Media Coder iPhone

Odpovědět
Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Media Coder iPhone

Příspěvek od Design »

Ahoj, nevíte jak přidat titulky do konvertovaného filmu? Dole u obrazku iPhonu je sice tlačítko pro titulky, ale nic moc nastavení tam není. Jen se mi tam automaticky nastavila cesta k titulků, které jsou ve stejné složce jako film, ale ve výsledném filmu titilky nejsou. Díky

- napadá mě, mám volně stažitelnou verzi, nemusím mít nějakou reglou aby mi to příalo i titulky?
- taky mi to povčerejšku začalo házet chybu o tom, že nemůže načíst systémové infomace o fontech. Začalo to po tom, co jsem přehodil jazyk na češtinu.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Tak to me sice t?tulky jdou pridavat, ale nemuzu nic nastavit, protoze presto ze mam stazenou mozilu, nastaveni v ni se mi neotevre :?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Design »

No pravda, mě taky vyskočí webové okno, ale setup wizard je šedý. Důvod? Mám Firefox..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Bylo by dobrý kdyby sem do teto diskuze napsal nekdo, komu to funguje, a taky jak to udelal :wink:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

silencer

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od silencer »

Mi to funguje bez problemu. Titulky se pridavaji nejlip, kdyz se menujou stejne jak film. Jinak nastavení titulků:
Obrázek

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Takze normalne spustis media coder, kliknes na ikonu "Settings" a otevre se ti Mozila a v ni to nastaveni?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

rador

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od rador »

Musíte zmeniť typ písma u titulkov... Prednastavený typ nepodporuje diakritiku, preto nejdú.. :)

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Design »

No to jsme udělal jednou a od té doby mi media coder hází chybu o tom, že nemůže načíst nějaké informace. Na jaký typ písma to máš ty?
Co to nastavení přes web? Funguje to někomu?
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

silencer

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od silencer »

!_UK@$ píše:Takze normalne spustis media coder, kliknes na ikonu "Settings" a otevre se ti Mozila a v ni to nastaveni?


Ano.

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Design »

Jinak takový malý poznatek k tomuto programu. Tento prográmek je tak solidní, že me nechal 4 hodiny konvertovat video (ještě jsem u toho pracoval) a na konci mi sdělil, že výsledný soubor nevytvoří, protože jsem zadal hodnoty, které neodpovídají zvolenému kodeku.
To je tak, když se člověk vydá na experimenty a program neudělá takovou banalitu jako kontrolu parametrů pro zvolený kodek před samotným začátkem.

Opravdu nepoužívá nikdo něco použitelnějšího? Stačí mi dvě funkce, H264 kodek a možnost přidat titulky s diakritikou. Vše..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

silencer

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od silencer »

Design: Sakra, uz jsem s tim bez problemu prekonvertoval tri serialy a asi dvacet filmu (divx, xvid, mkv) a ted se od tebe doctu, ze je ten programek na nic... co mam ted delat? :cry: :cry: :cry:

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Design »

Ja tomu prostě nerozumím. U verze iPhone mi nejde nastavení přes web a u té nové ano, ale tam mě potkala nepříjemnost, kterou jsem popsal výše. No psal jsem to horkou hlavou.. Zkus čekat 4 hodiny na film a pak ta hláška..
Nevim no, prostě zatim s ním mám víc problémů než užitku. Momentálně v něm konvertuju House s českým dabingem a bez problémů, ale když jsem chtěl udělat Hancocka, tak taky problém(titulky).

Možná že je fakt dobrej, ale jen možná :wink:
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

janko5

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od janko5 »

Používam Aimersoft DVD Studio Pack a ide to bez problémov.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Tak mam problem: Kdyz dam prekonvertovat video, tak vyskoci okno mp4box.exe a napise se zname: "V aplikaci mp4box.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže". Kdyz kliknu na "Neodesilat" Tak vyskoci Message "Žádný soubor na výstup" Nevite nekdo co s tim je? :shock:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

thoney

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od thoney »

Já musím říct, že mám úplně stejný problém jako design. Titulky mam ve stejné složce jako film,stejně pojmenované. Normálně to ty titulky načte, ale záložka fonts je prázdná a nemužu nic změnit. Titulky se zobrazují, ale bohužel bez diakritiky. Toť asi vše. Jinak zkoušel jsem verzi 0.6.2.4210. Díky za případnou pomoc.

