Vyzvaneni

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Příspěvek od tvosi »

JoeMax píše:Takže jestli správně rozumím, spustit Ringtonemaker spolu s iTunes? V tom byl možná ten háček...


Me se spusti RingToneMaker hned na pozadi spolu s windows a pak to funguje bez problemu
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

chcem opravit tvrdenie, ze iTunes zmaze inou cestou pridane vyzvanania.

Fyzicky ich nevymazava! V telefone zostanu.

Problem je, ze iTunes pri synchronizacii "vycisti" XML subor, do ktoreho "evidujete" nove vyzvanania.

CELY problem je teda v tom, ze si staci tento XML subor ZALOHOVAT na ine miesto a po synchronizacii obnovit.

AKO som pochopil je mozne so spustenim iTunes zaroven spustit aj programy tretich stran, takze si moze schopnejsi clovek urobit utilitu, ktora nebude robit nic ine, len po synchronizacii prenesie do iPhone tento XML subor a je vybavene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JoeMax

Příspěvek od JoeMax »

rony píše:chcem opravit tvrdenie, ze iTunes zmaze inou cestou pridane vyzvanania. Fyzicky ich nevymazava! V telefone zostanu. Problem je, ze iTunes pri synchronizacii "vycisti" XML subor, do ktoreho "evidujete" nove vyzvanania.


Coz je perfektni, protoze XML soubor z Ringtone Converteru jsem nasel kdesi v datech aplikace ve svem profilu ve Win. Ted jeste zjistit, kam ten soubor nakopirovat a jak. Jestli uz to tu bylo, tak se predem omlouvam... :(

dkral

Příspěvek od dkral »

soubor Ringtones.plist je v následujícím adresáři:

var/root/Media/iTunes_Control/iTunes/

A kdo má verzi 1.1.2 tak to fakt neřeště a zkuste můj postup o pář příspeěvků dříve

JoeMax

Příspěvek od JoeMax »

dkral píše:A kdo má verzi 1.1.2 tak to fakt neřeště a zkuste můj postup o pář příspeěvků dříve


To přejmenování na m4r je dobrej fór :wink: ale vyzvánění nevidím v nastavení iPhonu (v iTunes mezi ringtones v telefonu ano) - přiznávám, že jsem to zkusil na minutové ukázce, je to moc dlouhý? předtím s Ringtonem to bylo bez problémů...
Naposledy upravil(a) JoeMax dne čtv led 10, 2008 4:23 pm, celkem upraveno 1 x.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

dkral píše:Pro ty kteří používají Itunes 7.5 a mají Iphone 1.1.2 tak funguje bezproblémově následující (odzkoušeno):

1) Vytvořit si MP3 max 30s dlouhou (taky na co delší, že ?:-) )
2) V iTunes ji otevřít a převést do ACC
3) Soubor přejmenovat na *.m4r
4) V iTunes se přepnout do složky Ringtones a tento soubor vložit do knihovny (pak si můžete změnit klidně i název jak se bude zobrazovat)
5) V nastavení synchronizace Ringtones nastavit ty zvonění které synchronizovat
6) Sesynchronizovat s Iphonem
a VOILA ! Hotovo.
Odpadají všechny problémy se synchronizací. V Iphonu pak vidíte tyto tóny jako vlastní vyzvánění.


Funguje bezchybne :) potvrdzujem
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

JoeMax

Příspěvek od JoeMax »

PALY píše:Funguje bezchybne :) potvrdzujem


Jojo, mně už taky, je to vážně délkou... super, díky :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

tu som povodne chcel vysvetlit bod 4. :) uz som na to dosiel :)))

treba ale povedat, ze najprv treba na disku (nie v iTunes) najst subor s priponou .m4a a ten premenovat na m4r

nasledne mozem z Music vymazat povodnu mp3 a az potom pokracovat bodom 5.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dkral

Příspěvek od dkral »

rony píše:tu som povodne chcel vysvetlit bod 4. :) uz som na to dosiel :)))

treba ale povedat, ze najprv treba na disku (nie v iTunes) najst subor s priponou .m4a a ten premenovat na m4r

nasledne mozem z Music vymazat povodnu mp3 a az potom pokracovat bodom 5.


JJ, přesně tak, asi jsem ten postup napsal moc zkráceně. ;-)
Ještě pro upřesnění:
Zkonvertované soubory se ukládají do:
\Dokumenty\Hudba\iTunes"název interpreta"\

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Nechcem tu nejako zasahovat do debaty, ale neviem vyriesit zdanlivo banalny problem s vyzvananim. Pri prichadzajucom hovore mi nevyzvana! A to mam nastavene zvonenie na max. V nastaveniach druh zvonenia je pocut. Zaujimave, ze budik funguje normalne. Uz som aj restartoval fon, vybral turbosim a nic. Iba vybruje. Mal niekto takyto problem?

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Příspěvek od admin »

re: stora-k

nemas nahodou vyple zvoneni? (ten cudlik nad zmenou hlasitosti)

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Nie!!! Zasa taky amater nie som... :wink:

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Vlastne ten cudlik nad zmenou hlasitosti je na vyp/zap vibrovania!

dkral

Příspěvek od dkral »

stora-k píše:Vlastne ten cudlik nad zmenou hlasitosti je na vyp/zap vibrovania!

