iMapMyRun, RunKeeper a další aplikace pro sledování tras..

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

iMapMyRun, RunKeeper a další aplikace pro sledování tras..

Příspěvek od Design »

Je tady nějaký běžec, který testoval tyto aplikace? Zatim jsem se odhodlal začít testovat RunKeepera, tak kdyby měl někdo zájem o informace, můžu napsat.
Pokud někdo zkoušel, tak jaké máte zkušenosti s tím webovým rozhraním, které obě aplikace nabízejí. Dík
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

roschfoure

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od roschfoure »

Od včera mám iMapMyRun a zatím to vypadá dobře. Ve web rozhraní jsem si už zkusil zadat trasu a šlo to celkem jednoduše. Jak to je s RunKeeper?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Já používám runkeeper, spise tedy na kolo a hlavne motorku, včera sem s nim jel 180km a parada, jen ta vydrz na baterku no :( ikdyž to vypnu a bezi to na zhasnute obrazovce tak to je znat po cca 2,5h jsem s baterkou na 25%. Jeste že mam externi :-) imapmyrun neznam, napis zkusenosti,nebo i s RunKeeperem, jak dlouho ti to vydrzi na baterce?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

roschfoure

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od roschfoure »

Za chvilku jdu běhat tak dám vědět ;-)

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Koukám že je i iMapMyRide asi neco podobného zkusim také. :-)
Ano tak to sem pak postni.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

roschfoure

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od roschfoure »

Tak z plné baterie mě to po 26 minutách nahrávání trasy s občasným zkontrolováním času (jinak většinu času vyplej display přes aplikaci) a zároveň puštěná hudba přenášená do Bluetooth stereo sluchátek mě to sežralo 5 % baterie. No dvě hodiny v kuse ještě neběhám :lol: abych ti sem napsal přesnější údaje. Prostředí programu perfektní. Vše co jsem potřeboval nalezeno téměř na poprvé akorát ve web rozhraní jsem zatím nenašel čas jak dlouho jsem běžel (zato v aplikaci je to krásně zobrazené a hned pod daty o trase je zobrazení na mapě kde si můžete nechat i zobrazit převíšení (graf osa y - metry nad mořem / osa x - vzdálenost v trase) viz foto. Jinak aplikace na Raid, Run a Walk bude asi stejná. Po ukončení nahrávání se to ptá zda jsi jel, šel nebo běžel aj...

Jinak trasy se ukládají na serveru 3měsíce poté jsou smazány (free účet). Pro delší uchování musí být placený účet a tim se zároveň otevírají další funkce.

Osobně zatím používám iMapMyRun free verzi a časem uvidím zda zakoupím iMapMyRun+

Zatím spokojenost. Ještě mě pobavilo že web rozhraní přepočítá trasy na tzv. Green Stats kde ukáže kolik jsem ušetřil paliva / peněz / a kg CO2 :)

P.S.: ještě omluva za možné hrubky a jiné blbosti v mém textu :wink:

Obrázek

Obrázek

Pierre
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: stř zář 09, 2009 1:05 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Pierre »

Já používám Runkeeper pro na běhání a jsem s ním maximálně spokojen. Podle mě je na běhání asi nejlepší, ale samozřejmě jsem nevyzkoušel všechny aplikace. Na zkoušku můžete zkusit Runkeeper free, který je taky dost použitelný. Navíc je super, že se výsledky uploadují na jejich web, na kterým když si založíš profil, tak pak můžeš vidět svoje zlepšení během času apod...Navíc u RK pro je taky dobrý, že si nastavíš třeba, že každých 5 minut tě bude aplikace informovat do sluchátek kolik jsi uběhl, jaká je průměrná rychlost na kilometr a celkový čas...
iPhone 5 32 GB white, iOS 7
iPad s retina displayem 64 GB white, iOS 7
iPod nano 4 GB silver, 2. generace
iPod nano 16 GB blue 6. generace
Apple TV

MacBook pro 13'' 2,4 ghz (mid 2010)
twitter: ptrbndr

roschfoure

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od roschfoure »

Ty zprávy do sluchátek jsou velice zajímavé. Určitě to vyzkouším. Jak je to u RK s Webem? Jak dlouho se uchovávají trasy?

