Cucusoft iphone video convertor full ?

Odpovědět
erda

Cucusoft iphone video convertor full ?

Příspěvek od erda »

Nevěděl by někdo o něm, já mám nějaký špatný, po konverzi je na videu napsáno trial, asi chápete. Kdyžtak na rapid.

Jerry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 18, 2007 3:14 pm

Re: Cucusoft iphone video convertor full

Příspěvek od Jerry »

erda píše:Nevěděl by někdo o něm, já mám nějaký špatný, po konverzi je na videu napsáno trial, asi chápete. Kdyžtak na rapid.

pouzivam Xilisoft primo pro iPhone mam ho v plne verzi a je dobry. Tak dej vedet jestli ho chces zkusit.

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

JA cucusofta pouzivam a zda se mi lepsi nez Xilisoft ale je to spise otazkou zvyku :oops:

Jinak link ke stazeni vcetne medicinky je

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/54032156/UltDVDViCoSu702.rar

jakubroz

mc

Příspěvek od jakubroz »

nenáte nakej soft na konvertaci videa pro iphone na mac? Hodte link

hop
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: stř lis 07, 2007 12:39 pm

Příspěvek od hop »

Tak bohužel, program z uvedeného linku sice funguje, ale při pokusu otevřít jakýkoliv videosoubor spadne, takže jsem zatím nepřevedl vůbec nic :-( No asi si koupím licenci, není to zas tolik peněz...

Gounes píše:JA cucusofta pouzivam a zda se mi lepsi nez Xilisoft ale je to spise otazkou zvyku :oops:

Jinak link ke stazeni vcetne medicinky je

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/54032156/UltDVDViCoSu702.rar

erda

Příspěvek od erda »

To vypadá na chybu v kompu. Mně funguje super. Díky Gounes.

zabrodsk

Příspěvek od zabrodsk »

Me program jede v pohode, ale kdyz konvertuji wide screen film tak mi ho zuzi ze stran tak nesikovne, ze se na to skoro neda koukat. Nechapu proc nenabidme moznost oriznuti.....

hop
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: stř lis 07, 2007 12:39 pm

Příspěvek od hop »

erda píše:To vypadá na chybu v kompu. Mně funguje super. Díky Gounes.


Už mi to jde, stačilo odinstalovat a pročistit registr. Měl sem totiž ještě jinou verzi před tím a asi se to mlátilo.

Co se týká formátu videa - roztažení/sražení, tady je základní problém, a to ten, že rozlišení iPhonu není ani v poměru 16:9, ani 4:3. Je to něco mezi...

Například Xilisoft iPhone Video Converter nabízí funkci Zoom, kde lze nastavit, aspoň něco. Ale při volbě Full Screen je video mírně roztažené, při Letterboxu zase mírně sražené (To sražení není moc dramatické, takže se na to dá koukat.)

Zkoušel jsem ještě program PQ DVD to iPhone Video Suite, kde byla možnost nastavení ořezu nejkomfortnější.

ert

Re: mc

Příspěvek od ert »

jakubroz píše:nenáte nakej soft na konvertaci videa pro iphone na mac? Hodte link


isquint jednoduchej

lepší handbrake na dvd

mpegstreamclip složitější s lepšímy výsledky na cokoli kromě dvd

Stone242

Re: Cucusoft iphone video convertor full ?

Příspěvek od Stone242 »

tak cucusofta mi pod Vistama nejede....

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: Cucusoft iphone video convertor full ?

Příspěvek od atyp »

Používám tyto programy na převod videa do iPhone ( ImTOO DVD Ripper Platinum + TotalVideo Converter ) a jsem velmi spokojenej - mám to vyzkoušené - mám Vista 64bit, iPhone 16Gb - tímto způsobem tam dám cca 50filmů, 100CD formát *mp4 a asi 1500 kontaktů - využití pameti iPhone cca 14Gb. Kvalita filmů dobrá! Hudba z CD konvertovaná přes iTunes na *mp4 - návod viz. příloha Programy i crack mám. atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Odpovědět