SDK dokumentace tochu jinak (download)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
stope

SDK dokumentace tochu jinak (download)

Příspěvek od stope »

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá k dispozici linky na download dokumentace k SDK... Ne že bych byl nějaká socka, ale rád bych se dozvěděl víc dříve, než se rozhodnu zaplatit 99/299 "georgeů" a napadlo mne, že se to týká software a hlavně jáFounu 2 tak to píšu sem...

watterman

Re: SDK dokumentace tochu jinak (download)

Příspěvek od watterman »

Tak se tam registruj a budeš k tomu mít přístup, pokud ti teda nebudou jak mě psát už 4 měsíce, že mají technické potíže, přitom se jenom vyhýbají, aby jim někdo zatěžoval linku s downloadem SDK... :oops:

stope

Re: SDK dokumentace tochu jinak (download)

Příspěvek od stope »

No já nevim...na vytvoření Apple ID chcou dost soukromých údajů... A opravdu mi stačí free registrace pro přístup k těm dokumentům a videům?

watterman

Re: SDK dokumentace tochu jinak (download)

Příspěvek od watterman »

No, měla by... :)

stope

Re: SDK dokumentace tochu jinak (download)

Příspěvek od stope »

Jo děkuju, měl jsem původně dojem že i pro přístup k dokumentaci musím zaplatit licenci. Po opětovném pročtení webu jsem se zaregistroval a vše je OK... :oops:

Odpovědět