Scény z komedií

Zamčeno
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Scény z komedií

Příspěvek od Gekko gecko »

Chápu že jsou témata kde se řešily linky na celé filmy promazané či zamčené a také nehodlám warez a nelegální stahování filmů podporovat.

Navrhuju do tohoto tématu vkládat odkazy na zkonvertovaná vide přímo pro iPhone do velikosti 30MB která by obsahovaly třeba nějakou best scénku z některé z komedií.

Pokud admini budou souhlasit,můžu dát odkaz na známou scénku z francouzskoAmerické komedie "Návštěvníci-Cesta do Ameriky" scéna má asi 5minut.
Myslím že by na tom nic tak nelegálního nebylo....šlo by vlastně o obdobu kinotraileru ne?

EDIT:
Tak tady ta scénka je: Odstraněno a už tu není. Beavers.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Scény z komedií

Příspěvek od Beavers »

Nevím, ale přečti si to nudné povídání vždy před tím, než se ti spustí menu na DVD. Je tam psáno, že je zakázáno používat obrazový a zvukový záznam filmu v jakékoliv podobě, vcelku nebo jeho části pro jiné účely, než pro které je určen, tedy pouze pro osobní potřebu. Pokud někdo vyrobí trailer, má k tomu určitě svolení autorů díla. Nikdo jiný není oprávněn jakkoli do něho zasahovat a dokonce je upravené šířit dál. Tolik zákon. Druhá věc je, že se tento zákon mohutně porušuje, ale zde se tím, myslím, nebudeme zabývat. Proto s tvou nabídkou nesouhlasím a tvůj link odstraňuji.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Scény z komedií

Příspěvek od Gekko gecko »

O.K omlouvam se tak trochu jsem to cekal...presun to do archivu :wink:

Byl to jen můj názor a na jeho základě jsem ti to smazal. Netvrdím, že jej musí sdílet většina, ale jsem si jist, že jsem postupoval správně. Je každého věc, co učiní se svým DVD, a kde si dovolí své upravené dílo uveřejnit. Tam nechť hledají zájemci, ale na tomto fóru to nebude. Zamykám. Beavers.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Zamčeno