Problém při přehrávání videa v iPhonu

Odpovědět
wattar

Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od wattar »

Zdravím všechny maniaky :)

Nevím proč, ale děje se mi při přehrávání videa nějaká divná věc. Takže, překonvertoval jsem si třeba přes Xilisoft nový celovečerní film Simpsnovi, pak pár dílů "Shaun the Sheep" přes Mediacoder a nahodil je do Iphonu pomocí iTunes.

A problém je ten, že u některých dílů v různé části při přehrávání najednou ztichne zvuk, obraz jede cca 4 sekundy dál a pak to najednou zkočí zpět do nabídky. Myslel jsem si, že to dělají jen ty seriály, ale bohužel to dělá i ten celovečerák (a dělá to i při opětovném zapnutí a vypnutí videa na stejném místě).

Zkusil jsem ty mp4 pouštět na PC a vpohodě jedou bez sekaní atd. Zvláštní je to, že jsem zkoušel přeinstalovat různé kodeky, jestli to náhodou není tím při konvertování videa - není :)

Pak jsem zkusil vše z iphonu vymazat a nahrat jen ten díl (který se někde sekal) zpátky na iPhone a najednou jede bez sekání, tak teď nevím co s tím? Myslíte, že by mohla být špatná flash paměť?

Díky za každou radu, hough.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od spachal_tmp »

Zkus jiny convertor, co jineho tady poradit ..

wattar

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od wattar »

To jsem také zkoušel a pořád to samé. Připadá mi, že to nakonec bude buď chyba v HW iphonu anebo to dělá nějaká nainstalovaná aplikace. Protože když např. hraju hru "4Balls", tak se stane podobná věc - po např. třech kolech dám novou hru a bum, jsem na "home" stránce iPhonu. Nevím, jestli to nějak spolu souvisí, ale snad nato příjdu.

Jen jsem se chtěl zeptat, zda-li se uz nekomu nestalo neco podobného.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od spachal_tmp »

Hod nekam verejne video, ktere tohle dela. Stahnu a prehraju a reknu zda mi to blbe take, pak muzes resit dale ..

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od Reyn »

Mam iPod Touch a naprosto stejny problem, na konvertoru nezalezi, video se seka jen v ipodu. Zatim to resim tak ze az se vypne, pustim ho znovu kousek za tou casti, kde se seklo a jede zase v pohode. Mam podezreni, ze to bude opravdu neco s flash pameti, protoze podobna vec se mi stava i pri prehravani MP3, ve zhruba 1/10 skladeb, ktere nahraju do iPodu se objevi nekolik (tak 3 na skladbu) podivnych zvuku asi vterinu dlouhych, neco jako kdyby dj udela scratch.

Deje se to v podstate od te doby co mam iPod, i po updatu na jine FW. Je mozne, ze to zpusobuje nejaka aplikace, bez jailbreaku jsem prehravat nic nezkousel.

wattar

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od wattar »

jj, tak přece :)

Tak, teď už jen přijít nato, co to dělá. Bohužel, když někam nahraju nějaký díl, který se seká zrovna mě, a někdo si to nahraje na svůj iPhone, tak se nic nevyřeší, protože to pojede vpohodě.

Jak jsem totiž psal, když mam třeba 5 seriálů nahraných na iPhonu a zjistím, že např. třetí se sekne v 5té minutě; pak je všechny smáznu a nahraju tam znovu třeba jen dva (jeden co jel normálně a ten co se seknul), tak záhadně jedou oba vpohodě. Když zase třeba všechny opět smažu a nahraju tam 10 dílů, sekají se z nich např. 3 nebo 4. Pak zase výmaz, nahrání a sekají se opět jiné a takhle pořád dokola.

Už mi to hlava nebere :cry:

susty

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od susty »

mno presne toto iste sa deje aj mne filmiky sa mi takto zasekavaju a obcas sa mi pritom aj restartne phone a v hudbe sa mi cas odcasu stane taky mensi "remix" niekedy si film kuknem v pohode cely a niekedy to zas takto sekne,kazdopadne si ale nemyslim ze je to chyba flash pamete v iphone ale chyba itunes. sko by bolo treba dostat daky film do iphonu bez itunes a skusit ho pustit ci nesekne ak hej tak chybna flash ak ne - itunes.

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od Reyn »

dobre, vyzkousim nahrat film do ipodu bez itunes.....zitra se na to podivam a reknu

pozn.: na video nahrane bez itunes se da divat napr. pomoci aplikace AVPlayer

susty

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od susty »

no takze skusal som stahovat videa z youtube cez ten maxtube a neseklo mi ani jedno a to daktore mali viac jak 30min. cize videa sa dostali do iphonu cez net, to znamena inou cestou ako cez itunes a sli ok. podla mna je to fakt chyba itunes

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od Bodl99 »

Možná to bude opravdu itunes. Před měsícem jsem používal k synchronizaci windows vista a některé filmy se také sekali některé šli celé v pohodě. A pak jsem přešel na macbook a je po problému od té doby se videa přehrávaj jak mají a nic se neseké, takže možná chybka v itunes pro windows. Co zkusit jinou verzi třeba starší.

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od Reyn »

Spis je to chyba s ovladaci pro prenos dat do iPhonu, protoze video se sekalo, i kdyz jsem ho prenesl mimo iTunes - pres Total Commander plugin. A to dokonce jeste casteji nez predtim.

(mam win vista x64)

Mizu165

Re: Problém při přehrávání videa v iPhonu

Příspěvek od Mizu165 »

aj mne to robi... nahrajem film cez itunes, potom pozeram a na nejakom mieste to sekne, a pomoze az zmazanie a nahratie filmu... a seka to potom inde. Urcite to je poskodenym videom, a proste ipod to nezvladne, ale zas to video urcite poskodi itunes alebo ipod :evil: Vidim to tak, ze apple nedotiahol itunes pre windows... j***t taky pristup, nech to spravia poriadne aj na win alebo nech to na win nerobia. Kupujem SE X1. :wink:

/vista 32 bit, core 2 duo/

Odpovědět