UISounds - problem

Odpovědět
dredd
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 21, 2008 10:42 am

UISounds - problem

Příspěvek od dredd »

zdravim ... potrebuju si zmenit zvuk na kalendar "alarm.caf" za muj vlastni tak aby to byla delsi melodie ...
Upravil sem soubor ktery sem potreboval pres Nero Wave Editor na *.aif a ten sem potom prejmenoval na *.caf ... muj soubor ma delku 1minuty a kdyz ho tam nahraju tak mi to ten zvuk nechce pouzit ..

Nevite co se musi udelat aby to slo ? ... napr uprava nejakeho souboru kde je zapsana delka prehravani jako je tumu napr u zmeny melodie na delsi ...

diky


ps.: pro mody: search sem ucinil nespocetnekrat a nic takoveho se tu neresilo ... tak nezamikat pls :)

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: UISounds - problem

Příspěvek od Alex-alex »

Já jsem normálně v iPhone PC Suite (Personal > Sound) vybral *aif a jde to v pohodě ;)

dredd
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 21, 2008 10:42 am

Re: UISounds - problem

Příspěvek od dredd »

jestli se nepletu tak "iPhone PC Suite" je v podstate prohlizec telefonu ... jenze nemam problem dostat zvuk do telefonu ale ze ho telefon nechce prijmout ...

edit:

takze po hlubsim zkoumani a patrani sem zjistil ze existuje jakysi "Endiannes"
Ty co jsou v UISounds jsou vsechny "Little Endian" jenze to co ukladam ja a ma to vice jak 5s se ulozi vzdy jako "Big Endian" a vtomto pripade telefon neprijme ... takze se tedy tazu

Je mozne ulozit delsi skladbu v "Little Endianu" popr nejak prenastavit config telefonu aby prijmal i "Big Endian"

ps.: nema to nic spolecneho z delkou songu ale v delce "kodovani" viz. priloha

Endiany

Odpovědět