Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

factus: Po tvé zprávě a popisu nastavení to u mne nyní vypadá takhle-

První pokus
Obrázek

A potom při pokusu po uložení takto

Obrázek

A vše jsem udělal tak jak si napsal.

factus

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od factus »

A v nastavení účtu, tím myslím na Seznamu to máš nastavené ? Protože já si pamatuju, že jsem si to musel přenastavit - nesynchronizovalo se mi to s Outlookem. Jinak něco obdobného mně to dělá u Tiscali serveru, ale tam může být jen nějaká blbost, bohužel sem ještě nikdo zkušenosti z Tiscali serverem nepsal, takže nemůžu porovnat.

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od murder »

No já tam vidím chybu v "imap" účtu, Seznam v imap zatím nejede od začátku ho musíš nastavit jako pop3
Obrázek

Informace o účtu:
jméno: XY
Adresy: x.y@seznam.cz
Popis: co chceš

Server příchozí pošty:
adresa: pop3.seznam.cz
jméno: x.y
heslo: ......

Odchozí server:
smtp:smtp.seznam.cz
jméno x.y
heslo: stejné jako u příchozí

Pak dáš uložit, docela dlouho bude ověřovat, pak vyskočí okno, že nelze připojit přes SSL tak klikni na NE nebo bez SSL (nevím jak to je přesně)
pak opět ověřuje no a nakonec je funkční mail na seznamu.

Důležité je přepnout to na tom obrázku na POP, jinak to nechodí, přepnout to lze po prvním napsání po vytvoření jména adresy a hesla. Zpětně to změnit nejde musíš účet smazat a založit znova...

Pokud se ti to nepovede tak udělám foto-návod od začátku až do konce.

EDIT: jinak já používám gmail a ne něj si přeposílám veškerou poštu ze všech svých účtů, imap funguje 100% a líbí se mi i možnost nastavení jakýchsi virtuálních schránek, takže mám poštu rozsortovanou podle svých emailů a když odpovím na takovýto mail tak odpověď přijde z toho správného a ne z gmail. Takže super ovládání a funkce... jo a poslední pro neznalé gmail je už i v češtině.
Obrázek

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Tony1 »

Čau už jsem zde jeden příspěvek psal a je mi líto všech co se s tím nastavování moří 3 a více hodin, a vážně nevím jak to lépe popsat, tak bych každému navrhnu to ať si zkusí nastavit stahování pošty v Outloku a pokud mu vše bude fungovat jak má a pošta se bude stahovat a odesílat tak to celé nastavení opsat do iPhonu jen zduraznuji a ne poprvé už to tu bylo mnohokrát vzpomenuto, že SMTP to je odesílání se musí nastavit dle připojení, čož znamená pokud používáte
T-Mobil - smtp.t-email.cz:25 v pokročilých- bez SLS, smazat-nikdy
100% funkční používám na tři mejlové adresy
Vodafone- smtp.vodafonemail.cz:25 bez SLS, smazat nikdy
O2 nevím nepoužívám stačí infolinka a operátor informuje.
Dále jsem někde v návodu od pesulap viděl v "smtp:" prostě dvojtečka tam nemůže být to nikdy nepojede.
a pokud používáte wifi třeba, tam kde je free nebo doma, tak zase při tomto nastavení mejl jen přijmete, ale neodešlete, jedine přeš gemail, tam snat jde smtp bez poskytovatele internetu. Podmínka je zkoušet a zkoušet jinak když tak písněte zprávu a pokud budu moct rád poradím třeba i po ICQ.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od murder »

Právě kvůli různým typům připojení, je výhodnější použít smtp poskytovatele mailu u seznamu to je smtp.seznam.cz s jménem a heslem jako u přihlášení do mailu. Jinak u O2 to je smtp.etmail.cz bez zabezpečení a hesel.
Obrázek

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

Tak když už jsem si zprovoznil Emailovou schránku na iPhonu přez Gmail tak se mi vyskytla chybička.
Při stažení prvního emailu mi zahrál stahovací tón ale potom už ne,ani po restartu už se neozvaltón stažení emailu a všechny zvuky mám zapnuté tak nevím jestli zase Já dělám někde chybu!

dojan
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 19, 2009 2:00 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od dojan »

pomoc nevim co je špatně... návod je pro blbce a mám vše zadáno samozřejmě dobře,
přesto při odeslání zprávy mi to píše:

the connection to the outgoing server "smtp.seznam.cz" failed


:cry:

eisy

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od eisy »

Seznam je jeden z nejde....sich poskytovatelu emailu (o jejich vyhledavaci ani nemluvim), jdete na gmail.com nebo na neco takoveho a ze seznamu si to nechte preposilat....

bodka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: pon zář 01, 2008 7:54 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od bodka »

ako som uz pred casom pisal, pouzivam bezproblemovo 3 mailove konta na iP.
Bez akehokolvek zasahu mi prestalo odosielat postu konto Chello.sk
vypisovalo:
Cannot sent mail
One of the recipient addresses was invalid.

