Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Odpovědět
Phill17

Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Příspěvek od Phill17 »

Ahoj používam program XviD4PSP a zajímalo by mě jak spojit 2 časti (cd) do jednoho celku..? díky za info

Upravil jsem ti název threadu, je dobré, aby bylo z dotazu hned vědět o co jde. scorpi

pc_master

Re: úprava videa

Příspěvek od pc_master »

Odpovím ti trochu "mimo mísu", jestli se nechceš otravovat se spojováním DivX filmečku apod. tak ti doporučuji rovnou ripnout DVD program, který je opravdu snadný...vše uděláš na několik málo "kliku" jmenuje se SlySoft CloneDVD Mobile...V programu si přímo vybereš iPhone...a jedeš... :-) Da se nastavit kvalita a podobé vecičky, které ti změnčí výsledný soubor. Zrovna Ripuji Star Wars III a ve full kvalitě to vychází na cca 940MB

Phill17

Re: úprava videa

Příspěvek od Phill17 »

a kolik byla původní velikost souborů? Já dotedka tohle vubec neřešil a nemám rád stahovaní filmu po 10 sto megovych častí, ty 2 časti v avi po 700mb je hranice..další problém je , že konverze filmu která trvá 4hodiny (s avi.) a 6 hodin (s dvd) je pro mě strašně moc, (vše převáděno s XviD4PSP ) ..
používam i free video conventer, ten je rychlej, ale neumí titulky a kvalitne taky nedosahuje na XviD4PSP .
Free video conventor většinou dany soubor 2x zvětší, což taky není ideální, sice mam 32gb ale i to mi přestava stačit..

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: úprava videa

Příspěvek od scorpi »

Phill17 píše:Ahoj používam program XviD4PSP a zajímalo by mě jak spojit 2 časti (cd) do jednoho celku..? díky za info


Tak zrovinka tohle jsem řešil o víkendu. Chtěl jsem si spojit dva díly jednoho seriálu do jednoho. Bez problémů to jde v okamžiku, pokud je to dabované česky. Pokud to má ovšem title, tak jsem na to nepřišel a veškeré pokusy končily tím, že soubory se spojily, ale druhá část neměla titulky.
Pokud chceš laborovat, tak druhý soubor se připojuje přes File a Join file...

Já to nakonec vyřešil jednorázově tak, že jsem oba díly zkonvertoval v MediaCoderu a potom obě mp4 spojil v XviD4PSP. Ale je to zbytečně zdlouhavé.
Možná, že spojit takové soubory umí i MediaCoder, ale já na to nepřišel a ze supportu zatím odpověď nepřišla.

pc_master píše:..vše uděláš na několik málo "kliku" jmenuje se SlySoft CloneDVD Mobile...V programu si přímo vybereš iPhone...a jedeš...


Tohle je výborné řešení pro DVD rip, ale ne pro spojení dvou avíček nebo mp4.
a o to tazateli jde. :wink:

Phill17

Re: Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Příspěvek od Phill17 »

Díky, hned to přes to skusím . Zajímalo by mě jak rychle se vám to konvertuje, 6 hodin je vážně moc, potřeboval bych to tak za polovinu času maximálně
Nerad bych ale přišel o tu kvalitu..Jak jste na to vy?

pc_master

Re: Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Příspěvek od pc_master »

Star Wars III jak jsme psal výše bylo zkompilované z DVD za cca 1,5h....Film jsem nijak neosekal...vše je na MAX (tj. 2h film, CZ dabing) . Výsledná velikost souboru 940MB. Přes iTunes je to nahrané v iPhone za cca 4min... Takže vše OK. Kvalita je super. Škoda jen, že zatím nemám AV kabel. Dodají mi je do cca 3 týdnu...pro verzi firmware 2.2. a nižší...

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Příspěvek od scorpi »

Profil x264 HQ Turbo - dvouhodinovej film v avi převede na mp4 za hodinu a čvrt. Čas je pochopitelně ovlivněn hardwarem, na kterém se to převádí. Já to dělám na notesu 2x 2.2 GHz procák, 4Gb ramky a Windows 7.

Phill17

Re: Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Příspěvek od Phill17 »

ja jsem 700mb avičko převaděl asi 4 a pul hodiny, ale s athlonem 3200+ a 2gb a XP se tomu moc nedivím..Zajímalo by mě jestli není nakej filehosting kde by se daly převedený filmy "skladovat" pro ostatní, ušetřilo by to mnoho času a každý by si stáhl co potřebuje a naopak by nahrál jiny film pro ostatní..

pacholek

Re: Úprava videa - spojení dvou souborů v XviD4PSP

Příspěvek od pacholek »

samozrejme ze dalo ale to se tu resit nebude... je to warez

Odpovědět