Kvalita obrazu

Odpovědět
BadBoY-8

Kvalita obrazu

Příspěvek od BadBoY-8 »

Zdase mi, že by ten obraz mohl byt lepši. Dal jsem format MPG4 (480*320) a je to takove nic moc. Poradite jaky format rozliseni atd by bylo nejlepsi??

EDIT: Chci aby ten obraz byl vyuzit na 100%. Ci nejlepsi obraz. Kdyz je ta moznost mit krasny obraz u iphone tka bych ho chtěl docilit

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od benedy »

format MPG4 (480*320) je v pohodě ale spíše jde o to jestli tam máš správný kodek a taky datový tok,já používám format MPG4 (480*320),formát H.264,datový tok 1200 Kbps s 25 fps a zvuk normal (128 Kbps) a video běží bez jakéhokli cukání,prostě plynule.

BadBoY-8

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od BadBoY-8 »

ale ja nevim kde nastavit ten tok atd

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od Lukáš Petr »

No to zalezi na tom, jakej pouzivas soft. Ja momentalne pouzivam ImTOO Iphone Video Converter na prevadeni videa do iPhonu a ImTOO DVD Ripper Platinum na ripovani DVDcek
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

BadBoY-8

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od BadBoY-8 »

ztahl jsem si ten program co mas ty...

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od Lukáš Petr »

A jde to?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

BadBoY-8

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od BadBoY-8 »

nemohl bys mi spise dat icq?? nes to resit tady??

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od Lukáš Petr »

Vzdyt uz neni co resit. Otevres ten program, vyberes video ke konvertovani a nastavis kvalitu. Samozrejme pokud je vstupni video nekvalitni tak vystupni bude taky, ale jinak by to melo bejt v pohode.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od Gekko gecko »

Ja pouzivam Xilisoft iPhoneVideoConverter at uz pro prevod z DVD nebo konverzi normalnich videa a naprosta spokojenost.Vyborna kvalita obrazu/zvuku plynule prehravani a to vse pri defaultnim nastaveni
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

pannys

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od pannys »

Já používám MediaCoder iPhone Edition a teď nedávno sem si do iPhonu nahrál celou 1. sérii Dr. House a ten obraz je uplně luxusní :D .....až mě to při prvním spuštění překvapilo...asi záleží hlavně na tom jak kvalitní je obraz videa než ho tam nahraješ...kdyz to budes mit v DVD kvalitně tak uvidis ze to bude skvělej obraz..

BadBoY-8

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od BadBoY-8 »

Tak to bude asi tim. Protože ja stahl z internetu 3gp videa a ty moc dobrou kvalitu nemaji. To bude tim. a nahral jsi 1. serii Dr.house?? A kolik mnel jeden dil mb??

pannys

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od pannys »

BadBoY-8 píše:Tak to bude asi tim. Protože ja stahl z internetu 3gp videa a ty moc dobrou kvalitu nemaji. To bude tim. a nahral jsi 1. serii Dr.house?? A kolik mnel jeden dil mb??



No jo, tak to se pak nemůžeš divit že je to špatnej obraz :D kdyz to mas v 3gp. Jinak k to mu housovi, jeden dil ma cca 290mb....takze jedna serka o 20 dílech ma něco přes 6 GB....já vim že je to hodně ale mám 16GB takže sem ochotnej to pro tu skvělou kvalitu udělat a navic az to zkouknu tak to pude stejne ven :D

BadBoY-8

Re: Kvalita obrazu

Příspěvek od BadBoY-8 »

Vzhledem ktomu že mam 8BG tak serialy nenahravam do mobilu, ale nějake ty filmy pro zabiti času když třeba čekam na starou:) Ale ted nwm odkud mam stahnout ty filmy. Protože ty 3GP se daji snadno stahnout. Ale ty ndml filmy,,, to už je horši. Kdyžtak pisněte kdybyste někdo mněl nějaky napad styma filmama. Ale havně ne torrenty a DC++ stym už nechci pracovat. Kamosovi zabavili PC pokuta 50 tisic a mohl byt rád že ho netahali po soudech kvuli toho.

Odpovědět