Pierre
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: stř zář 09, 2009 1:05 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Pierre »

Ty vysledky jsou tam prakticky porad, neni to nejak casove omezeny...Aspon treba rok - dva je tam mit budes. Jeste se u RK pro da nastavit nejake treninkove plany, ale ty nepouzivam, tak nevim, jak to funguje.
iPhone 5 32 GB white, iOS 7
iPad s retina displayem 64 GB white, iOS 7
iPod nano 4 GB silver, 2. generace
iPod nano 16 GB blue 6. generace
Apple TV

MacBook pro 13'' 2,4 ghz (mid 2010)
twitter: ptrbndr

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Tak zustavam u RunKeeper, ten iMapyMyRun nebo iMapyMyRide - není prakticky rozdíl. Ale přijde mi drasticke mazat trasy a po generovani do GPX v iMapy mi nezobrazí rychlost, a neni tam videt na té mapě kde sem kudy jel jakou rychlostí :-) To umi RunKeeper lépe i webové rozhrani mi prijde daleko přehlednejsi. Ted jsem to testoval. Ta baterka je jak kdy ono to pak treba po hodine nebude pár % ale jde to děsně rychle dolů :( Pokud treba pojedes na kole nebo motorce prijde Ti vylet 2h normální. :-) Nebo jen klasický vylet pěšky.
Je to takové, že asi RunKeeper, ale treba jeste na neco prijdu taky vynikající je TrailBlazer! Ale me se líbí ta funkce že vidim krásne jak jedu myší po tabulce v Keeperu a vidim rychlost a převyseni na prakticky metr presne, to iMapy neumi nebo nevim jak na to. Ten jejich web je desne preplacany fičurkami jako reklama atd a je neprehledny :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

chipy999
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 189
Registrován: pon zář 07, 2009 5:31 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od chipy999 »

No kolko ludi,tolko chuti.Ja pouzivam na behanie iMapMyRun+ zhruba od oktobra minuleho roku.Podla mna je to na behanie najlepsia aplikacia,vyskusal som ich niekolko,ale tak kazdy ma ine potreby,chapem ak niekomu vyhovuje viac napr. RunKeeper.Mimochodom aj iMapMyRun ma nastavitelny hlasovy vystup,ktory oznamuje v nastavenych intervaloch vybrane(tiez nastavitelne) udaje.Mne sa tam napr. paci zabudovane ovladanie iPodu,implementovany fotak priamo do aplikacie,prepojenie Facebook/Twitter atd.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi

JohnMetsn

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od JohnMetsn »

Kdyz to tady tak ctu...ma Nike + iPod vubec nejake vyhody (predpokladejme jiz vlastnictvi bot a chipu)?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Jasný, každy si vybere, me jde o tu rychlost a tu neumi do .gpx vložit a ten web neni tak propracovany jako u runkeeper. Jinak na beháni to asi je lepsi, ja to chci na to jezdeni.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Pierre
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: stř zář 09, 2009 1:05 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Pierre »

Ja pouzivam RK pro na behani a ta implementace soc.siti je tam taky...ale jasny no, kazda ma to svoje a kazdy ma jine priority. S nike+ nemam zkusenosti, mam 3G a tim padem smula. Ale jinak bych to urcite vyzkousel ;-)

Edit: A foťák je v RK taky, stejně tak hlasové informace jsou vypnout. Vypadá to, že funkčně na tom budou iMapMyRun a RunKeeper podobně...Jen si vybrat, co každému vyhovuje.
Naposledy upravil(a) Pierre dne pon dub 19, 2010 10:35 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5 32 GB white, iOS 7
iPad s retina displayem 64 GB white, iOS 7
iPod nano 4 GB silver, 2. generace
iPod nano 16 GB blue 6. generace
Apple TV

MacBook pro 13'' 2,4 ghz (mid 2010)
twitter: ptrbndr

JohnMetsn

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od JohnMetsn »

