Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od rony »

Early edition - pre iPad, navonok pekny koncept na citanie RSS relaxacnym listovanim.
Skutocnost: prejdem prstom sprava dolava a asi po dvoch sekundach sa "prizenie" ohnuty list a prestrankuje :)
toto je snad najvacsi problem. Bohuzial tuto aplikaciu casto v roznych clankoch spominaju a ja si myslim, ze je to nepodarok. Ak chcete nieco podobne, tak jednoznacne Flipboard a kupte si ako RSS citacku, co vyborne vyzera radsej Reeder.

a mozete pridavat aj vy platene app, ktore by ste najradsej vratili a pytali si bolestne :)

Pravidla: uvedte co najpresnejsi nazov aplikacie, pomoze link do iTunes. Popiste svoj nazor, preco je ta aplikacia zmetok.
Takisto, ci je pre iPhone alebo pre iPad (vlakno je spolocne pre vsetkych). Uvedte, ci je z AppStore, ci Cydia a ak je platena pokial mozno aj sumu, ktoru ste nam usetrili :-)
Pokial mozno nerozvijajte diskusie, ak mate pripomienku k prispevku, tak napiste jeho autorovi SS (v info paneli je na to ikonka a napiste jemu a on uzna ci to doplni. Ide o subjektivne nazory!


Edit 10.10.10: Asi uz musim dopisat este toto, lebo neustale tu ma ktosi pocit, ze MUSI svoju pravdu zvestovat tym hlupakom, co pisu do tejto temy presne podla pravidiel.

Pravidlo pre nechapavych: zapises sem nazov aplikacie, a SVOJ dovod, preco ju NEKUPOVAT. Tupsim napoviem este viac: ak mate iny nazor, SEM ho nepiste. Dokazete to AKCEPTOVAT?








Dejte tomuto vláknu nějakou formu, vyhněte se flame, dejte sem nazev aplikace + popis proč si myslíte že app se nevyplatí koupit. Julek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte

Příspěvek od Domy007 »

iPool HD - na první pohled hra vypadá dobře. Není 3D, pouze pohled zhora, přesně takovou jsem hledal. Ale omyl, hratelost je nulová, nikdy nevíte, kam přesně míříte s tágem apod.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Free Movies by Mortimer

Příspěvek od Tony1 »

Free Movies by Mortimer na tomhle jsem se napálil bud´ji neumím ovládat, nebo je to odrb.
Po zapnutí vám nabídne přehled filmů, při ťapnutí na jakýkoliv film, vás aplikace vyzve k zakoupení internetového prohlížeče FSB z Appstore, tak že jsem následoval kroky a prohlížeč zakoupil přes Appstore. Po nainstalování a opětovné spuštění Movies už ťapnití na film funguje a vyskočí hláška že možná bude potřeba hesla DoNoob2, po ťapnutí na OK se ukáže internetová stránka, ale nic na ní nefunguje. :-)
Naposledy upravil(a) Tony1 dne ned črc 18, 2010 7:14 pm, celkem upraveno 2 x.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte

Příspěvek od Tony1 »

Právě že jsem zaplatil za prohlížeč, sice banální cca 2ečka, tak ale spíš jsem chtěl tímto upozornit na to, že přímo ta free aplikace Movies nabízela zakoupení prohlížeče FSB a po kliknutí na zakoupit prohlížeč FSB, tě ta aplikace přesměrovala přímo na Appstore. No a tohle jsem si spojil s prolomením některých účty v Appstore o kterých se před cca dvěma týdny celkem na netu diskutovalo. Jinak ten prohlížeč jsem následovně zakoupil přes Appstore aplikaci v iPhonu a z toho přesměrování jsem utíkal na sto honů. Možná je to jen prkotina, ale chtěl jsem o tom zde vzpomenout. :o)
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

kingtheking

iWork

Příspěvek od kingtheking »

Myslím, že si můžete všichni odpustit koupi iWork od applu. Alespoň do té doby než vydají update a opraví chybu exportu do .pdf

Pdf soubory nelze číst kvůli chybným fontům v exportovaným souboru. Na macu vše normálně přečtete, na WIN ani náhodou. Díky tomu je to trochu nepoužitelný kousek softwaru.. tedy alespoň pro mne, potřebuji mít možnost poslat všem třeba fakturu a mít jistotu, že ví co mají zaplatit... :evil:

metuj
Host
Host
Příspěvky: 141
Registrován: čtv lis 27, 2008 1:16 am

Star Shipping

Příspěvek od metuj »

