SIP internetová telefonie a IPHONE

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
patrikvr

SIP internetová telefonie a IPHONE

Příspěvek od patrikvr »

Začal jsem z důvody nedostatečné kvality hovorů FRING klienta směřovaných přes SIP pátrat po nějaké jiné SIP App. V cydii jsem objevil SIAX(sip a iax) klient.
http://siax.org/

Program je placený, nějakou dobu funguje i bez akt. kodu. Kvalita SIP hovorů přes Wifi je "vynikající", umí to pracovat s tel. sezname. Jen se mi nepodařilo sestavit hovor na edge, ač by to měl umět.

NiTr3oX

Re: SIP internetová telefonie a IPHONE

Příspěvek od NiTr3oX »

A cez co volas ? Ja som skusal voipwise a neslo to. Ze vraj nemam kredit. Pritom na PC mi to ide v pohode.

patrikvr

Re: SIP internetová telefonie a IPHONE

Příspěvek od patrikvr »

Pouzivam sluzbu VOX od 802.cz

tor

Re: SIP internetová telefonie a IPHONE

Příspěvek od tor »

bylo by mozne zde postnout nastaveni 802, na netu v tom maji zmatek a neco i odstranili.

dikas moc!

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: SIP internetová telefonie a IPHONE

Příspěvek od Rumsound »

Nejak mi to s 802.cz nechce chodit...nastavil jsem account takto:

sip.802.cz
jmeno a heslo podle toho co mam registrovano na 802.cz

Nicmene nedari se account "zapnout". Zkousel jsem testovaci nastaveni odtud: http://www.modmyi.com/forums/native-iph ... phone.html

a na ten echotest jsem se v pohode napoprve dovolal.

Nejaka rada? Predem dik...

EDIT: Tak vypada ze to funguje po restartu routeru, asi byl problem na lokalni wifi...
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

SIP internetová telefonie a IPHONE

Příspěvek od jeenik »

Nemate nekdo tip na nastavení Softphone pro 802.cz? Mám nomadické číslo, doteď to fungovalo, po přeinstalaci na novém iPhonu to teď nemohu rozchodit...
Edit: tak už to jde, z nějakého záhadného důvodu to nebralo mé nomadické číslo zkopírované z kontaktů. Stačilo přepsat to ručně.

Odpovědět