Ja to nemyslel nijak ironicky. Sam beham, mam boty i chip a pouzivam Nike+...ale je fakt, ze me ten jejich web dost zklamal a tak nejak nechapu k cemu je mi to dobre, kdyz tady vidim jinou aplikaci, co zvlada to same bez chipu, navic umi zobrazit i dalsi veci jako prevyseni ci trasu po ktere jsem bezel. Tak trochu nahlas premyslim, jestli Nike+ chip byl tedy vyhozene penize.

jardafox

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od jardafox »

bude mně tenhle program k něčemu, když mám 2G - tudíž bez GPS a nemám ani datovej tarif?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Hlavne jde o tu GPS, to bude bez neho na nic.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iko111
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 12, 2009 9:14 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od iko111 »

a nevedel by runkeeper niekto prelozit do SVK Alebo CZ?

matiseek33
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 01, 2009 9:21 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od matiseek33 »

jardafox píše:bude mně tenhle program k něčemu, když mám 2G - tudíž bez GPS a nemám ani datovej tarif?


nie nebude, ako povedal Tea Racer, potrebujes gps, ostava ti len nike+ kit s vysielacom a cidlom do boty.

pampeX

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od pampeX »

Zdravim, mam iPhone 3G a dlouho jsem pouzival RunKeeper Pro a byl jsem moc spokojen, ale co jsem se prestehoval mimo vetsi mesto, tak se proste ten program zblaznil a ani za nic mi nikde pobliz nechytne signal GPS a tim padem ani neni schopne zacit mapovat muj beh. Napada prosim nekoho co zkusit, abych byl zase spokojen jako driv, co co byste doporucili za aplikaci, co by melo bez problemu fungovat?

Diky

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Predne bych vyresil proc ti nejde, zkousel jsi reinstal aplikace? Reset all settings?Vypnout zapnot polohove sluzby?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

pampeX

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od pampeX »

Praveze jsem zkousel vsechno, znovu nahrat aplikaci, celkovy restore iphonu, polohove sluzby vsechno, prave uz si nevim vubec rady..

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od masklin »

A jiné App tě najdou podle GPS?
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

pampeX

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od pampeX »

Jako by jine na behani? To jsem jeste nezkousel, ale mam pocit, ze ani ta zakladni navigace, nebo vlastne google maps nejedou idealne...

Edit: Tak jsem zkousel i ImapMyRun a se stejnym vysledkem, tusim, ze bude neco v neporadku s GPS, ale ted tedy netusim, co s tim..

Nedělej doubleposty. masklin

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Ano, rozhodne tohle nema na svedomi aplikace ale Tvuj IP, pokud nejde. Zkus servis. Tech aplikací je cela rada mrkni do iTunes, zkus jeste treba TrailBlazer.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

pampeX

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od pampeX »

Tak jsem zkousel vsemozny aplikace a nefunuje zadna, takze asi opravdu bude nejaky problem s GPS v iPhonu. Mohl bych jeste poprosit o radu, kam se obratit s pozarucnim servisem?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Zajímalo by me, proč treba RunKeeper a podobne aplikace, vubec nefungují bez GPRS, je jasne že mapy nejsou v IP ale stahují se z netu, ale proč a nebo jestli jde nejak byt v zahraničí mít mobil v airplane mode a použivat tyto aplikace. Ted jsem zkousel tady v CR airplane mode a ani nenastartovala GPS v techto aplikacich a dokonce ani v Navigonu. Já myslel že si to proste zaznamená do GPS pres čip a pak po exportu se až na webu objeví mapa :( Nemam ani tuseni kolik kb nebo MB si to stáhne.. tak jestli to nekdo už má vyzkouseno, budu rád za informace.

