Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Diablo

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od Diablo »

Tohle by chtelo zalozit rovnou nove Tema , neco jako prvni dojmy z noveho Firmwaru ... tady je to trochu zmatene na nejake 15. strance.

Huckleberry Konopík

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od Huckleberry Konopík »

Almi: citát zmazaný. nie je potrebné citovať, ak odpovedáš na predošlý príspevok.

Souhlasím, ale hlavně se nejedná o iPhone 2 (3G), ale o FW 2.0 na iPhone 1. generace !!! :roll:
Nakulit to zase do sekce iPhone bez označení, že se jedná o FW 2.0 by udělalo asi čurbes tam neb se ta sekce zabývá FW 1.1.x a to je přece jenom rozdíl ... no moderátoři, tak to nějak vymyslete ! :lol:

Diablo

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od Diablo »

Taky nevim kam mam psat ty prispevky protoze v Iphone sekcich se mluvi prakticky jen o FW 1.1.x a vsechno kolem FW 2.0 se probira v sekcich pro Iphone 3g i kdyz tam jsou nektere veci ktere souviseji pouze s Iphonem 1 . Je v tom docela zmatek.

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od elka »

Napište moderátorovi. Tohle by určitě stálo za samostatné téma

TomT

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od TomT »

Nevím jestli to tu už bylo, ale myslím, že ne.
Firmware 2.0 má zabudovanou užitečnou funkci. Stačí podržet "Home button" a stisknout "Lock button" a máte udělaný screenshot (foto se ukládá v "Camera Roll's")

Diablo

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od Diablo »

Tuhle funkci meli i starsi Firmwary ( od 1.1.3 tusim ) akorat nebyla Defaultne aktivovana a musela se aktivovat pomoci editace nejakeho souboru ( byl na to balicek v Installeru ) , ale urcite ne kazdy o tom vi navic drive se to delalo tak ze se drzel Home+ Se prehodilo tlacitko na Mute , tim ze to je ted Home+Sleep to dost zjednodusili.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od Beavers »

Nastavuje se to v BossPrefs v 1.73 (možná i starší) pod volbou More a je to druhé tlačítko shora Disable Springboard ScreenShot. Je to tam po stisknutí i vysvětleno. (Home+Mute - přepnout ho do polohy vypnutí zvonění)

Gembll

Re: Firmware 2.0 pro iPhone - 1.2 5A347

Příspěvek od Gembll »

Tak jsem konecne take uspesne updatoval na firmware 2.0 ale stval jsem se s tim pekne dlouho. Stale iTunes hazelo chybu 1403. Pak jsem ale stahl firmware z tohoto topicu viewtopic.php?f=49&t=5990 z toho rapidu a skousel navod od Diabla.... neuspesne. Pak jsem do founa opet nahral firmware 1.1.4. a unlock provedl Ziphonem. Skusim znovu nahrat firmware 2.0 pres iTunes a svete div se ono se to vpohode updatlo podotykam ze v telefonu jsem zadny Boot neuter nahrany nemel ale kdyz se telefon updatoval tak se sam spustil z cehoz si myslim ze uz je v tom firmware nahrany. Takze nakonec mi fakt stacil jen unlocknuty firmware 1.1.4 (cimkoliv) a nahrani firmwaru pres iTunes. Se*u se s tim takovou dobu a nakonec to bylo tak easy. :roll: :D BTW: uz vyslo nove Winpwn http://rapidshare.com/files/132205173/w ... p.zip.html

Odpovědět