Musím varovat před nákupem hry Star Shipping Inc., která je nyní ve slevě za 0,79?. Je to sice pakatel, ale mě spíš mrzí, že jsem se na tuto hru těšil a byl jsem hodně zklamaný. Mělo jít o vesmírnou obchodní strategii (něco na způsob Dark Nova), ale s větší volností pohybu. Ve skutečnosti jsou volby nákupu i cestování velmi omezené, boj s nepřáteli se odehraje pouze vypsáním výsledku a vše korunuje neuvěřitelně rozmazaná, neostrá grafika, která stěžuje orientaci. Většina iPhone her vypadá na iPadu mnohem lépe.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte

Příspěvek od Julek »

Tohle je výborný nápad na vlákno, dávám jako důležité, nastavme tu nějaká pravidla, vyhněte se zbytečnému flame ..

dejte nazev aplikace pak popis proc si myslite ze je aplikace spatna, nebo se nevyplatí

at to ma nejakou formu ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

metuj
Host
Host
Příspěvky: 141
Registrován: čtv lis 27, 2008 1:16 am

Quickoffice Connect Mobile Suite for iPad

Příspěvek od metuj »

Mám další varování, ačkoli tentokrát spíše jen na vybrané uživatele. Koupil jsem si aplikaci Quickoffice Connect Mobile Suite for iPad za 13,99? a to pouze z níže uvedených důvodů. Bohužel ani jeden můj požadavek aplikace nesplňuje. Dovoluji si citovat moji recenzi na Appstore.

Aplikace vypadá velmi hezky a docela dobře se s ní pracuje, ale bohužel vůbec nesplnila moje požadavky. Potřebuji otevírat excelové soubory tvořené starší verí Excelu (97/2000) a to bohužel není možné. Dále potřebuji otevírat soubory CSV s jednoduchými tabulkami a to je minimálně problematické. Jednodušší soubory se sice otevřou, ale pouze jako text, složitější se neotevřou vůbec. Dále potřebuji soubory seřadit automatickým fitrem, který bohužel není v aplikaci podporován. Kontingeční tabulky jsem ani neočekával, ale potěšily by mě. Zatím maximálně 3 hvězdy a uvidím, jak se výrobce polepší v dalších verzích.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Firefox Home a Google Mobile

Příspěvek od rony »

Firefox Home je FREE pre iPhone. Je fajn, že existuje ale čakal som asi niečo ine. V prvom rade rozšírenie v desktop Firefoxe občas zblbne a neodosiela. Priznám sa, že jediné čo by som naozaj chcel, je synchronizácia bookmarkov a tá tam je. Lenže následné browsovanie je ťažkopádne. Stačilo by mi aj "Open in Safari". Zapamätanie otvorených stránok som neocenil.

Google Mobile je FREE pre iPhone. Podobne. Sľubovaný push funguje len ako badge a tým pádom je k ničomu lebo sa ani nedozviem kto mi píše. Zvyšné funkcie doslova zbytočné - ísť do Safari je jednoduchšie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

SMS Delivery Reports [AppStore: Pavel Kozarek]

Příspěvek od rony »

Chcem upozornit na mozny omyl. Jedine funkcne dorucenky su z Cydia a volaju sa iphonedelivery. Aplikacia v AppStore, ktora sa tvari, ze by riesila tento problem, vsak podla REPORTOV kupujucich takmer nefunguje. Pozrite si hodnotenia pod aplikaciou.

Nielenže mi to stiahlo namiesto 0,79 ? 1,-?, ale aplikacia je tak vychcaná, že pri čítani ponuky potenciáneho kupujúceho, sa to tvári ako novinka bez recezii. No keď si kliknete na ne, tak ajhľa, same negatíva. Táto app robí Aple iba hanbu a mali by ju stiahnuť. Som znechutený a nieje to kvôli 1,-?!!!


a je ich tam tak vela...

iTunes: http://itunes.apple.com/sk/app/sms-deli ... 45756?mt=8 (len ak chcete presne vediet, ktora to je)

DOBRA RADA: NEKUPOVAT.

ps: toto je app, ktoru som nekupoval ale nasiel v rebrickoch appstore a evidentne autor ryzuje na mierne povedane podvode.

ps2: prvy co ma upozorni na doublepost dostane ban. vsimnite si predmety prispevkov a vymyslite sposob ako to spravit bez doublepostu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

PushGmail (uz nefunguje)

Příspěvek od BlazingUFO »

Urcite nekupovat ani app s nazvom PushGmail. Uz nejaku dobu nefunfuje, zbytocne som za nu vyhodil 1.59?

