Filmy a seriály pre iPhone (mp4)

Apophis.k

Filmy a seriály pre iPhone (mp4)

Příspěvek od Apophis.k »

ahoj, nedavno sem si zacal prevadet uspesny americky animovany serial Futurama do spravneho a formatu a velikosti tak , aby nebyl problem ho prehrat na nasem jaTelefonu, tak sem si rek, ze kdyby mel nekdo o tyhle uz optimalizovany epozody(i s titulkama) zajem, tak bych to mohl zacit nahravat nekam na rapishare, edisk, leteckoupostu nebo podobny free server.. A protoze se s tim nechci delat zbytecne(zacal sem ptevadet od 2. Serie dal, ale neni problem udelat to od prvni), tak me zajima, jestli by o to vubec byl zajem, a hlavme pokud to nebude vadit moderatorum, preci jen je to takovem malinkej warezek...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Malinkej warezek si tedy řešte přes PM, nelinkuj to prosím sem.

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

OK...

Takže kdo máte zájem o Futuramu, tak se sem prosím piště a připište k tomu prosím server, na kterej by jste to chtěli hodit, dnes večer začnu s uploadem..

Vel
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv lis 22, 2007 11:08 am

Příspěvek od Vel »

Jsem pro vsema deseti. Popripade muzu i pomoct s prevodem. Pokud se domluvime, at nekonverutjeme a uploadujeme oba.
Jinak urcite Rapidshare.com

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

hej :-) z Rapidu stiahnes tak 1 diel denne a skoncil si :-)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

jak kdo, ja treba mam premium account

jo a ohledne toho posilani odkazu pres pm... to by asi moc nefungovalo, tak klidne propujcim muj web ke sdileni nejakych tech odkazu. ale nahravejte pls jen odkazy, precejenom nemam neomezeny prostor ;-)

/container/iphone/
novy adresar se vytvori kliknutim na ikonu Obrázek a pro ulozeni linku slouzi tato ikona Obrázek

vzhledem k tomu, ze u teto demonstracni verze containeru nejsou nijak resena prava, tak tam vlastne muze nahrat kdo chce co chce a rovnez tak to muze i kdokoliv smazat, takze ja vlastne ani nemuzu vedet co tam vsechno je a kontrolovat kazdy odkaz, na to nemam cas :-)

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

no, tak jelikoz aspon malej zajem je, tak upload bude, uz sem vel-ovi poslal PM abych se s nim domluvil na pripadny pomoci s upem... uploadovat budu asi na rs.com a neco free, treba leteckou postu, linky nahazim do containeru od drsneho... Az tam bude alespon neco uple, tak se ozvu...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

udelej tam na to nejakou slozku, at je v tom trochu prehled

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Tušil jsem že si nějak poradíte :wink:

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

drsny píše:udelej tam na to nejakou slozku, at je v tom trochu prehled


Jasne, nemam v planu ti tam delat bordel...

Vel
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv lis 22, 2007 11:08 am

Příspěvek od Vel »

rony píše:hej :-) z Rapidu stiahnes tak 1 diel denne a skoncil si :-)))


1) na rapidu to vetsinou vydrzi nejdele, nez se najde nejaky praskac
2) mam premium account
3) bavme se k veci, mohl jsi udelat svuj navrh, kam bys uploadoval :wink:

Vel
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv lis 22, 2007 11:08 am

Příspěvek od Vel »

Jinak, uz mam nejake veci zkonvertovane (Heroes apod.) Pripadne muzu uploadovat a dat odkaz do Kontejneru u Drsneho.

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

Jasne, ja uz sem sice heroes videl, ale spousta lidi trena ne... Jinak chystam se na Dr. House a mam prevedeny film I am legend(ja legenda), takze pokud by byl zajem, tak upload neni problem...

iPhone0501

Příspěvek od iPhone0501 »

Dobrej nápad...edisk nebo ulozto tam by to taky mohlo chvíli vydržet

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

keby sme sa dohodli na uzatvorenom fore s pristupom pre danych ludi?

akonahle to nebude otvorene a pristup odsuhlasovany, tak sa tam linky na rs mozu objavovat.

pripadne trebars to otvorit ako nejake vlakno na verejnych diskusnych forach typu okoun.cz
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

hmm, zajímavé proberu to s Adminem na srazu, bude tu dost změn tak uvidíme..

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

rony píše:keby sme sa dohodli na uzatvorenom fore s pristupom pre danych ludi?


Tak v podstatě tu už je utajená sekce s názvem Start a FAQ pro tvorbu návodů.... ale dělat sekci kvůli šíření warezu.... to se mi moc nezamlouvá.
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Nebral bych tohle zrovna jako šíření warezu v jakési tajné sekci.
Do prohlášení jsem psal jasně, žádný warez na tomto serveru nebude. Jen se mi líbí myšlenka vytvořit někde něco pro uživatele kteří jsou k něčemu a pomáhají jiným.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

ok jasne.

na okoun.cz uz je zalozeny board. kto chce, ten vie co ma urobit ak ho chce najst :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

JA sem pro a pokud by to bylo na RAPIDSHARE.com tak bych byl spokojenej na 100% :D

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

Takže některý z vás možná zklamu, ale zatím sem serozhodl, že to budu dávat na leteckoupoštu a chtěl bych někoho z vás, kdo máte premium, poprosit abyjste to upli na RS.com, mě nedávno premium vypršel a ještě sem si neobstaral nový...

