Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
vanhouten
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 09, 2019 10:52 am

Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Příspěvek od vanhouten »

Zdravím,

dostal jsem firemní 6S, ovšem francouzský repas zn. Remade. Krom krabičky je to klasický Iphone. Ovšem problém je se závěrkou. Jelikož je telefon zjevně původem z Japonska nebo Korey, tak i když vypnu zvuky, tak zvuk foťáku je stále nahlas (japonský zákon proti focení "pod sukně").

Jelikož mě irituje maximálně, když telefon vydává jakékoliv zvuky, tak hledám řešení jak to vypnout.

Zkoušel jsem nějaké aplikace, kde to šlo, ale byl tam problém zase s tím, že se neuměly spojit s knihovnou fotek atd. Proto bych potřeboval poradit, jestli nevíte o nějaké aplikaci na focení, kde jde vypnout zvuk natrvalo.

Zkoušel jsem MannerCamera+, který to umí, ale ten se neuměl navázat na knihovnu s fotkama.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Příspěvek od rony »

No, mozno sa toho nezbavis, kedze prave o to u tychto lokalnych verzii ide. Skus Halide - ale nedavam ti moc sanci.
Ked prepnes na Live Photo, aj vtedy taketo iPhony spustia zvuk pri foteni? Ak nie, tak maj zapnute Live Photo a uzivaj si to.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

vanhouten
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 09, 2019 10:52 am

Re: Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Příspěvek od vanhouten »

díky, no zkoušel jsem a 100% funguje Simple Cam. Jediné co neumí, tak ty speciální funkce foťáku (časosběr, slowmotion video, pano atd).

https://apps.apple.com/jp/app/the-simpl ... 99002?l=en

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Příspěvek od rony »

a ked mas zapnute live photo, tak zvuk cvaka ci nie? to si neprezradil a zaujima ma to
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

vanhouten
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 09, 2019 10:52 am

Re: Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Příspěvek od vanhouten »

live photo udělá jen ten klasický zvuk co dělá normálně, ale taky nejde vypnout.

snake300
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 31, 2020 12:59 pm

Re: Fotoaparát s možností vypnutí zvuku závěrky

Příspěvek od snake300 »

Cau. Já to vyřešil aplikací Simple Cam. Je super a konečně to nedělá ten skřek. Neumí Live apod, ale to používám jednou za čas. Děkuji za tip.

Odpovědět