MP4 video - nefunkcni v iPhone

Odpovědět
spiderer
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát zář 04, 2009 9:12 am

MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od spiderer »

Ahoj, mam hloupy dotaz: cim muze byt, ze tato videa odkaz smazan neni mozne zkopirovat a prehrat v iPhone? Je to mp4 a bylo to odkazovano jako PSP + iPhone :(

Pripadne pokud nekdo vite, zdali je mozne (idealne na ulozto) pripadne jinde stahnout verzi s titulkama budu vdecny za link.

Diky moc, doufam, ze s odkazem na videa neporusuju pravidla, pokud ano, smazu jej ;)
Naposledy upravil(a) spiderer dne úte lis 17, 2009 11:07 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3

DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od DeMaio »

Ten odkaz môžeš kludne vymazať..Je to tu považované za warez..
No k veci.Riešim tento problém už hodne dlho a konverter ktorý urobí mpštvorku funkčnú na iPhone a aj na psp je zatial iba pspvideoexpress.Najlepšie je na tom to že sa v ňom nenastavuje okrem bitrate,zvuku a rozmeru nič.To znamená,že keď konvertuješ na iných pomerne kvalitnejších môžeš si tam zvoliť aj tip kodeku atď.Na lepších konvertoroch s výsledným obrazom 480x320 sa mi ešte nepodarilo urobiť film ktorý ide aj na iP a aj na psp..Určite to ide keď to zvládne pomerne jednoduchí pspvideoexpress tak to musia zmáknuť aj tie lepšie,ale na ten fígel som ešte neprišiel.Ak ti tam maník napísal že pôjde aj na iP-psp tak podla mňa na 85% klame,alebo to nemá vôbec odskúšané..
Toť vsjo
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

spiderer
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát zář 04, 2009 9:12 am

Re: MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od spiderer »

Diky, odkaz jsem smazal ;) Asi pockam az se objevi iPhone verze, aspon se pak bude zase na co divat ;)
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3

AAgent

Re: MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od AAgent »

Ja pouzivam Daniusoft Video to iPhone Converter, jednoduchy a ne tak drahy program pro convert na iP ( pri convert je vyber na jaky typ iP to bude )

PeterKiss

Re: MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od PeterKiss »

Neviem aké video či film chceš?
Ale na tejto stránke ich je tona a prekonvertovane priamo na ip aj novinky 2009 len to je akorat v eng.
imp4 videos

spiderer
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát zář 04, 2009 9:12 am

Re: MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od spiderer »

Snoopy diky, chtel jsem 3. radu Big Bang Theory + 5. radu How I Met Your Mother, ale rad bych verzi s titulkama, na starsi serie jsem si zaplatil uloz.to kde byly pro iphone ke stazeni, ale tyhle novejsi tam zatim bohuzel nejsou :(
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3

derik
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: pon dub 14, 2008 4:38 pm

Re: MP4 video - nefunkcni v iPhone

Příspěvek od derik »

DeMaio píše:Ten odkaz môžeš kludne vymazať..Je to tu považované za warez..
No k veci.Riešim tento problém už hodne dlho a konverter ktorý urobí mpštvorku funkčnú na iPhone a aj na psp je zatial iba pspvideoexpress.Najlepšie je na tom to že sa v ňom nenastavuje okrem bitrate,zvuku a rozmeru nič.To znamená,že keď konvertuješ na iných pomerne kvalitnejších môžeš si tam zvoliť aj tip kodeku atď.Na lepších konvertoroch s výsledným obrazom 480x320 sa mi ešte nepodarilo urobiť film ktorý ide aj na iP a aj na psp..Určite to ide keď to zvládne pomerne jednoduchí pspvideoexpress tak to musia zmáknuť aj tie lepšie,ale na ten fígel som ešte neprišiel.Ak ti tam maník napísal že pôjde aj na iP-psp tak podla mňa na 85% klame,alebo to nemá vôbec odskúšané..
Toť vsjo


..je vela converterov co dokazu konvert na mp4 ktory funguje aj na iPhone aj na PSP. sam take konverty robim a je to uz cca rok. pouzivam any dvd converter, pripadne any video converter (ked dojdem domov, tak tu hodim funkce nastavenie na). musi tam ale byt spravne nastavenie. pred tym som pouzival [zakázáno] a dokazal to aj ten, ale po case sa akosi zacal opozdovat zvuk co sa mi nepodarilo vyriesit a hladal som iny konverter, pricom som zakotvil na uz spomenutom. vyskusal som aj cez 50 konverterov, nemohol som sa zmierit so skutocnostou ze budem robit konverty zvlast pre iphone a zvlast pre psp. rozlesenie videi je 480 x 272 (co je full screen pre psp), kedze iphone ma 320 x 480 su tam zial cierne pasiky, co sa ale da zriesit roztiahnutim videa.

edit:
aby som to teda doplnil, tak pouzivam Any DVD Converter Professional a Any Video Converter. nastavenia su pre oba rovnake.

- profil: prisposobit mp4 film (nevyberam ziadne predvolene formaty - ziaden nefunguje aj pre iphone aj pre psp)
- video kodek: x264
- velkost videa: 480 x 272
- video bitrate: to je na Vas, ja pouzivam 512
- video Fps: auto (koli tomu ze kazdy film moze mat iny a nechce sa mi to stale sledovat, ked ma zdroj iny fps ako vysledny film, pri pomalych scenach je zretelne sekanie - osobne pre mna rusivy prvok)
- audio kodek: aac
- audio bitrate: opat na Vas, ja mam 96
- sample rate: 44100
- audio kanal: 2
- audio vypnute: No
- A/V sync: Basic

..pri takto upravenom videu mi to funguje na iphone 2G, 3GS, aj na PSP (slim&lite, cfw 5.00M33-6)
iPhone

Odpovědět