Při videu nenahrává zvuk

Odpovědět
iphonelama
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv dub 28, 2011 7:38 pm

Při videu nenahrává zvuk

Příspěvek od iphonelama »

Ahoj, mám takový problém, nevím jak je to dlouho, ale když nahrávám video ( a to přes jakoukoli aplikaci) nenahraje to zvuk.
Když spustím diktafon, tak ho to nahrává normálně. nevíte čím by to mohlo být?? dík za info
iPhone 3G iOS 4.3.2 JB
iPhone 4 iOS 5.0.1
iPad 2 iOS 6

Migel
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:51 pm

Re: Při videu nenahrává zvuk

Příspěvek od Migel »

Ahoj, s tim jsem se setkal u iPH4 a jednalo se o ucpany mikrofon. Jak jsem zjistil tak ma tento telefon spoustu mikrofonu a kazdy se pouziva na neco jineho.
Kdyz jsou nema videa, tak je potreba vzit tenky dratek a zkusit procistit malinkou dirku, ktera se nechazi vedle sluchatkoveho konektoru. Samozrejme to chce delat opatrne. Stalo se mi to dvakrat a dvakrat mi prostouchnuti pomohlo.

sickboy4000
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 07, 2018 12:45 pm

Re: Při videu nenahrává zvuk

Příspěvek od sickboy4000 »

To se mi deje nepravidelne s iPh6, ale je to nejspis tak, jak vysvetlujes. Skutecne nejpis nektere aplikace vyuzivaji jine mikrofony. U videa to bylo vsak nepravidelne. Viber hansfree nebo nahlas nejede vubec, Zkusim vycistit ten mikrofon nejak...

xpopel09
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 05, 2015 10:41 pm

Re: Při videu nenahrává zvuk

Příspěvek od xpopel09 »

Zdarvím, mám stejný problém, když nahravám video a pak si ho pustím, tak je tam přeškrtnutý mikrofon (jakože vypnutý zvuk-viz. odkaz), když ho na tom daném videu zapnu, tak to jen chrčí. Zkusil jsem resetovat nastavení telefonu, aktualizovat iOS, vyčistit mikrofon ale nic. Přitom diktafon funguje normálně. :sorry:

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E706C1B

Odpovědět