Viber - volání po celém světě zdarma

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Strawberry

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Strawberry »

Já jsem si právě nechala poslat konverzaci na mail a ta zpráva tam není bohužel.
Opravdu jen problikne na sekundu a zmizí...zrovna je to pro mě hodně důležité,tak už si připadám jako blázen,že mám asi halucinace,že ji tam vidím jen chvilinku a hned je pryč.
Nikdy se mi to nestalo,tak jsem doufala,že po promazání se tam normálně objeví...

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Onygzzer »

Zkus v té chviličce kdy se tam objeví si udělat screenshot - současně zmáčkni Sleep+Home ;-) Jestli neznáš, "vyfotí" ti to obrazovku a uloží klasicky do složky Fotoaparát.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

3xodvarenycaj
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pon bře 18, 2013 11:13 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od 3xodvarenycaj »

Zdravim, Mam ip5, nainstalovany viber. Doma na wifi fici v pohode. V praci na wifi je to inak. Spravy nejdu odosielat vobec. Pise to, ze sa odosiela a po chvilke vyskoci, ze not sent. Ked posle niekto spravu mne, tak vidim nahlad spravy na bannery, ale uz ked na banner tapnem a otvori sa viber, tak tam nic nie je, spravu vidim az doma na wifi :). Co je zle? Myslel som si, ze by to mohlo byt tou wifi v praci, ale kolegovi to na nej ide, takze nvm. Skuste mi poradit. Dakujem

pepe999

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od pepe999 »

Nevadí že som túto app stiahol na iPad? Normálne to funguje, celkom super len škoda že to nieje na celom displeji aj keď sa to dá zväčšiť ale aj tak to nieje úplne na celom. Len tak by ma to zaujímalo či to nevadí???

Inak tu keď som si nechal poslať sms na číslo, tak mi v pohode hneď prišiel ten kód čo sa týka iPadu aj iPod Touch ale keď som chcel to spraviť segre na Samsung Galaxy 2 cez Android, tak namiesto sms prezvonilo haluzné číslo. Nevie asi nikto ako to spojazdniť?

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od benitoSVK »

Tiež ho mám na ipade a funguje super.presne ako má!s tým androidom ti neporadím;-)
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

pepe999

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od pepe999 »

uz to ide stacilo dvihnut ten hovor a povedal mi to stvormiestne cislo a bolo, takze v poho...dakujem 8)

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od ipho4S »

Pepe presne tak, mne ked kod nepride do 5min, tak zvolim moznost nech zavolaju.... :)))
iPhone 8 plus 256GB

1dream24
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pon lis 23, 2009 3:22 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od 1dream24 »

caute, neviete niekto jak vypnem vibracie vo viberi ked mi niekto posle spravu? je to strasne otravne ked mam aplikaciu otvorenu pisem si a stale to vibruje a vibruje.... ked to je na lockscreene abo som v inej apke tak je fajn ze to vibruje to je jasne, ale jak to vypnut ked som priamo vo viber-i. Diky za help


..tak nik nepomohol ale prisiel som na riesenie-keby niekto potrebuje do buducna: ak mate jailbreak stiahnite si Auxo a v nej sa daju rychlo zapnut/vypnut vibracie, ja takto vypinam pocas dlhej konverzacie -menej to zerie aj baterku ;)
Naposledy upravil(a) 1dream24 dne čtv kvě 23, 2013 7:17 pm, celkem upraveno 1 x.

brumla28
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 28, 2012 6:17 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od brumla28 »

zdravím,
Viber teď vyšel i pro desktop, já si ho na W8 stáhl, ale furt mi to hlásí, že je potřeba internetové připojení a ať to zkusím znovu.
žel, nejsem idiot a na internet připojený jsem.
už jsem kvůli tomu psal na podporu, napsali mi takové ty standardní srance, až si zkontroluju připojení atd.
čili... viber se nemůže připojit na internet, Eset SS ho nebolokuje, je v něm povolený, ve firewallu windows taky a nic jiného, co by mu mohlo bránit v připojení nemám...
nějaké nápady, prosím?

Sindibadx

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Sindibadx »

Nevite nekdo jak na Viberu vypnout omezeni? Kdyz mi operator zpomali data (po vycerpani), Viber muzu pouzivat pouze na wifi, pritom internet je dostupny.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Barberry.pha »

A ty myslíš že ta rychlost internetu po vyčerpání FUP stačí pro ten hlasový přenos?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

saks
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: pát kvě 16, 2008 3:51 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od saks »

Sindibadx píše:Nevite nekdo jak na Viberu vypnout omezeni? Kdyz mi operator zpomali data (po vycerpani), Viber muzu pouzivat pouze na wifi, pritom internet je dostupny.


