Pomoc s videem

Odpovědět
Jozev*

Pomoc s videem

Příspěvek od Jozev* »

Ahoj muzete mi pomoci s pridanim videa do itunes?

Nejsem zadny amater a je mi jasne ze musi mit video spravny format, zkousel jsem uz nekolik programu i tady nekde na foru uvedeny handbrake.

Nevim kde delam chybu, fotky, muzika atd vse mi jde proste jen ty videa mi nejdou. Nejdou mi dat proste do itunes :(

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Pomoc s videem

Příspěvek od jackherrer »

musi byt v mp4.. zkus super nebo format factory.. super je pro porkocilejsi uzivatele
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Jozev*

Re: Pomoc s videem

Příspěvek od Jozev* »

Format factory jsem zkousel
Ano vim ze musi byt v mp4 nebo jsem nekde cetl m4v vse jsem zkousel ale proste itunes to nechce prijmout

Dam pridat soubor do knihovny a vyberu film a nic, kdyz udelam stejnym zpusobem hudbu normalne to nacita.

Zkousim to i pretahovat a zkousel jsem i video spustit v itunes (spustit v programu) nic nejde.

Jako ja nevim kde delam chybu, jeste v itunes mi to u filmu pise ze filmy jsou podporovany jen v nekterych zemi. Mam nastavenou ceskou republiku ale zkousel jsem nastavit i jinou zemi a nic.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pomoc s videem

Příspěvek od rony »

v nastaveni konvertovania. mozno pises vela veci, ktore si myslis, ze pomozu najst chybu

ale v skutocnosti by si mal podrobne popisat ako konvertujes. napr. prepinas pri konvertovani v handbrake profil?

screenshoty nastaveni, to pomaha, nie to co si myslis, ze nam pomoze :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jozev*

Re: Pomoc s videem

Příspěvek od Jozev* »

profil v handbraek dam na ipod zkousel jsem to i na ipod touch a porad stejne.
Nejlepsi by bylo kdyby nekdo mel video ktere do itunes jde a ja bych si ho stahnul a zkusim natahnout do itunes

Proste bez konvertovani.

Vcera jsem stahnul z ulozto nejaky film u ktereho bylo napsano ipod ale kdo vi jestli to bylo konvertovano primo na ipod ze?

Kdyby nekdo mel takovy film zkusil bych stahnout a napsal bych jestli to jde.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Pomoc s videem

Příspěvek od Barberry.pha »

Kup si app ktere prehraje tyto videa a nemusis to resit. Napr BuzzPlayer, oPlayer, AVPlayer. A nemusis resit zadne konvertovani ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Jozev*

Re: Pomoc s videem

Příspěvek od Jozev* »

Prehraje to v ipodu?
Jak kdyz to tam nejde nijak stahnout? Protoze se mi to nechce pridat do itunes.

Odpovědět