Slovník PCT+ anglicko-český vs. Lingea English-Czech Large D

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Pablo
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 02, 2013 8:17 pm

Slovník PCT+ anglicko-český vs. Lingea English-Czech Large D

Příspěvek od Pablo »

Zdravím, sháním kvalitní anglocko-český slovník na iphone a po dlouhém hledání mi jako nejlepší slovníky vyšly: Lingea English-Czech Large Dictionary a Slovník PCT+ anglicko-český. Máte někdo s oběma zkušenosti? Který je lepší? O tom slovníku od Lingey jsem četl, že má blbé a nedotažené ovládání, ale v čem? A je tedy PCT+ povedenější? Případně, jaký jiný byste mi doporučili? Předem díky za odpovědi.

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: Slovník PCT+ anglicko-český vs. Lingea English-Czech Lar

Příspěvek od mikis.m.s »

S tvýma uvedenýma nemám zkušenost, ale vyzkoušej Islovnik. Je prostý, rychlý a má velice dobrou slovní zásobu... A také má našeptávač slovíček.
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

bcejpek2010

Re: Slovník PCT+ anglicko-český vs. Lingea English-Czech Lar

Příspěvek od bcejpek2010 »

Já mám oba. Aktivně ale používám anglický PCT+, ve svém iPhonu 5 i iPadu 2. Jsem s ním spokojený, hlavně proto, že mám na PC verzi pro Windows (verze pro iOS obsahuje slovní zásobu z programu PC Translator 2012). Je hodně rozsáhlý a obsahuje hodně praktických frází a slovních spojení. Najdu tam (skoro) úplně všechno. Také ho aktualizují, po poslední aktualizaci mi přibylo automatické otáčení.

Spike
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 05, 2016 5:06 pm

Re: Slovník PCT+ anglicko-český vs. Lingea English-Czech Lar

Příspěvek od Spike »

zdarec borci ted koukam na ten slovnik PCT a zajimalo by me jestli je tam i vyslovnost mluvena dik
abych byl uprimny tak jsem docela zklamany cekal sem od aplikaci iphone o dost vic a ne tady par slovniku uz sem jich vyzkousel asi 5 co jsou zdarma a je to uplne zbytecny vubec nic to nenajde :-( ale ten PCT vypada slibne ale tezko rict jak to bude ve skutecnosti fungovat ted sem si koupil islovnik a uvidim ale uz ted ovladani je nic moc :-( a zase se mi nechce vyhazovat 40e kdyz memam jistotu ze bude dobrej je to zacarovanej kruh :-(

Odpovědět