Samozrejme, ze adresy boli OK a dokonca i reply na prijatu postu na tomto konte nefungovalo

Aktualne spravne nastavenie SMTP pre chello.sk je:
host name: mail.chello.sk
user name: meno (BEZ @chello.sk)
SLL: vypnute
Autentication: password
server port: 25

Mozno to niekomu pomoze :-)
iPhone 3G, 16 GB, verzia 4.0.1 > 3.1.3, JB
iPhone 4, 32 GB, 5.1.1 Orange
iPad Retina 4th, 32GB, wifi, 6.0.

f.a.n.o

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od f.a.n.o »

mate nekdo prosim FW 3.0 a frci vam mejl? muzete sem hodit vase nastaveni? nejlepe pro centrum.cz ? THX :wink:

EDIT:

Tak po nastaveni jak ma na screenech Murder, tak po restartu mi to zacalo chodit ... takze OK na FW full 3.0.

Edituj svoje příspěvky, tak jak jsem to udělal teď za tebe. toncek

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od djha53k »

No mi zas uz par dni nefunguje pop3.centrum.cz prej pripojeni se nezdarilo :roll:
pritom to mam nastaveny furt stejne, jen sem povysil na FW3.0, ale jeste cca 3-4dni po upgradu to fungovalo OK.

Nemate s tim nekdo zkusenosti?
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

Vykašli se na všechny mailové účty a přejdi na GMail. Tam můžeš nasměrovat veškeré účty, co máš a půjdou ti všechny do iPhone. Spolehlivě, suprově. V odkaze najdeš návod na zavedení účtu u GMailu. Já to používám také a k nesmírné spokojenosti díky spolehlivosti. Ale více se dočteš v tom návodu.
viewtopic.php?f=13&t=17523

tomminno90

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od tomminno90 »

Souhlas s Beavers, taky jsem nad tím dlouho dumal. Nejlepší cesta.

Necituj příspěvek hned nad tvým. toncek

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od djha53k »

Beavers: no to je sice hezky, ale mam k tomu dve vyhrady.

1) nemam rad dyz mam vsechno na jednom miste, preci jenom velkej bratr je vsude :(

2) potrebuju na odpovidat na ruzne emaily z ruznych emailu, tedy z tech na ktery ten email prisel
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

1. No comment
2. Pokud by to nebylo tvoje tajemství, že bys měl novou odesílací adresu, např. někdo@gmail.com, tak můžeš odpovídat na jakýkoliv mail z iphone. A v počítači si navolíš, odkud má být tvůj mail odeslán.
(3.) Nikdo tě nenutí, abys to udělal tak, jak jsem doporučoval. Já jen říkám, že GMail podporuje také iPhone, což je veliká výhoda.[/quote]

SSORG
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 22, 2008 10:30 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od SSORG »

Ma někdo problem s nastavenim POP3 na fw 3.0 ?Nejde mi to v nastaveni.Stale tam mam jen IMAP.I když mam na gmailu nastaveno na POP 3.Ďekuju za pomoc.

sakal_dv

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od sakal_dv »

Ludkovia mam taký problém nejde my nastavit mail konto.
Používam mailovú schránku mail.warxtreme.com/src/login.php
od squirrelmail.org/index.php a nemôžem to spojazdniť...
vždy my vzhodí toto...
Obrázek

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

SSORG píše:Ma někdo problem s nastavenim POP3 na fw 3.0 ?Nejde mi to v nastaveni.Stale tam mam jen IMAP.I když mam na gmailu nastaveno na POP 3.Ďekuju za pomoc.


Máš nastaven GMail v iPhone jako jediného poštovního klienta? Zkus to udělat podle mého návodu. Já mám taky POP3 (kvůli tomu, že používám Outlook a v něm mi to udělalo další skupinu složek pro GMail - to ovšem vysvětluji ve svém návodu).

