Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Zamčeno
dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Příspěvek od dunihlav »

Ahoj mám objednaný na cestě zrovna elgato diversity Tv usb kartu a tak šmejdím co by se s tím dalo vše vychytat. Teď jsem si procházel orb.com a narazil jsem, že už mimo jíné vydali konečně slibovanou verzi serveru (orrb v 2.50) i na OS X. Někde jsem tam čet, že by to mělo podporovat skoro všechny dvb-t usb karty nicméně je to beta funkce. Tak se chci optat-ujistit zda se to někomu už z Mac userů podařilo rozchodit. Nebo budu první?:-) Nechce se mi jen tak vyhazovat 8 dolarů když to nepůjde, jinak klidně těch osm dolaru vyhodím kdyz to pujde. Přes domácí wifi jinak plánuju využívat Eyetv aplikaci na iphonu ale na ORBU se mi líbí ,že podporuje docela solidní strem i do edge sítí narozdíl od eyetv, která je prý tak dobrá jen přes silnou wifi jen- alespon z toho co jsem se kde všude došet, na odzkoušení v praxi zatím čekám.
Karta mi dojde až v utery tak kdyz se mi nikdo neozve tak to zkusim rozjet prvne pres tu liteverzi a uvidime jestli půjde telka streamovat i pod Imacem na osx do iphonu ;-)
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Příspěvek od dunihlav »

Tak už jsem to tam v tom fóru našel, ten server pod maca zatim jeste nepodporuje tv coz je skoda, snad se brzy dockame vetsi podpory ;-)

Nejen vesmír si z nás dělá srandu, ale i ty tím, že nerespektuješ pravidla fóra o editaci. Takže si je přečti a pak se nauč editovat své příspěvky. Díky. Beavers.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Příspěvek od ls8 »

Pouzivam EyeTV, tlacit video stream pres GSM me nelaka. Vsude kde potrebuju, mam k dispozici WiFi.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Příspěvek od dunihlav »

sorry teda, ja sem lezu jen malokdy protoze arogance mistnich modratoru mi tu leze na nervy ;-), clovek se slusne zepta na neco a hned ho jen kritizuji, ale skutecna pomoc problemu k tematu nikde. Me nejaka editace zrovna nezajima a poradit neumis.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Příspěvek od dunihlav »

Bezva, tak když tě nezajímá nějaká editace, tak mě zase nezajímá tvá neukázněnost a proto jsem ti doublepost smazal, což není dáno mírou arogance, ale pravidly a právy, která jako moderátor mám. A pokud budeš ještě dál remcat, tak i na to máme způsoby, jak tě zklidnit. Takže si pro příště rozmysli, co píšeš a upozorňuji tě, ještě jednou budeš ignorovat pravidla, tak už zasáhnu jinak.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Elgato Dvb-t vysílání do iphonu přes Orblive pod OS X

Příspěvek od Paly »

dunihlav:
Dalsi double post zmazani. Ak mas problem tak mas problem, bud budes dodrziavat pravidla alebo chod niekam inam robit bordel! Precitaj si toto: viewforum.php?f=112 a potom maj keci.

Zamykam tema a user dostava odo mna tyzdenni BAN a mozno po rozmysleni aj trvali, lebo tu nie sme arogantni, ale spravame sa presne tak ako sa ku nam spravaju uzivatelia.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Zamčeno