Mam ten samy problem. A to nejen s Viberem, ale i s aplikaci "Find my iPhone". Po vycerpani FUP a naslednem zpomaleni internetu uz to nefunguje, pouze na wi-fi se to zase rozjede... Asi nejake blokovani operatora-nevim. :(

EDIT:
Barberry.pha píše:A ty myslíš že ta rychlost internetu po vyčerpání FUP stačí pro ten hlasový přenos?


Viber prece neni pouze na hlasovy prenos...
Naposledy upravil(a) iTukan dne úte čer 25, 2013 8:32 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, jsi tu dost dlouho, aby jsi znal pravidla, sloučeno

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od iTukan »

Myslím, že opetároři po překročení limitu blokují některé protokoly. Asi tyto app požívají blokované...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Smrdaky »

Ne tak docela, nekteri nejmenovani operatori blokuji konkretni ip adresy i pred vycerpanim fup...

Pred casem mi nesel napriklad skype txt, tvrdy ban. Rika se tomu black list, to by tak hralo, aby si uzivatele setrili penize za smsky. Myslim ze uz to funguje.

Dropbox treba zabanovali az po fupu, jelikoz nesel ani web dropboxu, ani pomalu, tak je to jasna blacklistace.

Beztak klient dropboxu zadny zvlastni port nez https nepouzival... Zkouseno z ios i z pc pres mobilni personal hotspot.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od iTukan »

O blokaci konkretnich adres jsem neslysel, blokuji se sluzby. Co blokuje např. O2 až na nulovou rychlost po překročení FUP najdeš třeba tady http://www.o2.cz/osobni/sluzby-podle-ab ... y_FUP.html

Už to sem až tak moc nepatří...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Smrdaky »

To tvrdis ty a ja tvrdim, ze to bylo pred 3 mesici u o2 jinak. Jeste jednou: blokovali natvrdo skype im - textove zpravy!!!

Jiboia
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: pát úno 01, 2013 8:18 am

nefunguje viber na IPONE 4

Příspěvek od Jiboia »

Pokud dám Viber v IP4, tak mi to ukáže, že nejde připojit. Volat mi jde pouze když jsem připojenej na wifině.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne čtv srp 15, 2013 6:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do již existujícího tématu. Příště než založíš téma, tak hledej zde na fóru, jestli tu už neexistuje. A nezakládej zbytečně duplicity a ještě k tomu ve špatných sekcích.

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: nefunguje viber na IPONE 4

Příspěvek od BaX »

Jen pro ujasnění, Viber potřebuje mobilní data nebo wifi.
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Tea Racer »

To je fuk. jedno nebo druhé...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Trnka46
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 17, 2013 4:18 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Trnka46 »

Zdarec borci, mám takový problem. Po aktualizaci IOS mně zmizely všechny kontakty na Viberu. I po následné reinstalaci se neobjevují.
Ví někdo co s tím? Díky!

Kony.cz
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 926
Registrován: pát črc 17, 2009 2:01 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Kony.cz »

kontakty viber si bere z kontaktu s telefonu..... pokud zjisti viber ze v kontaktech ma nekdo aktivni viber , automaticky ho prida do viber aplikace
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Barberry.pha »

Nastavení/soukromí/kontakty
máš tam povolené aby měla app přístup k tvým kontaktům?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

zigul2
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 15, 2013 11:49 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od zigul2 »

Mám viber , udělal aktivacku a začalo mi to vypadavat čím to je , mám ip 2g. Kliknu a vypadne:..

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od iTukan »

Co ti vypadne? Mobil z ruky?
Na co klikas? Na zvonek u dveri?
Trochu lepe popis co s tim delas... ;)
Třeba - nejde mi spustit Viber, kliknu na ikonu, nastartuje se a hned spadne... pak bych ti rekl, ze nejspis nebude kompatibilni s tak starym iOS co mas v popisu. Prece jen uz je to starecek. ;) Ale treba tu ma nekdo stejny a rekne ze mu to jede...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

fridom
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 03, 2013 12:53 pm

Viber nezobrazí kontakty

Příspěvek od fridom »

Instaloval jsem aplikaci Viber na svůj IPhone5, iOS 6.1.3, při dotazu Povolit přístup ke kontaktům jsem zadal ano. Instalace proběhla korektně a Viber je funkční, jen nevidím žádné kontakty. Místo toho je tam hláška: Aplikace Viber nemá přístup k vašim kontaktům. Chcete-li přístup povolit, přejděte v telefonu IPhone na nabídky NASTAVENNI.
Můžete mi prosím poradit, kde je v NASTAVENÍ povolení přístupu ke kontaktům? Nic takového jsem tam zatím nenašel.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3513
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Viber nezobrazí kontakty

Příspěvek od mirmo80 »

Nastavenia - Súkromie - Kontakty - Viber - povoliť
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Smrdaky »

Ps: chodi viber ve fup o2 a tmobilu ?