Klodenkaa

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Klodenkaa »

mne nejde centrum.sk, takisto mi vypisuje chybu, ak by mal niekto presny navod, tak prosim odporucte nieco. Ked to robim podla navodu na cesky centrum, tak to takisto neslape. Dakujem

dr.mutant

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od dr.mutant »

Moje tipy nastavení CZ emailu a emailu z vlastní domény (rozhraní Google),
vše konečně funguje, jak má:

1/Seznam.cz a Email.cz:
Při verifikaci klikněte na "zkusit i bez SSl", server pak sám nastaví tyto údaje: SSL:On, Authentication:Password, Port:995

U SMTP serveru nenastavujte telefonního providera (VF), ale vždy smtp.seznam.cz. Telefon si sám nastaví telefonního providera do sekundárního SMTP, který musí být zapnutý. Tj. zapnuté SMTP budou např. Seznam i VF.

Pokud provádíte změny v nastavení účtu po prvotní verifikaci, tyto změny se projeví vždy a jedině po restartu iPhonu.

2/email z vlastní domény (rozhraní Google) se nastavil bez problému po kliknutí na políčko Gmail v průvodci. Při nastavování Gmailu "ručně" se mě nikdy nepodařilo účet rozběhnout. Pokud provádíte změny v nastavení účtu po prvotní verifikaci, změny se projeví i bez restartu iPhonu.

http://napoveda.seznam.cz/cz/jake-jsou-adresy-pop3-a-smtp-serveru.html

http://www.adobe.co.uk/products/acrobat/readstep2.html

http://www.techforum.cz/ptejtese.php

veslik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: pon led 21, 2008 2:22 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od veslik »

Sakra, mě se to nedaří nastavit. Mám email u email.cz

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

Nezáleží, kdo je tvým e-mailovým providerem, udělej si účet u GMailu a bude ti to fungovat spolehlivě. Specielně služba GMail podporuje telefony iPhone. Nastavíš si vše potřebné v počítači.
Jdi o stránku dozadu a tam si přečti moje příspěvky. Přes ně se dostaneš k návodu nastavení GMailu. Věř, že to je zatím nejspolehlivější metoda a půjdou ti do iP maily ze všech adres, které máš registrované u jakýchkoli providerů. Funguje to a nikdy mě to nezklamalo. Každý je s tím spokojen.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Tea Racer »

Já mam mail na seznamu, email.cz ( dnes už je to také seznam ) i gmailu, a když dodrzis návod tak funguje vše naprosto stejně. Spiš hledej problem u sebe, jeste se mi nestalo že by mail nefungoval do IP.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Boot

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Boot »

Kvůli nescopnosti seznamu jsem přešel na gmail. Problém se vyřešil hned 5x. Na iPodu šlape skvěle, všechny ostatní maily nechávám přeposílat tam, dokonce import důležitých mailů šel naprosto bez problémů :shock: , spamu konečně útrum a aby toho nebylo málo, můžu posílat maily z adresy, na kterou byly posílány (takže třeba stary seznamovsky adresy).... Nechápu, co jsem těch 8 roků na seznamu dělal :lol:

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Tea Racer »

Já teda seznam a team kolem někoho nemam rád, je to mašinérie co mi pripomina urady za dob totality.
Ale s mailem jsem tam nikdy problem nemel, mam jak jsem psal gmail, i seznam, i email, a pohoda. On je téměř vždy problem mezi klavesnici a židlí. Tak se hodne divim :-) Každy napise jen mám problem, ale jak to má presne nastavené už se nedozvíme, pak jen nastavil jsem si to jinde a už to šlape, ale kdyby to i jinde nastavil špatne, tak je tam kde byl. Možná je lepsi hledat chybu tam kde ji mam, než to hodit za hlavu a jit delat neco jineho.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

theorem2

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od theorem2 »

Pls o radu.
od minulého úterý mi iP nestahuje poštu(účet email.cz).
Pokud účet v iP smažu a nastavím. tak mi to stáhne posledních 50mailů, ale pouze od minulého úterý zpět. Pouze mi pípne sms o novém mailu, ale novej se do telefonu už nestáhne. Odesílání funguje tak jak má.
Díky

atirita
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 291
Registrován: pát srp 07, 2009 8:33 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od atirita »

skus ... nastavit ... Mail, Kontakty, kalendare a v casti mail nastav "zobrazit - poslednych 200 zprav"
Potom uvidis poslednych dvesto mailov
Obrázek iPhone 4 16GB iOS 5.1.1
Obrázek iPad 1 64GB+3G iOS 5.1.1

theorem2

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od theorem2 »

Jo to jsem taky zkoušel(sice se 100mailama), ale stejně stáhlo mi to 100 mailů jen do 22.12.2009. Od té doby mi to maily nestahuje. Dnes znovu komplet zadán nový účet, staženo 50 mailů ale pouze do 22.12., poté žádný nový mail, i když vím, že jich mám v poště kolem 40-ti nových...:-(

