ukazka videa v HTML5 v iPhonu a iPadu

Odpovědět
Juramac

ukazka videa v HTML5 v iPhonu a iPadu

Příspěvek od Juramac »

Pokud vas zajima , jak funguje HTML5 v iPhonu a nebo v iPadu, tak si na nem spustte tuto stranku : http://www.digit.cz/2010/05/26/adobe-ev ... pod-lupou/
Je to zajimave video rozhovoru se zastupcem Adobe o Flashi :) Odkaz na HTML5 versi najdete hned pod oknem s Flash a mate moznost si to porovnat... :)

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: ukazka videa v HTML5 v iPhonu a iPadu

Příspěvek od dodo_mt »

Neporovnaval som to na iPade (nemam ho:)) ale pacila sa mi ta cast ako chalani v podstate zrusili celu snahu toho chlapecka obhajit Flash... :)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: ukazka videa v HTML5 v iPhonu a iPadu

Příspěvek od ygy »

jj pozeral som to chudák Tom , sledujem jeho twitter a je to šikovný mladý muž a nemuseli ho tam až tak sundať :D
každopádne aj by som sa celkom potešil keby mi vedel do ipadu nahrať flash ,
viem že html 5 má vačšiu prespektívu ale čo si budeme hovoriť flash ešte stále (bohužial) patrí k internetovým štandardom

ps máte niekto zakúpený ten cs5 ? lebo ja mám cs4 a nebol zrovna najlacnejší ale tie nové featury vyzerajú skvelo :D

Juramac

Re: ukazka videa v HTML5 v iPhonu a iPadu

Příspěvek od Juramac »

No,ja nemel na mysli ani tak obsah,ten byl ale take moc zabavny, ale hlavne porovnani zejmena obrazu. Mel jsem moznost se podivat na oboje vedle sebe najednou ,v prostredi Flash na Nokii N900 a v html5 na iphonu a ten rozdil v kvalite obrazu byl ne jedna ale desitky trid. To se ani srovnavat nedalo. A na iPadu to bezi take krasne ciste,i kdyz je to samozrjme hodne zavisle na kvalite signalu. Zkouseli jsme to u meho prodejce macu na jeho pomerne rychle firemni wifi. A uz se vubec nedivim,ze je Jobs proti Flash tak zaujaty. :D

Odpovědět