univerzálních multimediálních přehrávačů na světě, co se týče streamování videa (podporuje síťové přehrávání pomocí protokolů DLNA/UPnP, SMB, FTP, WebDAV.) Bohužel nedokážu si poradit s nastavením jak dostat video do mého tabletu (Ipad Pro ) z mého PC (OS Windows 10).
Při použití nPlayer app v mém tabletu zvolím možnost -> Scan Network .
Obrázek
Naběhne mi seznam dostupných serverů v síti a najdu můj pc, ke kterému se chci připojit -> MISA_WIN10 (smb/cifs)

Obrázek

- > zde nevím jak dál postupovat??? Je nutné zde něco nastavit?

Obrázek]

Pokud dám "save" a chci se připojit, vždy mi to vyhodí toto: Enter your name and password.
Obrázek


Netuším, co zadat. Prosím setkali jste se někdo s tímto, popř. mi poradili, jakým jednoduchým efektivním způsobem dostanu do svého tabletu obsah složky s (Filmy,seriály, fotografie) do svého tabletu a mohu to shlédnout třeba v jiné místnosti na svém IPadu?

Děkuji Všem za Vaši pomoc.

Děkuji velice za Vaši pomoc.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Asi moc neporadim (ale ostatni mlci uplne) - zrovna v prihlasovani k pc "plavu". A nemam ani W10.
Pokud se po zapnuti pc prihlasujes jako nejaky konkretni uzivatel - napr. Monika (na w7 je ikona a jmeno uzivatele), musis zadat nejake heslo, aby se windows dostaly dal. Zkus pouzit tyto prihlasovaci udaje.
Zkusit muzes i "nazev pocitace" (nebo snad i "admin") a heslo stejne jako v predchozim pripade.

Pokud se ti wokna startuji az primo na Plochu, aniz bys zadavala cokoliv (tak jako ja), tak ti nedam ani tip, protoze sam jsem koncil ve stejnem bode - taky to po mne chelo jmeno a heslo a netusim co tam zadat.

Ber to jen jako mozne tipy, nikoliv jako radu. Fakt sam nevim.
Pouzivam NAS, tam musim vytvorit noveho uzivatele a priradit mu heslo = tam je to jednoduche.
Snad ti poradi nekdo zkusenejsi. Ale pred casem jsme tu resili podobny problem a bohuzel se nikdo zkuseny taky neozval.
Pokud ti me tipy nepomohou, zkus nekde ve sprave uzivatelskych uctu vytvorit noveho uzivatele s heslem a toto pak zkus pouzit.
V kazdem pripade by mne zajimalo, jestli jsi nejak pokrocila, nebo jak jsi to zvladla.
P.S. Jmeno a heslo by jsi v nPlayeru mela vyplnit jeste nez das Save - nPlayer si to zapamatuje. Jinak to budes zadavat pri kazdem pripojeni.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od misha »

jde o to, ze jsi to nasdilela lidem ve skupine. bud bys musela pouzit pristup nejakeho uzivatele, ktery k tomu ma povoleni anebo lepe, pokud ti to nevadi, dej sdileni adresare a dej tam everyone. tzn budou mit pristup vsichni, kteri budou na siti.
jinak w10 take nemam a pevne doufam, ze mit nebudu.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od Clon »

Tak jsem si hrál s nasdílením složky z pc s hudbou.
Mé poznatky budou jistě docela zmatené, ale částečně jsem to rozchodil.
Při prokousáváním se nápovědou a postupem jsem vyčetl, že můj pc nejprve musí být členem Domácí skupiny - to jsem nějak povolil (myslím přes ovládací panely, nebo dokonce jen - když jsem v okně průzkumníka vlevo klepnul na Domácí skupina, tak mě to provedlo dál), napsalo mi to nějaké šílené heslo pro připojení dalších pc do této skupiny (vzápětí jsem změnil na něco srozumitelnějšího).
Nasdílel jsem danou složku (na složce pravým / sdílet / domácí skupina) a automaticky mi to tam nacpalo uživatele MNE - coby název uživatele mého pc, Everyone, Neznámý kontakt a Domácí skupina.
V nPlayeru jsem poté zkoušel z tohoto zadávat všechno možné a stále to nešlo.
Jelikož jsem předtím měl svůj účet do pc bez hesla - nově jsem mu přidělil heslo (matně si vzpomínám, že mi snad někdy někdo říkal, že aby toto celé fungovalo, MUSÍM mít heslo ke svému účtu.
Zrestartoval jsem pc (mám dojem, že jsem někde četl kdysi dávno, že se změny projeví až po restartu).
V nPlayeru jsem potom zadával ty nové uživatele s nově nastaveným heslem pro domácí skupinu a stále NIC.
Pak jsem zadal stejné jméno uživatele jako je na pc, stejné - čerstvě vytvořené heslo a ........ povedlo se. :)
I nadále jsem z toho všeho poněkud silně zmatený, ale z iPadu se na všechno nasdílené dostanu. Tedy já se tam dostanu, a ostatní uživatele zatím dál neřeším.

Proti tvému nastavení jsem tedy zvolil na tvém posledním bílém obrázku možnost Zapnout sdílení chráněné heslem.
V nastavení tohoto připojení v nPlayeru mám tedy vyplněno:
Název této akce (libovolný)
Host coby IP adresu pc
User - jako do pc
Password - jako do pc
A víc nic - tedy ani dole nemám v položce Workgroup nic vyplněno.

Snad ti to pomůže.
Možná se tu někdy vyskytne někdo, kdo nám to osvítí víc :)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od steglik »

Zdravím,
Vracím se k Iphone po více než 3 letech.Moje poslední jablíčko bylo Iphone 5.Takže se zpětně rozkoukávám po přechodu z Androidu.Můj poslední byl S7 Edge a řekl jsem si,že to chce změnu.
Zatím hodnotím kladně.
A teď k otázce.
Zatím vše přehrávám přes VLC for mobile bez konverze a vše jede.Ale chtěl bych zkusit i tento nPlayer.Naposledy jsem na Iphone 5 používal AVPlayer,ale ten je již mrtvý ne?
Ke koupi Nplayeru.Jaký mám koupit na 6S Plus?Ten normální za asi 5E a bude mi stačit nebo ten NPlayer Plus dražší?
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: nPlayer - univerzální multimediální přehrávač ($4.99)

Příspěvek od ls8 »

Vysvětlení rozdílů ve verzích: http://nplayer.tv/blog/the-new-version- ... -released/

Jednoduše: pokud máš iOS 9.3 nebo novější, kup tu verzi za $4.99. Ta totiž využívá systémovou podporu Dolby Audio v iOS 9.3+. Druhá verze aplikace za $8.99 obsahuje vlastní implementaci podpory Dolby zvuku pro starší verze iOS.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět