Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
daend

Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od daend »

Máte někdo na funkční 2G telefonu funkční push notifikace? Zatím jsem na nikoho nenarazil, tak mne zajímá jestli je problém v unlock/jailbreak nebo ve firmwaru.

Jediné co mi funguje je poslání push zprávy na iphone přes MobileMe - Find My Iphone.

Testoval jsem BeejiveIM a AIM a nic... nefunguje..

jablickar

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od jablickar »

Problem je v odblokovani - push notifikace funguji jen na tech telefonech, ktere bylo legalne odemcene pres iTunes, nikoli pres 3rd party utility.. mozna casem vyjde patch na Cydii, nevim.. zminuji se o tom v clanku:
http://jablickar.cz/index.php/2009/06/pouzivate-push-notifikace-tak-pozor-na-ranni-budik-nemusel-by-zazvonit/

daend

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od daend »

tak jsem našel jeden návod, který snad funguje. Nemůžu najít AT&T simku abych to vyzkoušel :-(

I repaired the problem by using an official unactivated SIM (with no contract on it and a restored phone without restoring the backup). It passed the first activation (i could use the phone as an iPod touch) but it then ?said waiting for activation this may take several minutes? and then i redsnowed it et voil? push is working on my 2G iPhone

xax

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od xax »

tak rozchozeno: Iphone 2G s PUSH notifikacema v BeeJiveIM.
Pravda je to už drobátko HC záležitost ale u mě to zafungovalo: http://brambourgonjon.wordpress.com/2009/06/18/push-2g/

jak říkám, nic pro nezkušené užvatele. Jako starej "woknař" jsem dost oprašoval zaklady unixu, jako je CHMOD, SU, heslo k adminu v iPhonovi ale nakonec to fakt zafungovalo.

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od caesar »

co to placas? Rozchozeni push na 2g zvladne i skolak.

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od beky02 »

Potvrzuji fungující PUSH aplikace na iPhone 2G:
NotifyMe
IM+
BeejiveIM

edkis
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte pro 18, 2007 7:41 pm

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od edkis »

Problem je v tom aspon ja som na 3 iphone mal problem s tym ze tie push na neoficialne aktivovanom iphone s pouzitim pushfixu funguje ako kedy. Niektore push nepridu vobec.

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: Aplikace s Push Notifikacema na 2G

Příspěvek od beky02 »

To se mi stává taky, ale myslím si, že to je spíš problém aplikace než vlastního PUSH systému...

Odpovědět