MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Odpovědět
adelliinka

MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od adelliinka »

Potrebuju poradit, kam se mi ukladaji moje nahrany tony. mam je v iTunes v ringtones, dam synchronizovat a kdyz to pak hledam v mobilu, nikde je nemam...dekuju za radu =)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: ringtones

Příspěvek od ls8 »

A mas v iTunes zasrtnuto, ze ma ta zvoneni synchronizovat? Pokud ano, najdes je mezi ostatnimi vyzvanecimi tony, uplne na zacatku.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

netvor
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: sob kvě 15, 2010 9:05 am

Re: ringtones

Příspěvek od netvor »

Mne to tiez zacalo robit podarilo sa mi 4 pesnicky a konec tak som zmenil postup : pouzijes Iringer a das ulozit na plochu potom otvoris program DiskAid a vlozis pesnicku do : var/stash/Ringtones a mas to vstetko medzi ostatnimy pesnickami . :wink:
Iphone XS MAX 64GB OS 13.5 JB
Iphone X 64GB OS 13.5
Apple Watch 4 OS 6.2.5
Iphone 7 PLUS OS 13.5
Apple iPad 2018 32GB OS 13.5

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: ringtones

Příspěvek od jackherrer »

iRinger umi zkopirovat vyzvaneni primo do itunes.. potom to jen synchronizujes a mas to v iphonu (Nastaveni > Zvuky), jak rikal ls8..
netvor: tvuj zpusob urcite funuje taky, ale rekl bych na to toto: "proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite"
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Sutik
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 12, 2010 2:36 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Sutik »

Zdravím.
mám Iphone chvíli a chci si dat mp3 jako vyzvaněni dozvedel jsem se že potrebuju ringtones někde v iTunes.. prosím o radu kde to najdu. to ringtones?..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od rony »

Sutik: zadaj tu na fore do hledani slovo iRinger, potom citaj. A PRECO PREBOHA necitas odhora aspon v tomto vlakne co tam ludia pisu? To nemozes? Preco?

alebo pre taketo triviality si uz preboha otvorte Navody a pozerajte, ci tam uz vas problem nie je popisany ako navod. SAKRA.

Napriklad by si nasiel za MINUTU!!!! tento navod:


viewtopic.php?f=13&t=33102

.

nehovorte mi, ze ste az TAK hlupi, ze nedokazete pochopit vyznam slova NAVODY a co by sa tam mohlo asi tak skryvat!!! :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Sutik
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 12, 2010 2:36 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Sutik »

tak já si to forum pročítám než něco napíšu. Ale bu´t se mi daný navod nepodaří najit nebo to i podle návodu nechápu. Každopádně už mám co jsem chtěl (song ve vyzvánění). Dík

speed332
Host
Host
Příspěvky: 68
Registrován: sob črc 18, 2009 8:19 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od speed332 »

Tak si stiahnite z cydie "Anyring" a hociakú pesničku čo máte v telefóne si môžete nastaviť na zvonenie ako v starých nokiách :D :)
ObrázekIphone 4s 64 GB white 6.1 JB
ObrázekIpad air 64 GB silver 7.0.4 JB + HDMI
ObrázekIpad 2 wifi 64 GB white 6.1 JB + smart cover

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Barberry.pha »

POZNÁMKA MODERÁTORA:

vsiml sis ze toto je uz rok stary topic?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Unown »

když už je to nahoře, tak mám dotaz já :

měl jsem mp3, přes iringer jsem ji překonvertoval a exportoval do iTunes, zobrazilo se mi "tones", zaškrtl jsem, sesynchronizoval a stejně ji v iPhonu nemám..

Co je tedy špatně?

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Unown »

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

doublepost, smazano . jh

Aliza
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 21, 2008 9:20 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Aliza »

Omlouvám se, že píšu sem, tématicky to sem patří, a nechci zakládat nové vlákno, ani psát do moc starých třeba z roku 2007.

Jediný můj dotaz: Co přesně znamená, že itunes smaže dle info z obrázku? Jako smaže vše co je v iPhonu? Nebo původní systémové zvuky, a nebo jen nahraje nové, což je můj záměr?

To by si mohl zkusit že... bych ho hnala, se tu s tím 3 dny crcám už, tak doufám že tak to myšleno není, a jde jen o ty zvuky, čili vyzvánění, které již mám zkopírované z itunes z ntb, a primárně používám PC, ovšem tento iPone je zcela nový a jen jsem jej upgradovala na novější iOS, a předtím ještě obnovila ze zálohy, a právě vyzvánění mi to nezkopírovalo do nového... zřejmě proto, že tam byl původní iOS, který tuto chybu měl. Což jsem zjistila až pak.

http://www.imgup.cz/image/ju11

Děkuji moc za rady.
iPohne 7 Plus Jet Black, 256 GB 11.4

Aliza
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned zář 21, 2008 9:20 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Aliza »

Může mi prosím někdo odpovědět? Potřebuji to nutně vědět. Děkuji
iPohne 7 Plus Jet Black, 256 GB 11.4

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Clon »

Kdyz to potrebujes tak nutne vedet, zkus si otevrit ten tvuj odkaz (ja to delam vzdycky).
Pak ti snad nekdo odpovi :-)
Zatim z tvych radku ctu, ze mas iTunes na ntb i na pc.
Pokud je mi znamo, tak synchronizovat muzes jen s jednim iTunes (jednim pc, jednou iTunes knihovnou).
Se dvema jedine tak, ze treba vsechny zvuky budes syncovat na ntb, a vse ostatni na pc. Ale proc si v tom delat takovy gulas?
Pokud jsi syncovala zvuky s ntb, pak na pc by ti je zase vymazal.
Neboli vsechno co chces syncovat nakopiruj napred do pc a pak syncuj.
A nez vubec neco zacnes, tak si radeji zazalohuj zvuky jak na pc, tak na ntb. Najdes je snadno - maji priponu m4r.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

vinchenzo
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 28, 2015 10:09 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od vinchenzo »

Zdravim. Ja sem si stahnul online cez Syncios zvoneni Iphone remix na muj Ip5 a obcas se mi stava ze kdyz zapojim do pc telefon tak mi prestane toto zvoneni ukazovat v moznostech zvuku jako zvoneni. Proste kdyz ho cerstve stahnu cez ten program v PC tak ho nastavim jako zvoneni a po pristim pripojeni k PC to zas zmizne ale pritom v Syncios to ukazuje ze tam je ale v mobilu ne. Kde je chyba?

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: MAm zvoneni v itunes ako dostat do iphonu

Příspěvek od Clon »

Napřed se podívej do iTunes, jestli je to vyzvánění vidět přes iTunes - ve Zvucích.
Pokud ne, zkus to vyzvánění zkopírovat do pc do cesty .......\iTunes\iTunes Media\Tones (podle toho, kde máš nastavenou knihovnu iTunes).
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět