Stocks error - zobrazování kurzu

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Entity

Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Entity »

Stocks používám jen na jednu věc a to zobrazování kurzu. V 2.0 mi ovšem nejedou kurzy czk k ostatním měnám. Jediné co jede je EURUSD=x. Všecky CZK kurzy si stáhnou grafy ale nezobrazí samotný kurz.

Je to jen můj případ?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Beavers »

Ne, zdá se, že to nechodí nikomu. Jediné, co jde, že se kurzy aktualizují vedle grafu (aspoň že tak). Zkoušel jsem tam přidávat různé kurzy, všude kde je CZK anebo SKK to kurzy v horních řádcích neukazuje. Mám tam EURCZK=X a USDCZK=X už měsíc a "visí" tam pořád hodnota z té doby. Pokud bych to vymazal, nebude tam ani ta hodnota, jen zadaný název kurzu. Neví někdo, co znamenají ty hodnoty / procenta v zelených polích? Jen se to mezi sebou dá přepnout, ale hodnoty jsou tam nulové. Pro kontrolu správnosti u hodnot vedle grafů jsem si našel tady http://www.csas.cz/banka/appmanager/por ... eny_ie.xml aktuální přehled kurzů a ty grafy ve Stocks (Burza) s tím docela korespondují, je to cca střední hodnota mezi nákupem a prodejem, ale to tak velký rozdíl není. Podobně to zobrazuje v aplikaci Converter - někdo tu sice tvrdil, že to aplikace stahuje bůhvíodkud, ale já říkám, že i tady je to poměrně aktuální. Otázkou tedy je, proč jedině CZK a SKK nejdou ve Stocks aktualizovat i vpřehledu nahoře.
Teď jsem si všiml, že se ptáš na verzi ve FW2, tak jsem to asi trochu zavedl jinam. Sorry.

Entity

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Entity »

No tak z ničeho nic to jede....:)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Beavers »

Já mám tedy iP 1, ale tobě se tam nahoře zobrazují aktuální kurzy nebo jen u grafů?

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od caesar »

tohle neni iPhonem. Nejede to ani v Dashboardu na Macu

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Beavers »

Díky za odpověď, aspoň vím, že to není aplikací, když to dělá na iPhonu každému. Takže i v Macu. Hm.

Entity

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Entity »

mně se to teď zobrazuje i u těch jednotlivých 'akcií' nahoře...jediné co jsem s tím telefonem od včerejška dělal je to že jsem ho připojil k iTunes a nahrál si tam vše co bylo na 1.1.4 a nějaké aplikace z App Store...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Beavers »

No, kvůli tomu, abych něco podělala tím, že se budu hrabat v systému, to dělat nebudu. Ale jak píše caesar (ten na tomto fóru :D), nefunguje mu to ani u MACa. Takže chyba může být jinde. A u všech jiných měn je to funkční, jen jak se tam objeví česká a slovenská koruna, tak to nahoře neukazuje vůbec nic, ani ta zelená pole, natož kurz. Ten je jen u grafů.

Diablo

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Diablo »

Chyba bude nekde u zdroje tedy u Yahoo odkud ta aplikace bere informace.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Příspěvek od Beavers »

Taky jsem toho názoru. Jak je vidět, pořád má svět bývalé Československo na háku.

Odpovědět