Filmy s titulky do iPhonu

WestliR

Filmy s titulky do iPhonu

Příspěvek od WestliR »

:D :lol: tak se mi to konečně podařilo dát film s titulkama do iPhonu.
Stáhněte si tento soubor
http://czshare.com/198475/dMXj/MediaCoder_0.6.1.4068.exe
a poté v něm dejte přidat soubor (ale musíte mít titulky s filmem u sebe!) a poté dejte rozšíření a poté psp a poté se vám zobrazí psp a tam si vyberte kvalitu ale neměntě tvar filmu a poté klikněte na začátek a potom se to začně a pak hurá do iPhonu
:mrgreen: :lol:

Tip: Jde tam dát i více filmů najednou

:!: Pozor: Dávejte jenom psp jinak v tom nebudete mít titulky,odzkoušeno!
Když sem poté stáhul přímo ten instaler v rozšíření přímo na iPhone,tak mi ty titulky nešli,takže používejte jen tohle! :!:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Julek »

ak pokud se ti povede ještě jeden topic a to do návodů s tímto tématem, ale bez tolika smajlíků tak to oceníme... :wink:



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

WestliR

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od WestliR »

tak o.k.,sorry, hnedka to tam dám

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Julek »

nemusíš se omlouvat nic jsi neprovedl , návod jsem viděl, děkujeme.


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od tvosi »

mam malinkatou prosbicku, nemoh byste to nekdo uploadnout jinam nez na czshare, z nej nemuzu stahovat...takovej uloz.cz by nebylo spatny
dikes :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

Tak o teto moznosti vim davno. Konvertoval jsem tak videa s titulkama do sansy i zenu. Mediacoder je ke stazeni i na stahuj.cz atd. :-) Ale jeste by me zajimalo, kdyz mate v nastaveni iphone zapnout titulky, tak jak s tim.. :-)

Jinak prace s timto progamem je jednoducha, jak bylo napsano vyse Extensions, mobile phone a tam uz vidite nas iphonek. Titulky doporucuji nazvat stejne jako film a mit vse v jedne slozce, v nastaveni vidite titulky, jinak bacha na pismo, bez podpory cesky znaku. Mam pocit, ze dokonce jsem i kdysi konvertoval titulky jeste bez diakritiky. Nevim jestli se vam zobrazi kompletne v cestine.


fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

Nekomplikujte to je to freeware. :-) http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=mediacoder

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od soustek »

Tak opravdu vyzkouseno na nejnovejsi verzi 4077 a diakritiku mi to nebere...
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

WestliR

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od WestliR »

soustek píše:Tak opravdu vyzkouseno na nejnovejsi verzi 4077 a diakritiku mi to nebere...


to se mi taky ještě nepodařilo,zatím na tom pracuju...ale určitej pokrok to je

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

Co si pamatuju tak jsem si titulky vetsinou upravil, tedy dal jsem je bez diakritiky. Jsou na to programy, ktere to samy prevedou.

Ale zavisi to nejak na tech pismech, co jsou tam. Kdyby nejake melo podporu ceskych znaku..

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od soustek »

Tak kdyby nekdo potreboval, tohle je naprosto jednoduchej programek, kterej nemusite instalovat -> Diakritika 1.0
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

ilijusin

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od ilijusin »

jen tak mimochodem pro MAC je ma to dobry program Submerge

jen skoda ze to neni freeware
Naposledy upravil(a) ilijusin dne pon srp 30, 2010 10:29 am, celkem upraveno 1 x.

jan118

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od jan118 »

Co dělám špatně, že se mi nedaří vytvořit film s titulkama? Posupuji přesně podle návodu - tiulky mám ve stejném adresáři jako film, soubory se dokonce shodně jmenují, naloadují film, dám rozšířené, PSP a Start. Ať už je v záložce u titilků cesta k souboru s titulkama nebo není, stejně to nemá jakýkoliv vliv.
Film se překonvertuje a vzniknou mi dva soubory, a to jeden s příponou mp4 (samotné video), který není problém dát do iphonu a druhý s příponou thn, který jednak nevím co je (nahledovy soubor thumbnail?) a do iphonu ho přes itunes nedám (ale stejně si nemylsím, že by to byly titulky, nebo se pletu?).

Jak má prosím vypadat výsledné video s titulkama? Titulky se mají během konverze videa "vypalit" do obrazu, anebo vznikne nejaky druhý soubor ze kterého se to následně při přehrávání čte?

I kdyz si přehraji překonvertované video v PC, stejně titulky nevidim.
Kde může být chyba?

Zkoušel jsem verzi programu jak tu co je zde přiložena, tak i dalši dvě nové, včetně nejnovější ze stránek výrobce programu, ale pokaždé se sejným výsledkem.

Má někdo podobné negativní zkušenosti a návod jak uspět, prosím?

MartyM
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned úno 03, 2008 2:47 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od MartyM »

sice to neni zdarma ale je to rychly a bez nastaveni funguje okamzite, staci mit v jednom adresari avi + stejnojmenny soubor s titulkama
http://www.sothink.com/product/ipod-video-converter/index.htm

watterman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od watterman »

Ojéé proč zde musí být tolik témat jak konvertovat videa pro iPhone?
K tomu MediaCoder:
Proč by někdo měl používat "obyčejnou" verzi, když je dostupné Media Coder iPhone edition? Tohle nepochopím..

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

Takze nainstaloval jsem si ten mediacoder iphone. nastavil jsem akorat jine pismo tedy arial a pak jazyk anglictina a titulky tam byly.

Mimochodem nevite nekdo jak tam dat nejake ceske pismo?