Druhá otazka, nemáte nekdo vyzkoseno kolik napr za hodinu může spotrebovat RunKeeper dat? Co vše by stálo u O2 datový roaming teto aplikace? Chci byt pripraven až vyjedeme na motorkách. Jde mi o Nemecko a Rakousko.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

bawy
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 120
Registrován: pát říj 10, 2008 11:30 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od bawy »

Prosím Vás čo dáva naviac runkeeper full proti lite verzii? dnes som si dal 7km s runkeeper lite, a môžem za seba povedať že spokojnosť..krásne sa mi preniesla trasa do ich webového rozhrania..proste krása..už som pobehoval s rôznymi GPS (garmin), ale toto ma bavý najviac..
Macbook Pro 13" TB 2,9Ghz, 8GB RAM, 10.13.3
iphone 8 PLUS 64GB Space gray FW-11.1.2 JB

http://vegetariani.asp2.cz/?view=argumenty

iko111
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 12, 2009 9:14 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od iko111 »

vo ful verzii si mozes nastavit trening. bude ta do sluchatiek upozornovat o ubehnutej trase priemernej rychlosti mozes si to nastavit bud po minutach alebo ubehnutych kilometroch, a kopu dalsich nastaveni ktore som este nevyskusal

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Tea Racer »

Máš to hned v programu napsano co Ti na vic prinese nebo na webu jak bylo řeceno a jeste Ti zmizi reklamy. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Zahradník

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Zahradník »

JohnMetsn píše:Kdyz to tady tak ctu...ma Nike + iPod vubec nejake vyhody (predpokladejme jiz vlastnictvi bot a chipu)?


Nike+ je nanic. Senzor (na botě) nemá vyměnitelnou baterii a po cca 1000 hodinách to čidlo musíš vyhodit a koupit nové.

Ale nic není ztraceno. Čidlo není vůbec potřeba a ty iphoňácké aplikace na trénování si v pohodě vystačí s GPS. Přesnost sice o něco menší (v porovnání s profi sportesterem), ale na přibližný obrázek o uběhnuté trase to v pohodě stačí.

Koupil jsem si RunKeeper Pro, dnes vyrazil po dlouhé době na první tréning a jsem mile překvapený, jak to funguje (a nemile překvapený svou malou fyzičkou).

Ani napotřebujete sluchátka, aplikace na vás může mluvit i přes interní teproduktor.

Aplikace může pro lepší motivaci přehrávat tzv. Power Songs. Máte s tím někdo nějakou zkušenost (např. jaké skladby vybrat nebo jak a zda to funguje)?
Naposledy upravil(a) Zahradník dne pon kvě 10, 2010 12:17 pm, celkem upraveno 1 x.

bawy
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 120
Registrován: pát říj 10, 2008 11:30 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od bawy »

Jirkus: prosím Ťa, aké hlasové povely to na teba hovorí? tipujem, že to je v ENG, ale čo vraví? ako ďaleko si ubehol? alebo čo vlastne?
Macbook Pro 13" TB 2,9Ghz, 8GB RAM, 10.13.3
iphone 8 PLUS 64GB Space gray FW-11.1.2 JB

http://vegetariani.asp2.cz/?view=argumenty

Zahradník

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Zahradník »

Anglicky tě to informuje (podle časového intervalu, který si nastavíš) o času průměrné rychlosti a uběhnuté dráze. Kteroukoli informaci lze vypnout.

Měl jsem nastaven interval 1 min.

Obrázek

Těch dnešních 670 uběhnutých metrů (s iPhonem v ruce) sice není žádná sláva, ale třeba to bude někoho inspirovat a pro mne to bude motivace, abych sem časem postnul "lepší screen". :)
Naposledy upravil(a) Zahradník dne pon kvě 10, 2010 9:59 pm, celkem upraveno 2 x.

bawy
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 120
Registrován: pát říj 10, 2008 11:30 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od bawy »

tak postujem ja zo včera :oops: http://cl.ly/12MO
Neviem prečo mi nejde nahrať príloha screenshot z iPhone (41kb) píše že : Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.
Macbook Pro 13" TB 2,9Ghz, 8GB RAM, 10.13.3
iphone 8 PLUS 64GB Space gray FW-11.1.2 JB

http://vegetariani.asp2.cz/?view=argumenty

chipy999
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 189
Registrován: pon zář 07, 2009 5:31 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od chipy999 »

