nahravenie videa do iphone 3G

Odpovědět
josua

nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od josua »

nazdarek chcel by som sa poradit nejde mi nahrat video z itunes do iphone pricom som si ho prekonvertoval a itunes to v pohode prehra.
treba to nejak casovo orezat ako sa to robi pri zvoneniach?

diky

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od Paly »

Musis to upravit presne pre iPhone, su na to programy" Xillisoft, Avidemux atd. Potom pripoj iPhone a daj tie videa synchronizovat.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

josua

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od josua »

to som spravil ma to priponu m4v a stale to nesynchronizuje

loading666

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od loading666 »

najlepsi je program mediacoder iphone edition je sice trosku pomali ale pekne ti to spravi na ten format co potrebuje Iphone.

PeterKiss

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od PeterKiss »

Ja pouzivam xilisoft neviem cislo ale je fakt dobry preraba na iphone3g,ipod touch,atd..je zdarma roby ich vo widescrenne,a dokonca i viac naraz.

6364

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od 6364 »

Ja mam tento isty problém. Neviem to dostat ani do I tunes nie este aj zosynchronizovať. Poradte v com robim chybu

sikus

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od sikus »

Mám ten stejný problém, sice už se mi podařilo videjko dát do iTunes do Videos vlevo nahoře, ale sesynchronizovat mi to vážně nejde.

xRiCky

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od xRiCky »

Tak to spravte bez synchronizacie. Staci zaskrtnut manualy manage music and videos a potom staci videa uz iba pretiahnut (drag & drop) do iPhonu. Nemusite ani presne mierit s videom na polozku movies prosto to pustite niekde nad niektorym z priecinkom v iPhone a on to uz sam da kam to patri. To iste mozete robit aj s hudbou. Screen http://img91.imageshack.us/img91/3821/itunesnj8.jpg

sikus

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od sikus »

Díky moc, už se mi to tam konečně podařilo dát. Ale přijde mi to zbytečně složité. Asi nezkušenost no.

Michal483

Re: nahravenie videa do iphone 3G

Příspěvek od Michal483 »

nejlepsi program na convertovani je: Sothing Video Convertor

Odpovědět