Prison Break [mp4]

Zamčeno
THe.gaME

Prison Break [mp4]

Příspěvek od THe.gaME »

Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat jestli nekdo nema nahodou linky na prison break v mp4 pro iphone,ipod, a zda by mi je poslal na ICQ 191-965-999 ,jestli to nikde neni a nikdo nic nema tak mam navrh ze bych ve skole postahoval vsechny serie s titulkama "cz dabing je hnus" a postupne bych to zkonvertoval a uploadoval na czshare,chodim do liberce na prumku a mame tam decánko rychlejsi net tak by nebyl problem,navic ted byla premiera 4 rady a tak treba ja osobne se rad kouknu od zacatku prvni rady ,jelikoz uz si to moc nepamatuju a na iphonu se mi bude dobre koukat,co vy na to? ale lepsi by bylo kdyby sem nekdo hodil linky kdo ma ptz sem linej jak ta sv***

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Prison Break [mp4]

Příspěvek od terry »

OT: sakra, sem ten začátek zmeškal.. teda zmeškal, spíš sem zapomněl, ale není to tak hrozný :) Radši si počkám až bude víc dílů, protože to čekání :roll: Každopádně mám za sebou všechny tři série, celkem se těším na další.

edit: tak už sem našel i titulky, až nebudu tak línej, hned to zkouknu :)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Prison Break [mp4]

Příspěvek od spachal_tmp »

Panove, toto tema zamykam a priste rovnou mazu. Uz dost na tom, ze pro tyto ucely uz jedno vlakno zalozene mame, smelte si ty ripy pres Okouna nebo soukrome, plz ..

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Prison Break [mp4]

Příspěvek od terry »

Jo, omlouvám se.. Ale já právě nechtěl žádný linky posílat ;) Akorát sem to jen neuvedl, protože sem pouze konstatoval mojí situaci se seriálem :) Neboj se, warez bych si nedovolil.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Zamčeno