IP 3GS Prestal zvoniť

Odpovědět
conectmetal

IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od conectmetal »

Čaute chlapy a chlapci. :wink:
Už sa stal niekomu podobný problém. Chcem upozorniť že nemám JB. Hral som hru Solitare City a mal som ju zapojenú na sluchadlá. Počas hry som sluchadlá vytiahol a zvuk v čudu . Keď mi niekdo zavolá vôbec nejde vyzvánanie. Urobil som zapnutie vypnutie IP, v zamknutom stave 2x home hlasitosť naplno, v nastaveniach hlasitosť naplno, urobené obnovenie všetkých nastavení :cry: a nič nepomôhlo. Má niekdo nejakú radu. Restore by som ziatial nechcel robiť.
edit:
Keď hru spustím a chcem pridať zvuk vôbec nereaguje na zvíšenie hlasitosti.Keď zapojím sluchadlá tak zvuk funguje aj reaguje na zvíšenie hlasitosti.Dopkonca aj keď mi niekdo volá tak funguje vyzvánanie cez slúchadlá. Ale čo je zaujímavé keď uzamknem IP tak ten zvuk už nefunguje ani keď odomkínam IP samozrejme mám stále pripojené sluchadlá. No a keď sluchadlá odpojím zase nič :cry:

siccnezz

Příspěvek od siccnezz »

A nemáš jenom vyplej zvuk tím přepínačem do tichýho režimu? Nad tlačítky k zesílení a zeslabení.

conectmetal

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od conectmetal »

Starec ti si normálne génius :lol: :lol: :lol: A ja taký deb. vyber si buď je to súbor alebo inšie. :lol: Už som zažil kadečo a nemám IP 3 dni ale že som na takúto kravinu nemyslel to bude tým že je ešte ráno. :D Samozrejme že to bolo tým gombíkom. Ja som kus vola . Zamknite to alebo lepšie vymažte. Alebo nechajte tak nech sa aj druhý pobavia.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od cicolably »

dobrééé
:lol:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od dodulo »

pocuj a ked si sem pisal nesedel ti "monkey" na pleci? :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

conectmetal

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od conectmetal »

Asi hej. Proste je to riadna haluška. :D :D

Green

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od Green »

Mám IP 3G a tiež mi nejde zvuk,dolne reproduktroy..ked dam sluchadla tak pocut iba muziku a hlasy len tak potichu s miernym sustaním,kde može byť chyba?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od cicolably »

:-) iphone = jeden reproduktor dole(pri docku),prečisti konektor sluchadiel,rozoberal ho niekto ?možno je zle zastrčený flex kábel
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

avatarcze
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 21, 2011 5:26 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od avatarcze »

ahoj,

uz jsem podobny prispevek psal do jednoho tematu, ale zkusim se zeptat i tady..
mam iphone 3gs a prestal jit zvuk, po zapojeni sluchatek zvuk jde.. nepomohl restart ani reset vsech nastaveni.. dik za pomoc

1kreanga
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 17, 2013 3:03 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Příspěvek od 1kreanga »

Ja mam IP este len druhy tyzden a dnes som zazil to nezvonenie. Az ked som ho vybral z puzdra uvidel som ten prepinac na tiche zvonenie :-)

Odpovědět