Videa do iPhonu

Odpovědět
99momo99

Videa do iPhonu

Příspěvek od 99momo99 »

Zdravým ja vím ze je to trochu blba otazka ale potrebujem poradit ako sa do mojho iPhonu 3G FW 2,1 daju dat videa cez iTunes ??? Mozte mi napísat presný popis lebo ja mám iPhone krátko a neviem si poradit s touto vecou :( Dakujem.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od toncek »

Dáš je tam úplně stejně jako hudbu, aplikace fotky..Vložíš videa to iTunes knihovny, vybereš které chceš synchronizovat a dáš sync..

btw. tohle se tady řeší, denně kdyby jsi se trošku porozhlédl určitě najdeš x témat s tím samým pořád dokola :|
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

99momo99

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od 99momo99 »

Stiahol som program Vibral som si video prekonvertovalo ho a dale co mam robit ? :(

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od dodo_mt »

Joooj ludia sedite prvykrat za PC?

- Otvor si iT na lavo v liste v Kniznici (Libraries) mas Filmy (Movie) klikni na to. - Potom si otvor cez Tento pocitac adresar kde mas tie filmy co chces dat do iP
- Oznac si ich a "pretiahni" do iT.
- Klikni v iT nalavo na tvoj iPhone
- Klikni na zalozku Movies "zoskroluj" dole
- Zaskrtni ze chces synchronizovat Movie
- Vyber si ktore chces (pozasktravaj)
- No a potom uz iba zosynchronizuj
- Po synchronizacii najdes filmy v iPod-e tam si ich prehras.

Toto je jeden zo sposobov. Ak mas problem s Anglictinou tak si stiahni Slovencinu do iT (nerobim si reklamu).

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

99momo99

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od 99momo99 »

Dakujem uz to mam ja som to predtim robil takto isto len ja som daval videa vo formate MP4 iPhone bere MP4 ???

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od Lukáš Petr »

Jo, iPhone bere mp4 a audio kodek AAC
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Dwarf

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od Dwarf »

ale zobere aj .m4v :roll:

BadBoY-8

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od BadBoY-8 »

Možna maš ten samy problem jako ja :-D . Mnel jsme novy iphone a chtel jsme si tam dat videa. a porad jsme nevedel jak. A pak jsme přišel nato... že jak jsme najel na svuj mobil v itunes a tam natu podslozku videa tak musis zajet mysi dolu. TAM jsou videa ktere si tam davas. Ja vim uplna kravina ale mne se to stalo, tak kdyby to bylo i utebe ze by jsi byt taky antitalent ze zacatk utak aby ti to pomohlo. :o :o

Dejv.{cz}

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od Dejv.{cz} »

Po prvně se mi to taky stalo v tý záložce musíš sject uplně dolu a tam si zaškrtneš napřed ty videa a až potom SYNC :lol:

Robinecek

Re: Videa do iPhonu

Příspěvek od Robinecek »

Hele mam problem dal jsem si do iTunes film v poho je v mp4 ale je vedle nej tecka a nejde mi dat do iPhonu cim to je ? Pls co mam udelat aby Mi tam sel ? Dek

Odpovědět