Nefunkcni email

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
pete

Nefunkcni email

Příspěvek od pete »

Tak jsem upgradenul, ale nebeha mi email. Otevre se okno emilu a po chvilce skoci do homepage. Ach jo. Jinak vsechno beha jak ma. Akorat mam pocit ze je to trochu pomalejsi.

P.

oldrich.mladek

Re: Nefunkcni email

Příspěvek od oldrich.mladek »

Před nějakou hodinou jsem psal o pár příspěvků níže, že je potřeba nastavit telefon odzačátku a neobnovovat ze zálohy. Je na to upozorňováno i od kluků z Dev týmu. Takže znovu restore a neobnovovat, ale vytvořit nový název iPhonu a nastavit všechno znovu, poté až synchronizovat.

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Nefunkcni email

Příspěvek od whisky96 »

to mas jedno .... ja som restoroval na cisty iphone, nic som neupdatoval, vsetky data som vytvaral nanovo

exchange mi slapal pol dna ako hodinky, potom asi 6 hodin nefungoval Push (maily sa stiahli iba ked som dal manualne checknut, ci nie su nejake nove) a asi pred dvomi hodinami mi aplikacia prestala fungovat uplne - robi presne to co kolegovi hore ...

edit: odvolavam, prepol som jazyk naspat zo slovenciny na anglictinu a funguje, v slovencine mam nejake chybne stringy a tie sa asi biju, preto to neslo ...

Odpovědět