Tak to teda není. Je to přepínání mezi zvoněním a vibracemi (tichý režim) Jestli iphone vibruje, žáleží jak je to nastaveno v nastavení zvuku. Např. Mně vibruje i se zvukem i bez (v obou režimech)
K tvému problému: S tím jsem se setkal, když jsem měl zvolenou svojí mp3 aktivovanou přes SendSong. V Nastavení to hrálo, ale když někdo volal tak nic, nebo to zvonilo Marimbou.
Zkus napřed 1) přepnout přepínač na polohu - Zvonit, 2) Zvolit nějaké systémové zvoněné, 3) Jestli ti nejsou ani ostatní zvuky (SMS, při otevření/zavření) - tak už asi jen Restore :-(

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Takze ostava asi iba to restore. Dufam len ze to nie je tou unlock sim kartou, co som vydrazil na eBay... :roll:

Fish

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Fish »

stora k: restore nemusis... dej akorat v iphonu settings - general - reset - reset all settings a erase all content and settings...

mel jsem podobny problem s tim, ze mi prestaly jit veskery zvuky jak telefonu tak i ipodu... tohle mi pomohlo. zkus, snad se ti to zprovozni :-)

Sprajtek
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát bře 21, 2008 7:52 am

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Sprajtek »

mam jinej druh problemu, kdyz si nahazu melodie do iphonu, jak uz ringtones nebo pres podcasty, tak se mi v menu zobrazi vzdy jenom jeden ale tolikrat kolik melodii jsem si tam nakopiroval, nevite co stim?

pres sendsong si tam ty tony muzu dat, ale zpusobi to akorat tak ze je mam v nabidce ale nehrajou... :( :(
prosim poradte

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od rony »

pouzi program iRinger a uz konecne zabudnite na ten clanok so zlozitym "konvertovanim".
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od PetrK »

iringer ti po vytvoreni melodie sam nabidne aby se ti zvuik krz nej vytvoreny pridal do itunes a pri dalsi synchronyzaci ti prubude a vyvarujes se tohohle:)

rony klid :) oni to delaji sloziteji radi :)
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Sprajtek
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát bře 21, 2008 7:52 am

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Sprajtek »

PetrK píše:iringer ti po vytvoreni melodie sam nabidne aby se ti zvuik krz nej vytvoreny pridal do itunes a pri dalsi synchronyzaci ti prubude a vyvarujes se tohohle:)

rony klid :) oni to delaji sloziteji radi :)

klid? klid by si mel rikat me, vy neumite asi cist. ja nemel problem s konvertovanim a pridavanim do iTunes, jak sis mozna precet ale nepochopil.

Muj problem jsem vyresil autoSyncem v Itunes. (protoze kdyz si tam tony nahravate rucne v iTunes, stane se Vam to co me)

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od PetrK »

ty asi neumis cist, presne tohle jsem napsal :)

nepsal sem o konverzi ale o jednoduchem a automatickem pridani vytvorene melodie kde se ti nedstale ze by sis ji dal do sync listu xkrat coz je ciste uzivatelsky, nikoliv aplikacni problem
Naposledy upravil(a) PetrK dne stř dub 02, 2008 3:58 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Sprajtek
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát bře 21, 2008 7:52 am

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Sprajtek »

muzu ti poslat screen z itunes. ja mel v itunes 10 ruznych melodii a do iphonu se mi dostala jedna ale 10x. uz chapes?

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od PetrK »

sup sem s nim, videl jsem to u nekolika lidi, delaj si 20playlistu a koukaj treba jen na jeden :) atd atd, pokud nejsi zvyklej na itunaka, lehce neco prehlednes, i ja se drive trapil

nebo lepe, zabal do archivu vsechny playlisty atd a uvidime, chyba se jiste najde
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Sprajtek
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: pát bře 21, 2008 7:52 am

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Sprajtek »

PetrK píše:sup sem s nim, videl jsem to u nekolika lidi, delaj si 20playlistu a koukaj treba jen na jeden :) atd atd, pokud nejsi zvyklej na itunaka, lehce neco prehlednes, i ja se drive trapil

nebo lepe, zabal do archivu vsechny playlisty atd a uvidime, chyba se jiste najde

ja uz se s itunes popral kdyz jsem si pred 2 mesicema poridil 160 GB ipoda prepisoval jsem 20giga muziky, neboj se. jinac ja uz to mam vyreseny a ten problem spocival v autosyncu, kterej musim mit zaskrtlej. ja to nemel zaskrtli protoze jsem si chtel synchronizovat jenom to co sem potreboval a u vyzvaneni to delalo tudle paseku. reseni jsem nasel na foru iRingu...

