Film do iphone

Odpovědět
Michaela

Film do iphone

Příspěvek od Michaela »

Ahoj, chtěla jsem si nahrát film do iphone. Stáhla jsem program, ale když jsem měla vybrat soubor, rozdělal se mi na spoustu malých, takže ted z toho mám asi 16 pětiminutových filmků. A stejně tam obcas někde něco chybí. I tak sem se to pokusila nahrát do iphone. Dala jsem to v itunes do složky movies, ale nahrát se to nepodařilo, není na to prostě žádný tlačítko, jako třeba na fotky, nebo aplikace. Poradíte mi jednoduše?

Domingo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 230
Registrován: stř kvě 28, 2008 10:47 pm

Re: Film do iphone

Příspěvek od Domingo »

Nechápu čím by to mohlo být, ale použí program Free Video to iPhone Converter a nebude problém! ;)
iPhone 3G 8GB


Obrázek
Obrázek

Podmasli
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob črc 19, 2008 10:42 am

Re: Film do iphone

Příspěvek od Podmasli »

Tak jsem si stáhl CloneDVD mobile a když sem dělal z DVD mp4 abych si to mohl nahrát do telefonu tak při tom převádění bylo ve složce kterou sem si určil jako cílouvou pro to mp4 vidět to video.Ale když se to dodělalo nic tam nebylo.Nevíte co to je?

P-atr1k.

Re: Film do iphone

Příspěvek od P-atr1k. »

Zkus DVDVideoSoft Free Studio. To mi funguje bezproblémově.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Film do iphone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Ja na ripovani DVDcek do iPhonu pouzivam ImTOO DVD Riper Platinum a na konvertovani Divx do MP4 pouzivam Xilisoft iPhone Video Converter, kterej je bezvadnej a zvlada i titulky. Dalsi plus je ze video neroztlemi, coz ten free dela
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Somos

Re: Film do iphone

Příspěvek od Somos »

hele a jak v tom konvertoru Xilisoft iPhone Video Converter přidavaš titulky? me to nejak nejde omohl bys poslat menši navod se screenem pls?

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Film do iphone

Příspěvek od Gekko gecko »

Pouzivam Xilisoft iPhone Video Converter a s ovladanim (je jednoduche) a vyslednym videem jsem spokojeny.

Zeptam se,doporucite program ktery by film prevedl vcetne kapitol/bonusu a i s tim uvodnim menu? proste ze bych kliknul na ikonku a spustila se prislusna kapitola ci podobne...jde to vubec udelat?,strucne aby zkonvertovany film byl presna kopie (ne velikosti samo) orig DVDcka.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Film do iphone

Příspěvek od Lukáš Petr »

No tak menu (aby si v nem klikal a nastavoval napr. titulky) iPhone urcite nezvlada. Proste to musi bejt jenom video :?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

pannys

Re: Film do iphone

Příspěvek od pannys »

Zkousim nahrat DVD do iPhonu pres Xilisoft iPhone Video Converter a kdyz tam nahraju slozku VIDEO_TS a spustim konvertovani tak misto toho aby mi z toho vylezl film v mp4 tam tam mam spoustu souboru v mp4 npř."VTS_01_1.mp4" ale film se dashlednout jen postupnm poustenim techto souboru.....CO S TÍM?

Bobar

Re: Film do iphone

Příspěvek od Bobar »

Free Video to iPhone Converter

Super a jednoduchej program ...
Delám videa v plné kvalitě 700mb avi = 1200mb mp4 ale stojí to pak zato!

pacholek

Re: Film do iphone

Příspěvek od pacholek »

trochu OT: alibo jak dlouho ti trva konvertovani filmu(700mb) nebo serialu (cca 180mb) ?? pomoci tohoto nastroje?

Bobar

Re: Film do iphone

Příspěvek od Bobar »

Ciatce smazaná. Proč cituješ předchozí příspěvek? Beavers.

Film 700mb - cca 40min
180 mb - 10-15 min ??

Zaleží na jakou kvalitu!já dávám tu nej ... Zkus!

Odpovědět