iRinger: sw pre Win na zvonenia

Diablo

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Diablo »

Real píše:jedan otázka nieje nejaky sw co by urobil to zvonenie aspon 1 minutu :) v iTunes sa mi to neda iba tie skladby co boli zakupene cez iStore



Neni protoze to nejde na iPhonu neprehrajes zvoneni delsi jak 30 sec , myslim ze to je nejak blokovane a i kdyby jsi udelal zvoneni pres 30 sec tak iPhone stejne prehraje jen tech prvnich 30 sec a nebo ho neprehraje vubec

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Dave »

Na vic jak 30 sekund si porid video vyzvaneni - videotone
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Beavers »

Podle mě umí PCSuite vytvořit vyzvánění z jakékoliv MP3. Alespoň jsem to tam viděl.

Diablo

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Diablo »

Jasne MP3 muze mit klidne 20 Minut ale jako zvoneni se ulozi jen prvnich 30 sekund .

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Beavers »

No, řekl bych, že i těch 30 s stačí. Ono někdy poslouchat ta vyzvánění, co si tam lidi dávají, třeba v tramvaji nebo autobuse, to bývá utrpení!

headlong
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 276
Registrován: sob úno 16, 2008 3:38 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od headlong »

A hlavne normalni clovek je behem prvnich 10-ti vterin schopen rozhodnot se, zda ten hovor vezme (tim prerusi vyzvaneni), nebo zda ho nevezme (tim prerusi vyzvaneni resp. prepne do ticheho modu). Kdyz pripocteme 10 vterin pro ultravahavce a retardy plus 10 vterin pro zeny, aby ho stihly vydolovat z kabelky, dostaneme se na idealnich 30 vterin... :wink:
Obrázek
Mám iPhone 8. V rodině ještě další tři iPhone :-)

antagonix

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od antagonix »

taky si myslim, ze 30 vterin je naprosto dostacujicich. jinak diky za aplikaci. krasna, snadna, funkcni. co vic si prat.

pali777

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od pali777 »

neuverite ale vsetky installery a subory iRinger ktore stiahnem aj z oficialnej stranky maju TROJAN-a, alebo mi to aspon moj NOD vyhadzuje. Ma este niekto takyto problem?

Alebo plz hodte link na iRinger ktory vam funguje...dikes

Dejv.{cz}

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Dejv.{cz} »

Stáhnuto z odkazu na první stránce-první příspěvěk.

Otestováno AVASTEM poslední aktualizace a vše OK. Funkčnost taky uplně bezproblému. Velmi jednoduchý a skvělý prográmek.

zvol
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 02, 2008 10:10 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od zvol »

I když to stáhnu z odkazu v prvním příspěvku na první stránce, hlásí mi fsecure PE Compact. To samé i z http://www.iringer.net a z dalších. Nenašla jsem nic, co by prošlo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

tak hladaj problem u seba. Ja som siel na ten web a skusmo sa mi to stiahlo. Problem je blizsie k tebe :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jeanie4577

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od jeanie4577 »

diky, rony, hned to doma vyzkousim a jestli to nepujde, tak o mne jeste uslysite :P

Neměla bys sem takové příspěvky vůbec psát. Nemají pro toto fórum žádnou hodnotu. Nanejvýš jako spam. Beavers.

umbro

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od umbro »

stahl jsem si iRinger a dal jsem import a dal jsem tam aby se tam dala mp3, ale napise me to: ''The selected media file not be converted to an acceptable format. Please select another media file.''

co s tim? dekuji za odpoved

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od ygy »

dal si tam akysi divny format pesnicky ..skus tam dat mp3 ..

umbro

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od umbro »

je to mp3...

radim1
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 20, 2008 7:38 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od radim1 »

mp3 konvertery nemaju rady cudzie znaky v nazve napr. azbuku atd. po premenovani mp3 mi to slo v pohode
iPHONE 4 32GB White, fw 4.3.3 JB

umbro

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od umbro »

porad me to nejde :( :(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

porad delas nekde chybu.

ked napises "nejde", nepovedal si nam nic. Podrobne opis VSETKo ako na to ides. Mozno si to ZLE pochopil.

ale najskor to bude v tom, ze pises prispevky o dlzke troch slov. to je ten problem.

ak chces vyriesit svoj problem, tak sa detailne rozpis. obrazky, kludne to natoc na video a hod na youtube. proste ty mas fantaziu a ty mas vsetko k tomu, aby sa problem vyriesil.

takze skonci s trojslovnymi "mam problem", "nejde mi to".

moj tip: doprdele a skusal si aj INE skladby, ci dokola trvdohlavo stale jednu a tu istu mp3?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

umbro

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od umbro »

stahl jsem si iRinger a dal jsem import a dal jsem tam aby se tam dala mp3, ale napise me to: ''The selected media file not be converted to an acceptable format. Please select another media file.''

zkousel jsem i vic mp3 samozrejme...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

iRinger je TAK jednoduchy, ze urcite si nieco nepochopil.

pretoze si asi nehladal na youtube instruktaz, tu ju mas:


Zobrazit video na http://youtu.be/1kwf-h6u8G0
Kód do fóra: [youtube]1kwf-h6u8G0[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Poriadne pozeraj. A kedze nie si schopny natocit ako to robis ani spravit screenshoty tvojho postupu, tak sa neozyvaj, kym nenapises nieco nove - ine ako "skusal som mp3, vypisuje chybu".
Napr. ze by si tu mp3 uploadol kamsi a nechal nech to niekto skusi u seba. Odomna to nechci - ja mam Mac
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

et9

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od et9 »

