Problem dat Video do iphone

Odpovědět
TICHAS

Problem dat Video do iphone

Příspěvek od TICHAS »

Zdravim...sme uplny novacek forum sem projel ale todle sem tam jeste nenasel....chci si dat video do iphone mam ho v mp4 podle navodu ho dam synch. a itunes mi napise:THE IPHONE(meno iphonu)cannot be synced.The required disk cannot be found....umel by mi nekdo poradit prosim??Todle same dela i u aplikaci..u hudby a fotek mi to jde..!!!DIKY MOC!

susty

Re: Problem dat Video do iphone

Příspěvek od susty »

Najprv by som skusil preinstalovat iTunes ak by to nepomohlo tak restore telefonu.

Zatial ked sa mi vyskytol daky problem podobneho razu, nejak vaznesie som ho neriesil, len tento postup a zatial zabral vzdy.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Problem dat Video do iphone

Příspěvek od spachal_tmp »

Dej si tu hlasku do google, vypadne Ti vic nez hodne odkazu. Hned v prvnim je alepson nejake reseni: http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=1031876

TICHAS

Re: Problem dat Video do iphone

Příspěvek od TICHAS »

Nejsem dobry v anglictine:(Takze reset iphone je asi nutny??Jak to udelam??A co vsechno mi to smaze?? :|

EDIT:

A pak to taky pise The iphone(Meno) cennot be synced. The device time out....Co to muze byt?:(

edituj svoje posty a nepostuj jich více za sebou, viz pravidla fóra. toncek

tichucko
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pát bře 27, 2009 5:22 pm

Re: Problem dat Video do iphone

Příspěvek od tichucko »

Já měl podobný problém, při synchronizování se mi přerušilo spojení a napsalo hlášku taky v tomto smyslu. Bylo to tím, že jsem měl USB kábl, připojený na port co je zepředu skříně. Když jsem ho připojil zezadu přímo na základní desku, tak to funguje bez problémů. Třeba ti tohle pomůže. :roll:

TICHAS

Re: Problem dat Video do iphone

Příspěvek od TICHAS »

Opravdu mockrat dekuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědět