přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Odpovědět
xvyhl100

přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od xvyhl100 »

Neporadil by někdo nějakej soft pro WIN, kterej by uměl vložit titulky do kontejneru s videm, tak aby byly vypínatelné. Prostě nechci abych je měl natvrdo vypálený do videa. Vím, že na MAC něco takového existuje, ale pro widle jsem nic takového zatím nikde nenašel.

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Příspěvek od PetrK »

Pokud chceš udělat titulky k AVI s možností zapínat/vypínat doporucuji prográmek Subtitles Wizard.

Jinak další velmi schopný prográmek na úpravu titulků včetně synchronizace je Subtitle ToolCZ (na stahuj.cz je to uvedeno jako Nástroj na titulky 2002.05.27


nejsem tohoto textu autorem ale postupoval jsem dle nej
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

xvyhl100

Re

Příspěvek od xvyhl100 »

Nevím jestli si rozumíme, ale nehledám soft na editaci titulků, ale něco co mi překonvertí film z DivXu do mp4 a do toho kontejneru mi přidá i titulky, které nebudou vypálené přímo do obrazu, ale půjdou vypínat. Toto chci pro konverzi videa s titulky do iPodu.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Tuto moznost ma treba matrjoska. Ale pochybuji, ze by jakykoliv prehravec v iPhone/iPodu umel zobrazit titulky jine, nez naklicovane primo do videa.

xvyhl100

Re

Příspěvek od xvyhl100 »

Pokud vím, tak iPod obashuje položku pro zobrazení titulků, která snad slouží právě k tomuto účelu. Matroška je samotný kontejner, ale já hledám software, kterým to do toho dostat.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Najdi si matrjosku na wikipedii, je u toho vcelku dost odkazu, najisto z nich vyctes vse potrebne na vytvareni. O podpore titulku na iPhone slyslim poprve, takze asi neporadim.

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

VirtualDub

kvikvik
Host
Host
Příspěvky: 60
Registrován: pát pro 28, 2007 11:07 am

Příspěvek od kvikvik »

mp4box nebo mp4creator

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Re

Příspěvek od PetrK »

xvyhl100 píše:Nevím jestli si rozumíme, ale nehledám soft na editaci titulků, ale něco co mi překonvertí film z DivXu do mp4 a do toho kontejneru mi přidá i titulky, které nebudou vypálené přímo do obrazu, ale půjdou vypínat. Toto chci pro konverzi videa s titulky do iPodu.


Rozumime si perfektne, presne tohle jsem tim udelal
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

xvyhl100

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od xvyhl100 »

A mohl by si sem napsat v několika málo krocích napsat co je nutné udělat a jaké programy použít. Protože ten program co píšeš převádí titulky, ale rozhodně nepřepočítává video. No a já potřebuju něco co mi vyvoří titulky jako vypínatlnej streem a k tomu mi přepočítá video z divXu do mp4. Prostě potřebuju, aby výsledný soubor s titulkama byl v kontejneru mp4, tak aby byl přehratelnej v iPodu a iPhonu.

fajnman

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od fajnman »

Tak pro slepe, dejde si nastaveni. Ipod. Video a zde vidite titulky..

Takze dal nekdo uz i titulky do iphone?

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od r.a.c.e.k »

[quote]Tak pro slepe, dejde si nastaveni. Ipod. Video a zde vidite titulky..[quote]

Jakou verzi firmware mas? ja tam polozku titulky nevidim.

ilijusin

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od ilijusin »

ja na to prisel.... on tam ma asi cestinu a proto tam vidi titulky, na wikipedii sem si nasel co je CLOSED CAPTIONING a jsou to titulky, nebo titluky pro hluche...v zivote me nenapadlo ze jsou to titulky :) nebylo by lechci napsat proste Subtitles???

fajnman

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od fajnman »

Mam 1.1.4, a cestinu. Tak uz to vime, ale podme resit jak je tam nacpat..


Nejake navrhy? :cry:

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Taky jsem is to behem dne vygooglil co znamena CLOSED CAPTIONING. Nahodou jsem predevcirem stahnul film Nauka o snech.mp4 ktery ma v sobe titulkovou stopu. Iphone ji ale neprehral.

Jinak use google, zpusoby jak do mp4 formatu jsou nejmin dva co jsem ted nasel .)

fajnman

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od fajnman »

Ale to neni tak elegantni. Jakozto jen nahrat soubor s titulky.. :-) Jinak jsem zbehly v konverzi, takze o tom vim. Ale rikam, chtel bych zvlast...

Common

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od Common »

Videora http://www.videora.com/en-us/Converter/iPhone/ uz vie robit aj titulky do filmu ale mne osobne to zatial nefungovalo, co som cital fora tak viac ludi sa stazovalo ze tato verzia im nefunguje ale tak mozete vyskusat ak chcete...

ert

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od ert »

foun umí jen MOV, mp4 či m4v kontejner > titulková stopa v něm jinak vpálený do filmu

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od Lukáš Petr »

Nejak z tech vasich prispevku nejsem moudrej. Je teda nejaka funkcni moznost, jak na FW 2.1 mit titulky zvlast :?:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

mmhardky

Re: přidání titulků do kontejneru (NEvypalit přímo do videa)

Příspěvek od mmhardky »

No po tom ako pridat captions (po nasom titulky) do videa tak aby to iphone alebo ipod prehral patram aj ja, a zatial som sa k nicomu nedoptral. Predpokladam ze vacsina veci ktore sa daju kupit na itunes maju taketo titlky.
Lenze situacia je taka ze nativne anglicky hovoriacich ludi titulky vobec nezaujmaju a mnoho tych ostatnych o tom ze iphone titlky podporuje ani nevedia. (viz toto forum :D)

EDIT: Tak som na nieco dosiel. Tu pisu o softe ktory dokaze http://findarticles.com/p/articles/mi_m ... _n21068152

Dokaze pridat titulkovu stopu do akehokolvek quicktime formatu tak, aby to ipod/iphone precital

Tu je vydavatel: http://www.cpcweb.com

EDIT2: Nuz, software stoji 8995$ ... Je to profi soft, pochybujem ze najdem nejaku piratsku verziu, pretoze zaujem o to aby to niekto crackol musi byt minimalny. Takze asi bohuzial.

Vidim ze je aj verzia pre windows, skusim zistit ci to tiez dokaze.

Odpovědět