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od PetrK »

hehe, tohle holt neni symbian :)
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Zedjunior

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Zedjunior »

Doufám, že se po někom nebudu opakovat.. existuje jednoduchý program na vytvoření vyzvánění pro iPhone o délce 30 sekund iRinger (platforma Windows). Nemusí se instalovat, umí do vyzvánění vložit nějaké ty efekty, na konci či začátku můžete stopu ztišit a vyzvánění si automaticky naimportuje do iTunes (Ringtones). Mám vyzkoušeno, funguje perfektně :wink:
Naposledy upravil(a) Zedjunior dne ned srp 17, 2008 11:37 am, celkem upraveno 1 x.

fajnman

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od fajnman »

asi budes, ale opakovani je pro novacky matka moudrosti. :-)

7luke.com

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od 7luke.com »

V iPhone suite (teď mám 1.0.6.1) je to perfekt - otevřu audio na PC, kliknu "vyrobit vyzvánění", OK... a je to OK :-) .... spíš ale hledám zvonění, co bude hrát luxusně (i) nahlas na tom mojem shitovním repráčku u 8GB verze :cry:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od rony »

Vertu 6, Vertu 8 z mojho podcastu m4r.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JirKrato

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od JirKrato »

Nevim jestli to sem už někdo nedal, ale nemám sílu číst dál jak do 1. 1/2 2. str.

Ale zapni iTunes, v nem klikni na pisnicku kterou chces mit jako vyzvánění dej create ringtone.
Pak ji vem a zkopíruj na plochu.
a přejmenuj koncovku bude tam *.xxa tak to změň na *.xxr
Otevri program iphone brouser tam najdi melodie
Vyber si nazev melodie ktera se ti max nelibila a dej přejmenovat a prekopiruj tu old melodii novou tou kterou mas na plose.

kabic

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od kabic »

ahoj.. trochu srandy taky.. hazim linky na 2 vyzvaneni co jsem si udelal..


Enjoy!

ert

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od ert »

http://www.myxertones.com/ringtones/All/

hooodně vyzvánění pro iPhona > kvalitní

a toto jsem našel v archivu http://m4r.madaj.net/

PS: pokud chcete,někdo to hoďte do Návodů

Rychlonozka

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Rychlonozka »

nevim na co nějaký extra vyzvánění do iphonu
Iphone v vás udělá hvězdu sám a ani nepoutřebujete mít nějaký písničky či hlášky ( skřeky )

toť můj názor

ert

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od ert »

tak to každopádně,ale nemusim shánět vyzvánění ,bo je dělat,dyž mám eště opravit hudbu z iTunes store

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Beavers »

Nápadným vyzváněcím tónem na sebe člověk akorát zbytečně upozorňuje. Vidím to denně, protože cestuji tramvajemi a autobusy. Jakmile někomu začne telefon vyvádět (úmyslně nepoužívám výraz "vyzvánět"), tak ho dotyčný(á) loví někde v kapse nebo tašce a je vidět, jak je mu trapně. Budiž, jejich věc a asi jsem zpátečník, ale já jsem vždycky používal klasický zvonek (old telephone), jaký známe ze starých bakelitových telefonů. Potřebuju vědět, že mi někdo volá a ne na sebe upozorňovat nějakým skřehotáním nebo úryvky hudby. Ne všem se musí ta naše exkluzivní melodie líbit a v duchu si ťukají na čelo. Taková je praxe. Skoro nejvíce uznávám pouhé vibrování, mám-li telefon např. v kapse u košile. Kdo se mnou nesouhlasí, nechť na můj názor, prosím, nereaguje.

Zedjunior

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Zedjunior »

Vůbec nejhorší jsou vyzvánění typu: "Haló já zvoním, zvedni mě". Potom nechápu moc lidi, kterým vadí, že vyzvánění na iPhone může mít maximálně 30s. K čemu delší? Když tam prostě nejsem, tak to nezvednu a ono to bude kravit jen 30s no a když tam jsem, tak to zvednu a neřeším nic víc.

Když někomu v autobusu zvoní telefon, není to tak strašné, jako když tam někdo přijde a úmyslně si pustí "hudbu" co nejvíce nahlas aby byla pořádně slyšet :mrgreen:

ert

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od ert »

přesně,většinou vibrace,dyž mě nezajímá nic,tak ani ty ne.
Ne se vychloubat,ale potěšit se (zas tolik lidí mi nevolá a hodí se pro rozpoznání.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Beavers »

Tuhle vlastnost (pouštět si nahlas z chrchlajícího minaturního repráčku hudbu) mají snad všichni tzv. studující (alespoň ti, co jezdí veřejnou dopravou) a pak se začnou předhánět, komu to víc chrchlá. Myslím, že se tady výrobci telefonů trefili do černého, když do telefonů zabudovali přehrávače s hlasitým odposlechem. Zasáhli tím největší procento potenciálních uživatelů - pubertální pomatence.

ert

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od ert »

jo,sou to šílenci, já radši klídek se sluchátkama ,max mě vyruší od hudby či filmu

Rychlonozka

Re: Vyzvaneni

Příspěvek od Rychlonozka »

hmm je fakt že todle nesnašim chrchly chrchly nebo duc duc ale ja jako student todle nesnášim ale sám je ani nemohu dělat ( at žije nezničitelna nokia 3510i ) můžu říct že se dá prat na 40 a nesrazíi se :D

Odpovědět