DVD do MP4

Odpovědět
majkll

DVD do MP4

Příspěvek od majkll »

Znáte někdo nějáký free soft na převod dvd do mp4 ? Já mám všechny co převádí jen avi a na dvd jsem našel jsen placené, co převedou jenom pár minut.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Beavers »

Už jsi zkoušel použít tlačítko Hledat? Jsou tu o tom zajímavé názory a rady z minulých dnů a týdnů, tak tuto funkci využij.

johny03

Re: DVD do MP4

Příspěvek od johny03 »

zkus DVD FAB Platinum, ten ti tam zkonvertuje film z dvd..anebo jodix ten konvertuje avi atd.. :!:

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: DVD do MP4

Příspěvek od ygy »

ja osobne pouzivam 3gp conventor a som s tim naprosto spokojny prekonvertuje to vsetko na hociaky format a stiahnes to z google

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: DVD do MP4

Příspěvek od benedy »

Taky je v poho Clone DVD Mobile.Má už přednastavené druhy tel. včetně IP.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Lukáš Petr »

Dobry programy jsou Cucusoft Ultimate DVD + Video Converter Suite a ImTOO DVD Ripper Platinum. Sice nejsou free, ale staci kdyz budes sikovnej.. :mrgreen: :mrgreen:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: DVD do MP4

Příspěvek od wolf »

Quick time - export - movie for iphone

Plha

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Plha »

Řešením by mohl být také AVGo Video Converter. Stačí DVD či jiný video soubor spustit v nějakém podporovaném přehrávači a on ho nahraje a převede dle přednastavaného profilu. Řeší to tím pádem i jak dostat titulky do videa, pokud přehrávané video spustíš s příslušnými vybranými požadovanými titulky. Umí i oříznout černé pruhy nahoře a dole a zbytek roztáhnout na celý screen. Jediná nevýhoda je snad to, že pracuje v reálném čase, tj. že bude pracovat podle toho, jak je dlouhý film. Ale maká to spolehlivě, vyzkoušeno. Domovská stránka programu na http://www.avgo.com/ .

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Lukáš Petr »

No u tohodle programu bych mel strach, ze to (alespon u me) nebude stihat. Konvertovani 2 hodinoveho filmu na mym compu trva 5 hodin, takze dost pochybuju ze to tenhle program zvladne za 2 hodiny
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Plha

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Plha »

On vlastne nahrava a ihned konvertuje to co bezi v prehravaci, takze je hotov na konci filmu. Pro spravny chod bude treba nejspise nejaky rozumne vykonny PC. Na jeho webu, viz. link vyse, nejspise najdes minimalni systemove pozadavky. Mozna by stalo za to vyzkouset ho na nejakem treba pouhych deset min. dlouhem videoklipu. Me to jede fajn.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: DVD do MP4

Příspěvek od ls8 »

Souhlasim, HandBrake je asi nejlepsi, co jsem vyzkousel.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Bmargera

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Bmargera »

Stahněte si PSP video convertor.Convertuje AVI a DVD.Nej program 4 roky skušenosti.Tenhle program muže ovládat i uplnej mentál.
Je na stahuj i na Ulož.to.
POHODEX :mrgreen:

Martyn
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 986
Registrován: pon lis 24, 2008 2:21 pm

Re: DVD do MP4

Příspěvek od Martyn »

zkoušel sem jich hodně a taky souhlasim, že handbrake je nejlepší. Je zadarmo a snadno se dá nastavit..
MacBook Pro (2008)

kuzy

Re: DVD do MP4

Příspěvek od kuzy »

Souhlasim s PSP video convertor super jednoduche.

toxic

Re: DVD do MP4

Příspěvek od toxic »

Me se treba jedna taky o kvalitu zvuku. S DVD teda je to v pohode, pokud budes chtit nekdy prevadet i avi,... do MP4 tak hodne programu zaustava. HandBrake je super :wink:

Odpovědět