edit: miesto toho odporucam radsej Push for Gmail za rovnaku cenu, plni tu istu funkciu a ma viac moznosti... a hlavne funguje!!!
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iWork

Příspěvek od bedo. »

kingtheking píše:Myslím, že si můžete všichni odpustit koupi iWork od applu. Alespoň do té doby než vydají update a opraví chybu exportu do .pdf


to nie je vlastnosť iWorku, ale iOS ako takého. Rovnako dopadne napr. aj export z aplikácie Office2, ktorú používam ja. Keď si pozrieš kto to .pdf vytvoril, nájdeš tam niečo ako "iPhone OS 3.1.2 Quartz PDFContext". Problém je hlavne v tom, že do PDF nie sú pribalené písma. Keďže MacOS X obsahuje všetky (?) písma z iOS, nie je problém, ale vo windowse niektoré nie sú. Dá sa tomu trocha pomôcť použitím takých tých najrozšírenejších písem ako je Helvetica, Arial a pod., tie by mali byť všade. Ideálne by samozrejme bolo, keby iOS balil do PDF aj použité písma, tak ako to robí aj MacOS X.

Jedna pozitívna správa je, že Google Docs zvláda také PDFka zobraziť. Písma nie vždy sedia, ale čítať sa to dá.

edit.rony: toto je offtopic!!!

Hmm, chcel som len uviest jednu informaciu na spravnu mieru. Ospravedlnujem sa tymto vsetkym, ktorych to obtazovalo.

gbr8
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: stř úno 17, 2010 6:06 pm

iTeleport

Příspěvek od gbr8 »

iTeleport:

http://itunes.apple.com/us/app/itelepor ... 70485?mt=8

cena 24,99 $

aplikacia sice funguje skvelo. Lenze ked narazite na hocijaky problem a program neviete rozbehat, tak pomoc od vyrobcu je skoro ziadna.
Rozbehanie aplikacie je aj celkom narocne pre bezneho smrtelnika, treba totiz pouzivat aj VNc server aby aplikacia fungovala.
Najdolezitejsi dovod aby aplikaciu nik nekupoval, ze FREE verzia Teamvieweru dokaze to iste a ovela jednoduchsie.
Naposledy upravil(a) gbr8 dne úte říj 05, 2010 11:54 am, celkem upraveno 2 x.
iPhone 4, FW 7.0.4, O2 SK; no JB

Macbook pro 2011

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od rony »

Zopakujem pravidla pre toto vlakno:


Pravidla: uvedte co najpresnejsi nazov aplikacie, pomoze link do iTunes. Popiste svoj nazor, preco je ta aplikacia zmetok.
Takisto, ci je pre iPhone alebo pre iPad (vlakno je spolocne pre vsetkych). Uvedte, ci je z AppStore, ci Cydia a ak je platena pokial mozno aj sumu, ktoru ste nam usetrili :-)
Pokial mozno nerozvijajte diskusie, ak mate pripomienku k prispevku, tak napiste jeho autorovi SS (v info paneli je na to ikonka a napiste jemu a on uzna ci to doplni. Ide o subjektivne nazory!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

poki
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 25, 2009 12:26 pm

MusicID

Příspěvek od poki »

MusicID - 0,79$ strasne,ale naozaj strasne slaba databaza a problem robi aj to ked je pesnicka slabo pocut. Tam kde tato app konci, Shazam nema problem.
ypsilonzone.sk

chris.dale

Re: MusicID

Příspěvek od chris.dale »

Tak nechápu, jak jsi app používal ale z mojí zkušenosti dalo MusicID jak Shazamu, tak Soundhoundu na zadek právě velikostí databází. Našlo mi to písničky, o kterých neměl SoundHound ani potuchy. 95% songů mi to identifikovalo perfektně, a to byly věci z okrajových žánrů. Takže bych chybu nehledal v MusicID...

