TV v iPhonu

Odpovědět
Prcan
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: úte čer 09, 2009 9:46 am

TV v iPhonu

Příspěvek od Prcan »

Ahojte, má někdo už zkušenosti s přehráváním tv v iPhonu??
Ať už digitální nějakým způsobem,tak třeba jen přehrávání uložených záznamů z našich českých televizí.

sad69

Re: TV v iPhonu

Příspěvek od sad69 »

Tak co se týká záznamů tak ty nepřehraješ. Potřebují flash a ten jak známo není v iP přítomen. Dále lze pomocí jednoho přehrávače z cydie (na méno si nemohu vzpomenout) přehrávat přímo stream aktuálního vysílání pokud na něj máš adresu. Ty adresy určitě na googlu najdeš.

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: TV v iPhonu

Příspěvek od benedy »

Prcan píše:Ahojte, má někdo už zkušenosti s přehráváním tv v iPhonu??
Ať už digitální nějakým způsobem,tak třeba jen přehrávání uložených záznamů z našich českých televizí.

Podívej se sem http://vimjak.cz/iphone/jak-se-divat-na ... o-mplayeru a budeš vědět víc.

shademan

Re: TV v iPhonu

Příspěvek od shademan »

Nevíte někdo proč mi MPlayer pada? Vse jsem udelal podle navodu vcetne toho downgradu z novejsi na starsi abych mohl prehravat tv a i po restartu iphonu kdyz kliknu na ikonu mplayeru tak jakoby nabehne ale hned zas spadne a tak porad dokola nevite nekdo proc? diky moc za radu

leeo

Re: TV v iPhonu

Příspěvek od leeo »

já mám super zkušenost s ORB Live. Není to telka v pravém slova smyslu, jde o to, že domácí PC s TV kartou streamuje do iphone. Ale funguje to bez problémů včetně hudební a video library (jen HD filmy mi nejdou:-)) - já jsem spokojen s tímto.
I při špatném připojení (edge) funguje...

Odpovědět