Razeni epizod v TV Shows

Odpovědět
vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od vbruno »

Tak a uz jsem z toho vazne na prasky :-) Nevite nekdo presne co ovlivnuje razeni jednotlivych epizod v TV show? Mam vyplneno vsechno pres nazev TV Show, cisla epizody, cisla sezony. Dokonce vyplnuji i Track numbers, ale porad nemohu prijit na kloub tomu, podle ceho iphone TV show seradi. Maximum ktere jsem dokazal bylo, ze existuje jakasi zalozka "Sort" a po nejakem suchani v ni s mi TV show v iTunes seradila spravne podle cisel epizod, ale co se nestane. Necham iPhone stahnout "3 least recent unwatched" tedy nahrat 3 nejstarsi nezhlednute epizody, do telefonu se mi vsak nahraji 3, a to 1., 2. a pak posledni 11. dil. To uz mam nervy na dranc :-) Po odkoukani prvnich dvou epizod dam iPhone synchronizovat a kupodivu stav v iPhone zustava nezmenen, takze to co mi driv fungovalo, tedy smazani zhlednutych a nahrani dalsich nezhlednutych epizod, se nekonalo. Po smazani 1. a 2. dilu se mi tam opet tyto dva dily zkopirovaly zpet. No abych tu netvoril moc velkou plachtu, at delam co delam, stale se mi kopiruji nejake 3 dily, kdy jeden z nich je ten posledni.

Nestalo se mi to poprve, kdy iPhone jakoby spatne "chape" spravne poradi epizod, ktere jsou v ID tagu spravne. Ted v nove verzi iTunes se mi to zda snad jeste mene funkcni nez drive, kazdopadne opravdu nemate nekdo predstavu, podle ceho presne iPhone pozna ktera epizoda jde po ktere??? Diky.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

armyk
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 31, 2009 2:34 pm

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od armyk »

Mám stejnej problém. Mám 2 kompletní serie The Big Bang Theory. Do popisků jsem napsal i názec série, co je to za díl (aby to mohlo třídit podle sérii a podle epizod.) Ale iP. mi to seřadí, tak že mám první díl z první série,první díl z druhé serie, druhej díl z prní série, druhej díl z druhé serie.... opravdu nevím jak dál!

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od ls8 »

Musis mit vyplnene take pole "Track number". V iPhone se sezony radi podle udaje v poli "Season Number" na karte "Video", ale cislo epizody se nelogicky nacita z pole "Track Number" na karte "Info", nikoliv z pole "Episode Number".
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Cahir

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od Cahir »

Ja jsem z toho taky na prasky. Zkousel jsem vsechno mozny ale porad proste mam serazeno 3x1, 4x1, 3x2, 4x2. Fakt nevim

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od ls8 »

Mas nastavene pole "Season", a typ souboru nastaveny na "TV Show"?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Cahir

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od Cahir »

Jo, mam :\

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od ls8 »

ukaz screen
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od vbruno »

Myslim, ze posledni rada iTunes resi aspon to, ze primo pri Synchronizaci clovek vidi co se mu do telefonu stahne, takze precijen je tam urcita kontrola, ale pro ls8: Opravdu napr. ja jsem mel vyplneno Tv Show, Season nr., episode nr., track nr. proste vse a stejne si pri synchronizaci delaly iTunes co chtely.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Madmaster

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od Madmaster »

Hurá už jsem na to přišel kdo chce napište SZ poradím a rád.
Naposledy upravil(a) Madmaster dne ned dub 04, 2010 11:14 pm, celkem upraveno 1 x.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Příspěvek od ls8 »

Napis to sem a nepouzivej cervenou.

Madmaster

Re: Razeni epizod v TV Shows

Příspěvek od Madmaster »

Tak jsem na požádání začal pracovat na návodu na řazení epizod v TV Shows
Zde tedy je můj návod, který byl úspěšně vyzkoušen na iPhone 3GS 32GB white (FW 3.1.3 nonJB).

1.Zkopírujete do iTunes vaše epizody seriálu, v našem případě jsem vybral tři epizody ze 18.série vynikajícího seriálu Simpsonovi.
Obrázek
2.Kliknete pravým tlačítkem na první epizodu seriálu a dáte "Get info" pot se vám objeví okno s dalšími možnostmi, dále otevřete záložku "Video" ve které si vyplníte podle své libosti název Show a číslo epizody.
Takto by to mělo vypadat (samozřejmě názvy a číslo řady bude podle vaší libosti)
Obrázek
3.Dále rozkliknete záložku "Options" a u možnosti "Media Kind" zaškrtenete TV Show, poté kliknete na OK a video které jsme právě nastavili vám zmizí (vložilo se do TV Shows).
Obrázek
4.Pokud budete chtít do této řady vložit dálší díly seriálu tak nastavíte u dalších dílů, naprosto stejné informace a odškrtenete vše stejně.
Konečné zobrazení v TV Shows by mělo vypadat takto ->
Obrázek

PS : Nezapomeňte že musíte mít zaškrtnuté v iTunes u vašeho iPodu/iPhonu aby iTunes synchronizoval s iPhonem/iPodem i TV Shows !!

Pokud budete chtít s čímkoliv poradit napište mi SZ a rád vám poradím.
Doufám že tento návod pár lidem pomůže,dělal jsem ho v rychlosti tak se předem omlouvám za gramatické chyby.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Příspěvek od ls8 »

Diky za navod, jenze tohle neni nic noveho, jenom opakujes to, co jsem psal o par prispevku vys. Navic puvodni tazatel se ptal trochu na neco jineho.

Odpovědět