Obrázek
pozn.mod.rony: offtopic, nereagujte, vid prvy prispevok

Skoty
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 946
Registrován: ned srp 15, 2010 9:57 am

Flash Video Review

Příspěvek od Skoty »

Flash Video Review 7,99? Appstore

Pod názvem si každý myslí,že by to mohl být program na přehrávání videii.Obrázky i popis také.Ovšem aplikace je pouze jakýsi návod k něčemu jinému a jsou to akorád vyhozené peníze.Aplikace se jeví jako bez komentářů,ale po rozkliknutí si mužete přečíst hodně krytiky

NEKUPOVAT
Naposledy upravil(a) Skoty dne úte lis 16, 2010 5:29 pm, celkem upraveno 3 x.
Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert

semircok

Virtual Santa

Příspěvek od semircok »

Virtual Santa: 0,79? Appstore

chcel som vyskusat aplikaciu, ktora sa vola rovnako pre Android, ide o realtime rendering postavicky santa clausa na podlozku snimanu fotoaparatom.

nekupovat, neni to realtime render. miesto toho je zadarmo aplikacia iWorld z AppStore, ta funguje ako som si predstavova.

kazdopadne, ani jedna zo spominanych aplikacii nema ziadne realne vyuzitie :-)

mefistos

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od mefistos »

Pandora + myspace + 100 dalsich applikaci... neni to ze by nefungovali.. ale tyto app odesilaji vase informace jako je poloha, UDID atd na ruzne servery aniz by se vas na neco ptali.... vice zde http://modmyi.com/forums/iphone-news/74 ... eport.html

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Babelshot

Příspěvek od macodk3 »

Babelshot: 2.99 - malo by to odfotiť text a následne preložiť do jazyka ktorý chcete, čo je realita? Toto: odfotí a vyhodí tabuľku "skontrolujte nájdený text a následne stlačte preložiť" lenže to nájde akkurát nejaké hieroglify a znaky ktoré majú byť akože ten text ktorý ste odfotili...ani raz sa mi ešte nepodarilo nič nájsť (ešte k tomu na iPhone 4 ten foťák ktorím fotíte ten text tak hrozne seká a je neostrý, proste hrôza!!)
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

nalevka

Free TV - unlimited

Příspěvek od nalevka »

Free TV - unlimited, 0,79? - Nejeden člověk by si myslel, že to bude LIVE Tv ve vašem iP, ale opak je bohužel pravdou. Je tam asi 20 nabízených stanic, po klepnutí na jakýkoliv program se objeví nabídka, co si chcete pustit, ale po spuštění uvidíte ~minutový clip. A to ještě některé nejdou spustit. :D

patofbc

Fingerprint Phones Protector

Příspěvek od patofbc »

Síce je to zadarmo, ale chcem sa opýtať, je aplikácia Fingerprint Phones Protector for iPhone&iPod Touch naozaj fungujúca ? ... pliložím prst a ipod sa mi odblokuje ? :D alebo je to somarina ?

[edit=RONY]somarina.[/edit]

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

eBuddy Pro

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

eBuddy Pro - App Store ?0.79 ve slevě, jinak více

  • I po odhlášení ze všech služeb a odstřelení aplikace z multitaskingu stále přicházejí push notifikace o nových zprávách.
  • Při přihlášení přes jiného klienta eBuddy (opět odhlášen a vypnut) ohlásí odhlášení jednotlivých služeb.
  • Po přijmutí notifikace o nové zprávě a návratu do aplikace iPhone zavibruje. V podstatě jste na zprávu upozorněni dvakrát a je to otravné.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

NuPobodi

Příspěvek od Mattthewww »

NuPogodi od Axiomworks, hra pada, takze to nikdy nedohraju. Pri reklamovani me penize nevratili, hned me to presmerovalo na developery, tem web nefunguje! Takze rozhodne to nekupujte!

http://itunes.apple.com/us/app/nupogodi ... 84509?mt=8

[edit=RONY]prosim, do nadpisu prispevku dajte vzdy nazov tej aplikacie. diky[/edit]
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

krankenwagen

Blower - Real Air

Příspěvek od krankenwagen »

Nekupujte aplikaciu Blower - Real Air. Developer tvrdi, ze to dokaze fukat vzduch z repraku, no v skutocnosti iba aplikacii pusti akusi sirenu, ktora vypusti len tak tak citelny vzduch, ktory zdaleka nesfukne nic. Nedoporucujem kupu ;)

Pospec CZ
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 314
Registrován: stř bře 09, 2011 5:05 pm

Blower Real Air

Příspěvek od Pospec CZ »

Blower real air

OT: nedávno (zhruba měsíc) sem si tuhle aplikaci koupil, bylo mi jasný, že toho moc nesfoukne, ale malej papírek v klidu odfoukne. Ovšem po spuštění přiběhla skoro celá rodina, co se děje, takže v tom vidím jedině dobrej zvuk sirény - a to se zase bojím o repro. Takže to asi funguje tak, že x desítek, možná stovek, né-li tisíců nachytá a on na tom vydělá. A já jsem jeden z těch co naletěl. :-)


Tapatalk

PeterKiss

Music Downloader

Příspěvek od PeterKiss »

Skrytý text (Ctrl-A)

Naletel, bez urážky oni tá neoklamali slubili vietor z reproduktoru a aj to funguje ale keď si klikal na buy nenapadlo ta že to bude mat vysoké frekvencie a reprak nieje ventilator a nech k tomuto efektu dospeli akým kolkvek sposobom na hw to dobrý vliv mat nebude.

tak pravdu povediac nenachytali ta nachital si sa sám.


