Aplikacia Maps

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Martin2195
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: ned zář 07, 2008 10:48 am

Aplikacia Maps

Příspěvek od Martin2195 »

Mam taky problem s touto aplikaciou. Vzdy ked chcem najst svoju polohu nenajde ma uplne presne ale iba zhruba.
Len take velke kolecko v okoli celeho mesta. A to je dost nepresne.
Dakujem za kazdu radu.
Na iOS 8.3 bez JB - ako bez ruky.

pacholek

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od pacholek »

to se tu resi casto.. zamerovani trva dlouho a zda se ze je i naladove...
nekdy te to najde a zaznamenava pohyb s presnosti metru... jindy to ukaze mesto ve kterym ses a nic vic...
duezite je to zkouset venku a byt v pokryti datove site operatora...

Martin2195
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: ned zář 07, 2008 10:48 am

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od Martin2195 »

Dik za odpoved skusim aj datovu siet operatora.
Na iOS 8.3 bez JB - ako bez ruky.

Lukhin

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od Lukhin »

Nejdrive Te to zameri podle GSM signalu, to je to vetsi kolo (kolem mesta), a po chvili Ti to uda presnejsi polohu pomoci GPS signalu. Dulezity je byt nekde venku, ikdyz chytam pomerne presne i doma. Poznas to tak, ze se Ti kolecko zmensi na malou tupku kolem, ktere je modra 'odchylka' presnosti. Takze asi tak.

Hlavne byt trpelivy, nez se nacte GPS signal ;-)

Lukhin

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od Lukhin »

Asi je na Tomkaci blbej signal, nebo to tam delaj ty draty :D Asi to tam zajdu zkusit zapnout, to se mi jeste nestalo. Zajimava anomalie teda :D

4dam

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od 4dam »

ja dneska zkousel gps, chdil jsem ulici a určení polohy trvalo (bez sim!) asi 30 sekund a našlo mě to na metr přesně, i když jsem chodil...

Lukhin

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od Lukhin »

Me to zamerilo asi povminute i doma a to jen s par metrovou odchylkou. ;-)

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od sony123 »

Mňa to nájde málokedy o to len keď som pripojený na net a aj keď idem cez offline maps.Skúšal som najskôr bez netu a nič a potom som sa pripojil na wifi a našlo ma to hneď.Dosť tomu nechápem.Ale niekedy ma to nemájde ani s netom a to som aj polhodinu vonku a nič.

pinkrider

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od pinkrider »

Zkoušel jsem několikrát aplikaci Maps a hned poté Google Earth (zdarma z Appstore) a zdá se mi že Google Earth je poněkud přesnější ale musím souhlasit že jak kdy. :(

Lukhin

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od Lukhin »

Google Earth je uz i na ceskym App Store? Nekde jsem totiz cetl, ze je to jen na US, tak jsem ho ani nehledal.

4dam

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od 4dam »

jj, google earth uz je v cz app store. Jinak vcera kdyz sem sel na pulnocni(z donuceni) gps mi udelala jenom velkej kruh okolo mesta, fakt je to asi naladovy... OT: nevite jak v iP zacit psat na novej radek?? :)

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od dodo_mt »

OT: Mas v iP na klavesnici Return?? ak hej tak ho pouzi ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

jardafox

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od jardafox »

předpokládám, že je asi řeč o iP 3G že, páč ty starší pokud vím GPSku nemají a polohu určují jen na základě triangulace

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: Aplikacia Maps

Příspěvek od shimie »

Neviete poradit ako zistim datum a cas kedy som si v aplikacii mapy ulozil oblubene miesto na mape?
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Odpovědět