Stáhnul sem si iringer vsechno v pohodě nakonvertoval sem to ale když sem to vložil do iphonu tak ta pisnicka nehraje (je to sms vyzvaneni) Jako na zkoušku sem si odsud nekde stáhnul balík sms vyzvánění ale ty funguji jenom to moje ne a nwm v čem je problem samozrejme sem si to vyzvánění přejmenoval a nahradil!

zbynek

iRinger

Příspěvek od zbynek »

dobrý den chci se zeptat vždy jsme vkladal melodie do iRinger a pak jen zkopiroval do itunes a bylo hotovo ted amm novejsí software a nejde to mohu poprosit o radu dekuji.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od Paly »

zbynek: O 4 riadky bol nizsie uz vytvoreny prispevok o iRinger! Bud rad, ze som to zlucil a nie vymazal. Skus prejst toto vlakno ci nenajdes odpoved ak nie tak pockaj kym ti niekto odpise :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

ssamoo

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od ssamoo »

Pani mam taky delikatny a asi ojedinely problem, ktory suvisi s iRinger. Na mojom NB s Vistou 32Bit, ked stiahnem iRinger z oficialnej stranky ci uz ako priamo .exe subor, alebo .zip a neskor rozbalim, tak mi NB absolutne prestane reagovat na cokolvek. Spomalenost systemu je znacna, kedze nastartovanie Win trva oproti priemernej 1 minute, asi minut 10. Rovnako praca dalej je nemozna. Po odstraneni konkretneho suboru, iRinger.exe sa to uz neprejavuje :?
Skusal ci to nema na svedomi Antivir, ale nie.
Stretol sa s niecim takymto niekto alebo nejake napady ? Vdaka ;)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

ak ten iringer si nespustal a iba ulozil na disk, tak hladaj problem v pocitaci.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ssamoo

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od ssamoo »

Ked dam instalacku priamo spustit cez browser tak to blbne rovnako. Jednoducho akakolvek pritomnost toho suboru robi problemy. Prezrel som uz vsetko naco mam schopnosti ale nic..tak preto ziadam takto ci nema niekto podobny problem..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

TAKZE ho SPUSTAS? CEZ BROWSER by som to snad nerobil. Skusim to polopate: ulozim na disk. Nespustim - notebook zacne blbnut? Otazka, ktoru polozit musim a znova: vies rozdiel medzi stiahnutim .exe suboru a jeho spustenim? Ak ano, iba si ho stiahol a notebook zacal blbnut?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ssamoo

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od ssamoo »

heh no zle sme sa pochopili :) Po lopate, akakolvek pritomnost suboru iringer.exe a system sa brutalne spomali ;)

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od samson010 »

skusam robit zvonenia cez iringer ale su strasne potichu, viete niekto kde je problem ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

ja by som ich najskor v niecom zmenil zo stereo na mono, kludne ich mozes nejakym editorom na zvuk trochu zosilnit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od samson010 »

zmenil som to na stereo, no hralo to podla mna este horsie, iphone ma dost slaby reprak a vlastne melodie sa tam dopasuju tazko aby hrali celkom nahlas,

PanOtaznik

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od PanOtaznik »

Mam problem a to nasledujici. iRinger ok,funguje, exportuje do iTunes, ale pokud si vyexportuju vice mp3, iPhone mi implicitne nabizi posledni pridanou. Chtel bych si k ruznym kontaktum nastavit ruzne iRinger vyzvaneni. Je to mozne, nebo se mam spokojit pouze s jednim? Jinymi slovy,nedava mi na vyber s vice moznosti iringer zvoneni.
Diky

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

Samozrejme ze si tam mozes nasypat desiatky zvoneni.

V prvom rade si prever ci ich mas v itunes v zlozke Ringtones.

pripoj iphone, pozri v zalozke so zvoneniami ako mas nastavene synchronizovanie zvoneni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kralik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 257
Registrován: úte led 26, 2010 10:34 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od kralik »

OT: pls hledam tady už druhý den a nemůžu to najít, je tu chaos :( mam zhruba 40 sec dlouhou pisnicku konkretne tuto:

http://www.youtube.com/watch?v=q0Tr3ZZfHIA :D

a chci si jí dát jako sms, všechno se mi podaří vložit jí tam hraje, ALE! hraje jen asi 30 sec , takže neni celá, ještě když sem neměl IP tak sem tady někde viděl napsaný návod, ale teď prostě nemožné najít :(
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

obmedzenie je tych 30 sekund predsa
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kralik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 257
Registrován: úte led 26, 2010 10:34 pm

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od kralik »

ale já potřebuju delší jak 30 sec
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od rony »

takze to skusim napisat ESTE RAZ:

obmedzenie - slovo vyjadrujuce nieco NEMENITELNE, dopredu stanovene, platne, bez vynimky
(v iRinger) - sme v teme o iringer, takze sa to chape v tomto programe
je - slovo vztahujuce sa k predmetu problemu
tych 30 sekund - v nastolenom probleme je uz limit spominany, takze ho zdoraznujem
predsa - pocudovanie nad tym, ze dotazujuci sam odhalil limit, chape, ze je to limit ale ocakava nieco vo forme zazraku :-)

ps: teraz napises: a nedalo by sa to nejako inak?

odpoved dopredu aby si sa nemusel pytat: v iRinger NIE.

takze sa spytas: a inak?

odpoved: sme v teme o iRinger, inak znamena hladaj niekde inde, mozno najdes.

reagujes na to, ze by som ti to mal rovno napisat:

k tomu je odpoved: nie nemohol, limit 30 sekund mi na zvonenie staci a nikdy som neskusal mat dlhsie a obvykle si ho v iRinger oseknem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

carloszbk

Re: iRinger: sw pre Win na zvonenia

Příspěvek od carloszbk »

Super prográmek, díky :D

Odpovědět