A aby som nebol úplne ot :

nekupujte app music downloader slubuje sťahovanie hudby čo aj funguje ale nikde nieje možnosť transferu a veľa mp3-jek je nefunkcnych.
music downloader

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

iBlacklist z AppStore - PODVOD!!!

Příspěvek od rony »

Chcem upozorniť, že v AppStore sa nachádza aplikácia pomenovaná iBlacklist. Môže Vás oklamať, že ide o aplikáciu schopnú blokovať príchodzie volania. Je to podvod špekulanta, ktorý využíva zhodu mena s aplikáciou iBlacklist v Cydia.

PODVODNÍCKA APLIKÁCIA v iTunes Appstore: iBlacklist v AppStore - NEKUPUJTE!!!
Ide len o pasívny zoznam telefónnych čísiel otravných telemarketingových firiem v U.S.A. a nemá žiadnu schopnosť ani možnosť aktívne blokovať príchodzie volania!!! Prosím VERTE mi, že v AppStore takáto aplikácia neexistuje a nedávajte peniaze špekulantovi.

Pravý a fungujúci iBlacklist nájdete a kúpite jedine v Cydia (musíte mať Jailbreak)!!!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

amdatlon1
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 647
Registrován: úte lis 25, 2008 3:49 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od amdatlon1 »

Nekupujte aplikáciu Tunes2Go Music Exporter - po 3 sekundách padne. Vraj dokáže zdielať cez wifi, alebo odosielať mailom zvolené mp3 v iPhone. Dokonca sa nachádza v Appstore. No nechápem, ako Apple mohol povoliť túto aplikáciu, keď priamo zasahuje do mp3 v mobile - čiže dokáže ich preberať a zdielať.
http://itunes.apple.com/hk/app/tunes2go ... 9823?mt=8#
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)

jjar
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 32
Registrován: úte dub 29, 2008 12:44 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od jjar »

iBookshelf(1,79 EUR) - aplikace na čtení e-knih v IP. Odkazuje na další placené aplikace a placené e-knihy, sama čtení knih neumožní.

PeterKiss

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od PeterKiss »

Tak dalsia zle kupena aplikacia

Vola sa megadownload manager a najvacsia sranda je ze pri nacitavani megadownload.com mi padla do SB aj na iphone 4 aj na ipode :(

V appstore ma 5 hviezd asi hlasovali sami za seba ale ja chcem naspat peniaze.

Edit : nazov je Download mega Manager pro a tu je link :

http://itunes.apple.com/us/app/download ... 63249?mt=8

Bmargera

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od Bmargera »

Tilt Shift Focus
Údajně nejlepší program na úpravu fotek. Ale tak to vůbec není! Cena je 0,79€. Tedy stejně jako za Tilt Shift Gen. (což je mimochodem jedna z nejlepších aplikací na úpravu fotek). Takže se nenechte napálit jako já že je Tilt Shift Focus lepší. Aplikace se nedá skoro vůbec ovladát nefunguje multitouch a chvílema si to dělá úplně co chce. Úprava co vám v Tilt Shift Gen. zabere minut vám tady zabere 10 minut a stejně to nebude vypadat tak jak jste chtěli.

Deenz

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od Deenz »

Machine World drahá, dobře vypadající hra, lákající na uprvitelný terén. Pokud ale začnete kopat, vše jde do "kopru" a hra se seká.

speedman
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 351
Registrován: pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od speedman »

Heavenly balanced

Hra na ios 6 momentalne nefunguje.
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.

bobo7
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 06, 2014 3:01 pm

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od bobo7 »

Dnes jsme koupili lupu 16X-Magnifier za 1,99EUR po instalaci začne nabihat přejde na modrou obrazovku a aplikace spadne.

jayare
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: stř úno 10, 2016 11:37 am

Re: Zla kupa - aplikacie, ktore nekupujte - seznam

Příspěvek od jayare »

Rozhodně nekupujte hru SpeedX (0,99 Eur), je to podobné jako Space Tube na Windows Phone (zdarma). Hratelnost na iOS je nulová a dokonce i celé zpracování hry je příšerné.

Odpovědět