Edit: Tak problém už je vyřešen. Na správnou funkci tohoto programu, je nutné mit naistalovanou mozillu firefox a mít ji nastavenou jako výchozí prohlížeč. Tedy alespoň u mě to funguje. :idea:

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Mam problem, ze kdyz dobehne prekonvertovavani, tak se napise chyba v mp4box.cz (Neodesilat) a potom zadny soubor na vystup. Ma nekdo nejaky napad jak to spravit?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Plha

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Plha »

Řešením by mohl být také AVGo Video Converter. viz. viewtopic.php?f=67&t=9623

firesplit

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od firesplit »

Me se neotevira ani settings, ani nic jinyho a kdyz se dokonvertuje video tak to napise "Audio stream and video stream cannot be muxed together". Nevite co stim?

Bog

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Bog »

Já zkoušel avidemux a nešlo mi konvertovat nainstaloval jsem si Media Coder iPhone edition a jediné co jsem msuel udělat aby se mi titulky nahráli je že jsem musel udělat co již bylo řečeno a to změnit font na nejlépe arial kódování jsem si dal raději utf-8 nastavení language na en a všechno jede jak má.

Díky bohu za Media Coder od včerejška jsem se hádal s avidemuxem a až dnes jsem poznal krásu MC for iPhone :-)

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Tak ja misto tohoto programu pouzivam Xilisoft Video Converter Ultimate, ktery mi narozdil od tohodle funguje
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Tomxin____

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Tomxin____ »

taky používám MediaCoder iPhone Edition a některé filmy jdou překonvertovat jiní zase ne. Prostě mi hraje jen audio a obrazovka je černá, jo a běhaj tam titulky :D. Předem děkuji za pomoc ;)

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Vitezslav2 »

Nemáte někdo odkaz na Mediacoder pro iPnone?Z jejich stránek mi to nejde stáhnout a ani od jinud.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Rychlonozka

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od Rychlonozka »

Ahoj nevíte někdo jak nastavit aby MC obraz neoříznul ale dal po krajích klasické dva černé pruhy?

Děkuji

rissiak

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od rissiak »

pre vsetkych, ktori pouzivaju mediacoder iphone :

ak chcete mat titulky so spravnou diakriktikou je potrebne do SUBTITLE CODEPAGE nastavit hodnotu:
cp1250


mam to otestovane !!!

ipod touch 8gb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř pro 30, 2009 2:15 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od ipod touch 8gb »

!_UK@$ píše:Mam problem, ze kdyz dobehne prekonvertovavani, tak se napise chyba v mp4box.cz (Neodesilat) a potom zadny soubor na vystup. Ma nekdo nejaky napad jak to spravit?


mam taky isty problem,,uz si nato prisiel?mne zaza to iste ale faac.exe a potom ze ziadny vystup

ipod touch 8gb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř pro 30, 2009 2:15 pm

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od ipod touch 8gb »

prosim vas kto ma medicoder pre iphone/ipod a funguje mu dobre nech mi posle na mail subor faac.exe ´=}program files/medicoder ipod edition/codecs....na mail beny71@azet.sk,,dakujem

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od milan2022 »

Tiež mi to hlási rovnakú chybu,je nejaký iný program pre win čo dokáže pridať titulky do kontaineru ako media coder?

dr.mutant

Re: Media Coder iPhone

Příspěvek od dr.mutant »

Me se neotevira ani settings, ani nic jinyho a kdyz se dokonvertuje video tak to napise "Audio stream and video stream cannot be muxed together". Nevite co stim?


http://blog.mediacoderhq.com/ipad-video-encoding/

Tohle jsou kompatibilni videa a audia pro mp4 kontainer v MediaCoderu..

Odpovědět