Linky na první serii najdede v containeru u drsneho, přesněji http://drsny.net/demo/container/?folder_id=126&sort=na

zatím tam jsou jen 2 díly, zachvíli přidám 3. a budu na tom makat, aby to tam bylo co nejdřív kompletní..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

ja som na okoun dal ukazkovo IT Crowd.

u toho drsneho je to pomerne malo uzivatelsky prijemne :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

No jo, Drsný prostě dělá čest svému jménu 8)

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

rony píše:ja som na okoun dal ukazkovo IT Crowd.

u toho drsneho je to pomerne malo uzivatelsky prijemne :)


co se ti na tom nezdá?? podle mě je to docela userfrendly, prostě klikneš na ikonku, přidáš odkaz je je hotovo...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

este to preskumam :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

rony píše:u toho drsneho je to pomerne malo uzivatelsky prijemne :)


drsny to sem nahodil jako z nouze cnost, protoze mu to pripadalo jako rychle a pouzitelne reseni.

mam novejsi verzi, ktera vypada lip a pripadne muzu i neco vyrobit primo na miru, ale nekopu se zrovna nudou do prdele, takze az na to zbude cas. ted delam na tomhle: http://drsny.net/iphone/pxlinfo/ coz je zatim nedokoncena prvni faze, ktera jen naznacuje, kam se to bude ubirat az to bude hotove.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Vypadá to dobře, pokud ještě budeš schopný udělat třeba k témátkům screeny tak to nebude mít chybu

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

drsny, no teda, nie je tomu davno, co som na nieco podobne myslel :-) predbehol si ma uz druhykrat. mas moje uznanie :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

mozna, ze jsme te nepredbehl rony, to co zrovna koduju nema za ucel informovat o tom, co ktery balicek dela, pokud ty informace nejsou obsazeny primo v danem zdroji (takze tam nebudou screeny jak by si pral Julek). snazim se vytvorit system, ktery bude automaticky (v nejakych casovych intervalech) stahovat data ze zadanych sources a cpat je do db. to stahovani dat a cpani do db je uz hotove. zatim se tedy musi inicializovat rucne, ale to neni problem. dalsi vec ktera uz je hotova je vyhledavani. pokud tedy chces nejaky balicek, napises nazev nebo jeho cast a muj system vrati, ze ktereho source jde nainstalovat a rovnez i informace, ktere dany source o balicku obsahuje.

ale to vse je jen priprava a vedlejsi produkty...

to proc jsem se do toho poustel je nechutna pomalost refreshovani zdroju installeru, pokud je v nem hodne zdroju. ta pomalost je vcelku pochopitelna. kazdy zdroj je jeden http request a odpoved a pripadne nejake cekani na timeout kdyz zdroj treba neexistuje. jelikoz me toto cekani neskutecne zere, chci udelat to, ze budu agregovat tyto zdroje u me na serveru a poskytovat je jako jeden zdroj. takze budu mit v installeru jen ten svuj zdroj a tudiz bude installer posilat jen jeden http request a stahovat jen jeden soubor coz by melo celou akci znacne urychlit.

a vo vo vo vo vo tom to je ;-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

hej, ja som vcelku pochopil, co by to malo robit :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

dobra dobra :-) nechtel jsem te podcenovat

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

no, myslím, že je to velice užitečná věcička, jsi profík ;-)

bob123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 12, 2007 11:38 pm

Příspěvek od bob123 »

Zkousel jste nekdo tu Futuramu? Ma to nejaky divny obraz :-( jinak dobry napad, ja jsem sam delal par filmu a je to strasna pakarna, taky tam prihodim nejaky odkaz, ale musim to nejdriv upnout nekam a s 256Kb to bude super rychlost :-(

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

co se ti zdá divné?? vím, že občas se to docela nepřirozeně cukne, ale pokud se na to nebudeš soustředit, tak si toho nevšimneš, bohužel se mi nepodařilo se toho zbavit...

bob123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 12, 2007 11:38 pm

Příspěvek od bob123 »

no mne tam cca v kazdym druhym frame behaji sede ctverecky pres cely obraz, zkousel jsi to prehrat na iphone?

bob123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 12, 2007 11:38 pm

Příspěvek od bob123 »

a na PC to prehraje jen zvuk bez obrazu ... :-(

sumtom

Příspěvek od sumtom »

v ankete chybi moznost "mam futuramu ipod ready" :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

drsny píše:takze tam nebudou screeny jak by si pral Julek


Rozumím proč něco takového děláš, screeny jsem oplakal a už jsem ale v pořádku vyrovnal jsem se s tím :wink:


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Reyn »

bob123 píše:no mne tam cca v kazdym druhym frame behaji sede ctverecky pres cely obraz, zkousel jsi to prehrat na iphone?

stejny problem, az na to, ze ctverecky jsou ruzove (asi pres pulku obrazu)...ve VLC playeru na PC jede, problem je jen pri prehravani v iPodu

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

ksakru, co je to za bullshit, ted sem to zkusil i iphonu a dělá mi to taky... to je nějaký divný, mám takle převedenou celou druhou řadu a úplně v poho... zkusím s tím něco udělat... problem je u mě v XVID kodeku, nějak mi blbne a ja nevim proč....

Zamčeno