Problem s prehravanim videa

Odpovědět
rroobboo
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 29, 2009 3:00 pm

Problem s prehravanim videa

Příspěvek od rroobboo »

zdravim pani na uvod sa chcem ospravedlnit ak som to vlozil do zleho vlakna ale som tu novy a toto moj prvy prispevok tak poprosim o ohlad. Mam ip3G soft 2.2.1 JB vcera som si stiahol zo safari cez wifi nejake video a moja otazky su nasledujuce
c1. existuje nejaky program (prehravac) ktorym si ho viem prehrat ulozilo sa to do /private/var/mobile/Library/Downloads
c.2 ako ho mozem nasleden vymazat?
Dakujem

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od dodo_mt »

1) kukni sem viewtopic.php?f=69&t=12366&hilit=video
2) ak hore spomenuty vyhladavac dokaze prechadzat adresarovu strukturu tak by sa malo dat vymazat tam. Ak nedoaze (nedokaze) tak ho budes musiet odstranit cez nejakeho SSH klienta alebo nainstalovanim nejakej app z Cydie ktora dokaze prehladavat adresarovu struktur v iPhone napriklad mobile finder z cydie.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

rroobboo
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 29, 2009 3:00 pm

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od rroobboo »

Dik dodo fungovalo na 100%.
Prosim a neviete mi este poradit aj s stym ze preco ked si chcem pozret nejake video zo stranky (samo ze z tej ktore iphone podporuje) tak prve video mi nacita bez problemov a mozem ho aj pozerat ale ked chcem pozret druhe tak uz mam len ciernu obarzovku a pocujem len zvuk. Jedine riesenie je vyskocit zo Safari spustit nieco ce "iphonacky youtube" a pak sa vratit do Safari a zase vzdy to prve video funguje dalsie uz nie ?.. :idea:

Garik.K
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:45 am

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od Garik.K »

Skus tohle:
mxtube - stahovani youtube videi do iphonu a jejich sledovani "offline"
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)

rroobboo
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 29, 2009 3:00 pm

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od rroobboo »

to Garik.K:
Prave ze stahovat mi tie videa ide tam problem nemam mam ho len pri online prehravani.. nehce sa mi vdzy cakat kym stiahne 20-30Mb a potom to skuknut radse by som online pozrel a hned zistil ci stoji za download alebo ne

Garik.K
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:45 am

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od Garik.K »

Sory.Teď mi to došlo.Stava se mi to tež.
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)

rroobboo
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 29, 2009 3:00 pm

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od rroobboo »

a to nato neni riesenie? pls lidi help nechce sa mi verit ze sa to neda nejako opravit :-(

Edit: haloooo co ziaden napad alebo rada?

tommyfive
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: sob lis 21, 2009 11:39 am

Re: Problem s prehravanim videa

Příspěvek od tommyfive »

rroobboo píše:Dik dodo fungovalo na 100%.
Prosim a neviete mi este poradit aj s stym ze preco ked si chcem pozret nejake video zo stranky (samo ze z tej ktore iphone podporuje) tak prve video mi nacita bez problemov a mozem ho aj pozerat ale ked chcem pozret druhe tak uz mam len ciernu obarzovku a pocujem len zvuk. Jedine riesenie je vyskocit zo Safari spustit nieco ce "iphonacky youtube" a pak sa vratit do Safari a zase vzdy to prve video funguje dalsie uz nie ?.. :idea:


taky isty problem mam ja...v safari ide vzdy prehrat len prve video, druhykrat ked chcem pozerat tak sa prehravac neotoci na sirku, cierna obrazovka a takisto iba zvuk...vtedy musim vypnut safari, vypnut ho aj v backgrounde cez SBsettings, potom ide zas pozriet v safari len jedno video..cim to moze teda byt?

Odpovědět