Kony.cz
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 926
Registrován: pát črc 17, 2009 2:01 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Kony.cz »

Tak me z nejakyho neznamyho duvodu prestal viber pipat pri prichozi zprave nebo pri volani...
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black

Anicka64
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 05, 2013 9:21 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Anicka64 »

Ahoj mám nainstalovaný viber na samsungu a v pohodě funguje a teď si ho chci na stejné číslo nainstalovat na ipad 2 a nejde to. Nepřišla mi sms ani to volání nefunguje. V čem je problém?? :(

Johny4
Host
Host
Příspěvky: 84
Registrován: sob říj 31, 2009 1:44 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Johny4 »

Pokud v ipadu nemas vlozenou tu sim, respektive pokud mas verzi bez 3g, tak ti nebude fungovat
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 5c -> iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone Xr
iPad 2 -> iPad 2018
Apple TV 4K
iPod Classic 120GB

Anicka64
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 05, 2013 9:21 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Anicka64 »

Mám 3g i mám zapojenou sim. Už jsem to vyřešila, kdyby měl někdo podobný problém tak si stáhnětě aplikaci HeyWire kde získáte číslo a na to si to pošlete.. :)

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od iTukan »

Nemáte někdo problém s odesláním fotky v posledním viberu? Nějak mi to nejde... :(
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od pablo666 »

Anicka64 :ty si ako dostala iOS7 do iPhonu 3gs?wau :shock:
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

RadikM
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned říj 07, 2012 5:05 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od RadikM »

Smrdaky: mne po vyčerpaní FUP u O2 přestane fungovat, vidím, že někdo píše, ale tu zprávu mi to už nestáhne a ani nejsem schopen nic poslat.

jupik
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: sob zář 06, 2008 11:59 am

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od jupik »

iTukan - ja jo, zrovna vcera poprve se mi to odesilalo 5 minut a vibec se to neodeslalo, ale na druhy pokus uz to slo

giorgo13
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 23, 2013 4:33 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od giorgo13 »

Ako sa dá zablokovať kontakt v Viber?

Janice7
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 26, 2013 1:39 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Janice7 »

Ahoj, mám iPhone 5S. Při zhasnutém telefonu nezvoní Viber, pouze když je otevřený. Poradíte mi? Díky

Sandra
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 22, 2013 10:47 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Sandra »

Ahoj, z mě neznámého důvodu mi už dva dny nefunguje hlasový hovor Viber->Viber a hlásí mi to nízká kvalita spojení. Je to na wifi i na 3G, wifi je 30/1.5 Mb/s, 3G mám T-Mobile, FUP vyčerpaný není. Hovor se spojí, ale není nic slyšet ani na jedné straně. Zprávy fungují. Mám iP 3GS iOS 6.1.3 bez jailbreaku. Pokud někdo více, co může být za problém.... Děkuji.

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od Manek49 »

Zdravim, mám na iPhonu 5C, iOS 7.0.6 Viber a když mi někdo přes něj volá, tak nemám šanci zjistit, že se tak děje. Teprve, když to vzdá, tak naskočí na ikonce jednička. Jsem slepej a dá se to někde nastavit, nebo to prostě nefunguje? Zvoní to jen když mám ten Viber zrovna otevřenej, což je u aplikace tohohle druhu úplně napytel, přitom tátovi to na WP8 funguje úplně bezvadně.

sideA
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pon pro 30, 2013 1:58 pm

Re: Viber - volání po celém světě zdarma

Příspěvek od sideA »

Ahojte. Viber mi vypisuje ,,Odpojeno, hovory a spravy nejsou dostupne". Nepomohol reinstal, z telefonniho seznamu po reinstale natahlo jenom jeden kontakt a vypisuje hovor selhal. Zadna zmena se neudeje ani pres wifi./ iphone 4s 7.0.4. JB

Odpovědět