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od pe.kova »

tak jsem si nechal od Seznamu aktivovat IMAP přístup k emailu a vše naprosto v pořádku :-)
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

D.U.K.E.
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob srp 28, 2010 1:55 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od D.U.K.E. »

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně nastavení emailu, už když jsem měl iPhona 3G, tak jsem registroval, že smtp vodafonemail.cz není zcela spolehlivé, mejly se odesílaly strašně dlouho, tak jsem si teď u novýho iPhona 4 nastavil smtp.seznam.cz pro odchozí poštu a funguje to naprosto spolehlivě.

k mému dotazu - mohu nějak docílit toho, aby se mi mejly které odešlu z iPhonu objevily i ve složce odeslané na mém mejlu u seznamu.cz?

Děkuji

mmichall

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od mmichall »

cau resim podobny problem, mail od seznamu mi fungoval a pak jak kdyz utne najednou se mi nenatahnou novy maily. nastaveni sem udelal znova a porad nic... navic to hlasi 35 zprav 0 neprectenych pritom tam zadna neni! (v zadne slozce) za odpoved zaloz si gmail dik, ale seznamovej proste potrebuju a staci mi to aspon na stahovani prijatych... dekuju za kazdou radu

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od dwick »

mmichall: imap, nebo pop3?
Life sucks. And then you die.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od rony »

pouzivajte IMAP.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mmichall

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od mmichall »

pop mi nestahuje maily do urcityho data a imap mi nenacetl maily vubec. (odtapl jsem nastavit bez ssl...)
kdyz ale chci odeslat tvari se to ze se to odesila sto let ale posle se to hned bez problemu...

Skoty
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 946
Registrován: ned srp 15, 2010 9:57 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Skoty »

Kde najdu prosím ten návod v návodech sem ho nenašel? pls pošlete link..
Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert

malex
Host
Host
Příspěvky: 128
Registrován: stř lis 18, 2009 9:27 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od malex »

Chci se zeptat- prijimani a odesilani mailu pres Wifi neni problem, ale jakmile jsem na 3g/edge, pak maily jen prijimam, odeslat nejdou. Je problem v nastaveni? No asi nejspis bude, ale nejak nerozumim, kde. Byl bych vdecny, preci jen se mi nechce cekat az domu na wifinu... dik.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od mrzic »

Koukni se, jestli máš zapnutý SMTP server od Tvého operátora.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

malex
Host
Host
Příspěvky: 128
Registrován: stř lis 18, 2009 9:27 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od malex »

tak ja uz jsem fakt asi marnej mrknete prosim na screeny...

na prvnim- mohu odesilat maily pouze pres wiff, 3g nelze

a na druhem tak jak bzch chtel i pres 3g, ale zas to nemaka na wifi.

Preci to musi jit tak abych nemusel porad lezt do tohodle nastaveni. Budu moc vdecny, asi to bude nejaka ***

Do příště se zdrž sprostých výrazů, toto tu netolerujeme, viz. pravidla fóra. Metalgirl

EDIT: tak po procteni dalsich navodu, jsem dosel k viewtopic.php?f=13&t=31127 a ze asi opravdu budu muset prepinat kdyz budu v dosahu wi-fi na chello.cz a kdyz v dosahu 3g/e tak na vodafonemail.cz. Myslel jsem, ze to automaticky server zkousi, ze kdyz nevyjde jedno, zkusi druhe(samozrejme v pripade, ze mam oboje zapnute). Kdyby se pletl, dejte nekdo prosim radu. Moc diky za Vas cas.

michalfilip1111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: úte led 11, 2011 8:05 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od michalfilip1111 »

VÁŽENÍ zkoušel jsem všechny možnosti zde a pořád mi to nejde,jednou píše že pop3.seznam.cz nelze atd.
má někdo prosím : email ve tvaru jmeno@email.cz operátor vodafone a jde mu email? prosím o nastavení-zkoušel jsem návody zde ale nic:(

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, at

Příspěvek od Gekko gecko »

Mě pomohlo tohle cituji murdera:

Pak dáš uložit, docela dlouho bude ověřovat, pak vyskočí okno, že nelze připojit přes SSL tak klikni na NE nebo bez SSL (nevím jak to je přesně)
pak opět ověřuje no a nakonec je funkční mail na seznamu


Celý postup je v tomto příspěvku:
viewtopic.php?p=127146#p127146

Místo jmeno@seznam.cz použij jmeno@email.cz a pojede to.

Přímo od vodafone máš návod zde:
http://vf-iphone3g.0g.cz/regular/nastaveni-emailu.htm
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět