Avidemux ? kodeky rada PLS

Odpovědět
PowerControl

Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od PowerControl »

Zdravím mám problém mám program Avidemux udělám vše podle návodu jak to dám do toho iPhonu tak mě to přehraje ale v takové kvalitě že to je strašný mám tam kostečky a tak jak kdyby abych stahl codeky?!!? napište díky

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od scorpi »

Žádný kodeky nepotřebuješ. Jaký bitrate pro komprimaci máš nastaven? Dle výsledku budeš mít nízký datový tok, nastav vyšší, alespoň kolem 500kb/s, místa v iPhonu je dost.
Dalším aspektem může být i nekvalitní zdrojové video, ale to je snad nad nebe jasný.

PowerControl

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od PowerControl »

Aha já tam nastavil datovrj tok 250 podle návodu tak tam dám 500 a skusím to na něčem menším

PowerControl

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od PowerControl »

tak je to furt stejny a to sem dal aj 600 nevis o nejakym jinym programku?

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od scorpi »

Programem to určitě není, Avidemux je jeden z nejlepších. Někde děláš chybu ty. Do jakého formátu to konvertuješ?

PowerControl

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od PowerControl »

mp4 podle navodu na foru tak nevim jak teda no porad nějak nebo navod jinej díky

PowerControl

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od PowerControl »

Zdravím znovu tak sem to konvertoval ale dopadlo to stejne aj s kvalitou :( poradte jak en program pořádně nastavit!

VSLRA
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 16, 2008 10:56 am

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od VSLRA »

Ja bych potreboval taky trochu radu kdyz to nastavim presne podle navodu tak mi z toho vybehne jen zvuk a cernej obraz po celou dobu filmu... nevite kde je problem mam verzi pro Mac
Macbook Pro Retina 15,4" 2,6Ghz, 16GB RAM, 512GB SSD - čekám na dodání do konce července :-/
Time Capsule 1TB

iPhone 4S 16Gb Black
iPad 3 64Gb 4G white

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od scorpi »

Chybu asi nikde. Ale Avidemux prostě s dvojkovou verzí nějak nekamarádí. Zkus Media Coder for iPhone. Přešel jsem na něj a jsem spokojenej.

sad69

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od sad69 »

Já používám Aimersoft studio pack (nechci šířit warez takže si ho najdi a crackni nebo zakup sám) jsem plně spokojen. Takhle nějak by měl být nastav převod videa do iPhone pro velice dobrou kvalitu

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od spachal_tmp »

Nevim jak to je s 'dvojkovymi verzemi' iP, ale ja pouzivam avidemux v kombinaci fw1.x s kodeky K-Lite, zatim plna spokojenost, jak s prevodem, tak s kvalitou.

geoRG77
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned úno 03, 2008 1:10 pm

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od geoRG77 »

Videa z Avidemuxu skutečně na FW 2.0 nefungují :(

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od scorpi »

Tak tomu nějak přestávám rozumět. Dnes jsem jen z hecu zkusil zkonvertovat Akta X - Chci uvěřit v Aimersoft iPhone Video Converteru a na 3G a šlape jak víno včetně titulků.
Přítelkyně má iPhona 1st s firmem 2.0.2 a tam si to video ani neškytne. :shock:

majty

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od majty »

scorpi: tobe pres Aimersoft iPhone Video Converter funguji titulky ? to je jediny na co nemuzu prijit jak je tam dostat? diky za odpoved.

Odee

Re: Avidemux ? kodeky rada PLS

Příspěvek od Odee »

ja pouzivam Xilisoft video converter. Ked som konvertoval videa cez iTunez tak mi obraz isiel ale zvuk nie. Zaujimave...

Odpovědět