Ja by som tiez povedal,ze Nike+ je blbost.Po prve,ked chce clovek behat v inych botach ako Nike(sorry,ale Nike robi asi najhorsie bezecke boty),tak si musi este zohnat taky drziak na snurky,co uz nie je take elegantne.Po druhe,cital som par testov a nie je to presne,velmi zavisi presnost od dlzky kroku.
A chcel by som este opravit moj prispevok vyssie,kde som preferoval iMapMyRun pred RunKeeperom.Mam len Lite verziu RK,ale aj tak sa mi uz paci viac.Hlavne webove rozhranie RK je ovela lepsie.Rozhodne si v najblizsej dobe kupim Pro verziu,aj ked je dost draha.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi

Zahradník

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od Zahradník »

Asi zase začnu (po docela dlouhé pauze) znovu běhat. :)

Dáte mi někdo nějaký tip na dobré běžecké boty - než začnu prohledávat různé recenze? :)

A co ty Power Songy (písničky stimulující k většímu výkonu)? Máte s tím někdo zkušenost?

bawy
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 120
Registrován: pát říj 10, 2008 11:30 am

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od bawy »

teda poviem len tip, ale myslím skôr, že power song sa asi myslia najhranejšie songy :oops:
Macbook Pro 13" TB 2,9Ghz, 8GB RAM, 10.13.3
iphone 8 PLUS 64GB Space gray FW-11.1.2 JB

http://vegetariani.asp2.cz/?view=argumenty

chipy999
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 189
Registrován: pon zář 07, 2009 5:31 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od chipy999 »

Jirkus píše:Dáte mi někdo nějaký tip na dobré běžecké boty - než začnu prohledávat různé recenze?


No,je to trochu off-topic,ale nespravis chybu,ked si vyberies nieco od Asics,Mizuno,alebo New Balance.Zavisi od toho,ci mas neutralnu nohu,alebo pronaciu,ci supinaciu.Ale to uz by som riesil na inych forach.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi

JohnMetsn

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od JohnMetsn »

Asi tyto aplikace take testnu. Momentalne beham s Nike+ a uz jsem si trochu zvykl, po jejich update stranek jsou i trochu pouzitelne. Bavi me pridavat si cile, ackoli toho soucasneho asi kvuli desti nedosahnu. Je fajn pridavani si pratel z celeho sveta a porovnavani. Ale to vse asi umi i tyto dve aplikace. Navic mne laka zaznamenani cesty, jelikoz mne samotneho obcas prekvapi, kam zabehnu. S nepresnosti problem nemam, clovek si Nike+ muze nakalibrovat dle sebe.

Jako clovek napul zijici v JP mam samozrejme rad znacku Asics a na squash bych si jine boty nekoupil. Ale na behani znacne preferuji Nike. Momentalne jsem stastny vlastnik LunarGlide+, na ktere snad ani neexistuje negativni recenze.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: iMapMyRun a RunKeeper

Příspěvek od toncek »

Jirkus píše:Asi zase začnu (po docela dlouhé pauze) znovu běhat. :)


Já začal někdy na konci března a chytlo mě to. :) V současnosti chodím tak 3-4x týdně - cca 45 minut.

Prozatím však běhám bez sporttesteru nebo podobné aplikace. Musím přiznat, že by se mi něco podobného líbilo. Vědět kolik km jsem uběhl, časy atd. Člověk pak vydí nějaký progress a může to působit jako motivace. :) Nebo aspoň má dobrý pocit, kolik toho uběhl.

Bohužel můj iPhone 2G nemá GPS, takže mám co se týče této app smůlu. Uvidíme co nový iPhone. :)

Nike+ mě taky moc nepřesvědčil, ale takový Adidas miCoach už vypadá lépe: http://www.adidas.com/co/micoach/#Start/sdf/mdf. Četl jsem nějakou recenzi a nedopadla zas tak špatně. Určitě kompromis mezi drahým a kvalitním sporttesterem. Celkem o něčem takovém taky přemýšlím. Nebo možná sporttester? :idea: Zatím nevím..

Co se týče bot, budu muset taky vyřešit. Zatím běhám sice v kvalitních botech, nicméně určených na tenis. Momentálně nemám moc času, ale někdy v červnu/červenci snad něco vyberu.

Doporučuju server http://www.behej.com. Mají tam i recenze bot a konfigurátor. Podobných serverů však existuje více.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Odpovědět