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od spachal_tmp »

Psal jsem to i v sousednim vlaknu, zkuste avidemux. Navod jak prevadet vcetne titulku mate na iphone.cz. Odzkousene a spolehlive.

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

Ale ja myslim, ze mediacoder je velmi solidni a jednoduchy, pokud jede a mne jede. Mam s nim zatim jen dobre zkusenosti.

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od soustek »

Tak nevim...posledni dobou se mi MediaCoder pri konverzi sekne v nejakem case a uz nerozjede. Stava se mi to posledni dobou nejak casto. Nevite, cim to muze byt? Vim, ze programku je hafo, ale zrovna mi prirostl k srdci :roll:
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

janina.9.

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od janina.9. »

Tak to je bomba, jak to jde všechno rychle dopředu! Ještě před chvílí to nebylo možný a teď už mají titulky zelenou :mrgreen:

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

Vim ze ot, ale titulky s timto programem, tedy mediacoder jsou mozne snad jiz od sameho pocatku. Jiz pred dvema lety jsem konvertoval video s titulky do sve sansy. Takze podekujme tvurcum programu. :-)

fboltn
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 12, 2008 4:53 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fboltn »

Já používám ipod video converter s titulkama není sebemenší problém je to taky free a je to děsně jednoduchý http://www.jodix.com/
jo titkulky se musí jmenovat stejně a musí být ve stejném adresáři,ale to je snad jasný :lol:

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

a zvladne titulky s diakritikou?

watterman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od watterman »

Ano, stačí nastavit titulkům font, který podporuje české znaky, např. již zmiňovaný Arial

fajnman

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od fajnman »

To mi uniklo, nastaveni nevidim nikde, v mediacoder sel nastavit font, ale ten stejne neml ceske znaky.

Rychlonozka

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Rychlonozka »

vim ze je to trosku uz mimo ale je taky moznost titulky "vpalit" primo do obrazu pro iphone to bude asi pracnejsi. Pres program avidemux se titulky vpali do obrazu v PC a pak je este potreba prevest film do formatu ktery je iphonem podporovan

pokud ma nekdo zajem poslu navod na avidemux

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od spachal_tmp »

.. a nebylo by lepsi to cele pomoci avidemux udelat v jednom kroku, nez video 2x encodovat? :P

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od shauriq »

mediacoder iphone edition to urobi s diakritikou fulscreen a v jednom kliknuti bez problemov uz vyse 2 mesiacov...

Rychlonozka

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Rychlonozka »

ok ok ja jen si jen nebyl jisty jestli to tak je avidemux jsem kdysi pouzival kvuli dvd prehravaci ted mam novy a ten titulky zobrazuje jak v PC

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od spachal_tmp »

Obcas si precti nas web, daji se tam najit zajimave informace :] ..
http://www.iphone.cz/?text=250-prevod-videa-do-iphone-zdarma-a-kvalitne

PerinaJ

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od PerinaJ »

Na a jaky typ souboru s připonou? *.sub? *.txt?.... :!: :|

Yreg

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Yreg »

To je hádam jedno, periňák. Veď to stačí premenovať, tak či tak je to iba textový dokument.

bob123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 12, 2007 11:38 pm

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od bob123 »

Tak jsem zkousel jak mediacoder tak Xvid4psp a druhy jmenovany jasne vede, mensi vysledny soubor, rychlejsi konverze, pamatuje si nastaveni, zpravny pomer stran a hlavne bezproblemova prace s titulky. Doporucuji.
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi

m20artas

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od m20artas »

Zdravím,
pomocí media coder iphone edition jsem prevedl video avi, ale u titulků (srt) mi to vždy vyhodí chybu - NO FILE IS OUTPUTED. Můžete mi někdo poradit co s tím??

Krampy
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: úte bře 25, 2008 12:56 am

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Krampy »

Kdyz nastavujes veskery ty parametry, tak v ty jedny ikonce "EFEKTY" si vzdy muzes prohlidnout jak bude vypadat vysledny video i s titulkama. Ale to asi nebude resit tvuj problem...

A ty tam ty titulky vkladas rucne nebo to nechavas na programu? Zkusil bych si stahnout jinou verzi titulku.

BTW: Nevi nekdo jak se nastavuje velikost fontu?

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od pajcer »

ja mam pri MediaCoder iPhone Ed. taky mensi problem, ze sice nastavi spravne rozlisenie 480x320 ale tym zdeformuje filmy, ktore maju iny pomer stran. Napriklad Avidemux mal funkciu pridat "BlackBorders" a hlavne zachoval pomer stran videa.... (bohuzial s FW 2.x tieto videa nevie prehrat :( )

Neviete niekto poradit ako to tam nastavit? akosi som na to zatial nevedel prist...

Inak videa to robi velmi slusne :)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

Wexter

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Wexter »

Sissi a Yetti ***
Obrázek
přímo pro iphone/ipod rozlišení s titulkama.
Mimochodem pohádka byla i před pár dny ve zprávách, jako Pohádka pro děti, na kterou se děti nesmí dívat :)
sample here
recenze her
download

Get Smart
nějaká komedie :)

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/683178/Get Smart.mp4

Jonnyboss

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od Jonnyboss »

zdravice tak ten media coder fachá...ale titulky mi u toho nejdou ...napíše to error aj když změním písmo a nevim co ještě a při převádění filmu se mi taky sem tam kousne... :twisted:

rampa.mekkvak

Re: Filmy s titulkama do iPhonu

Příspěvek od rampa.mekkvak »

všechny tyhle programy jsou téměř k ničemu.. nikde nemůžu měmit velikost titulek, je nějakej program, kterej to umí..? díky

Odpovědět