Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změnit ?

Odpovědět
Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změnit ?

Příspěvek od Hape »

Mám zcela hloupou otázku, ale na iP mne štve, že si v nastavení natavím max.hlasitost vyzvánění, ale pak nechtěně třeba při vytahování z pouzdra zmáčknu boční tlačítkoa to mi utlumí hlasitost zvonění. Nebo totéž třeba když si při telefonování snížím hlasitost v repráku, tak to pak zůstane i pro zvonění. Dělám něco špatně, je to tak u všech iP a nedá se s tím nějak vydrbat? Díky :oops:
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změnit ?

Příspěvek od H0NZ1K »

je to tak u vsech iPhonu ;)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změnit ?

Příspěvek od Paly »

Ked je iPhone zablokovany tak sa hlasitost znizit neda, resp ztlmit hlasitost vyzvanania (da sa akurt ked iPhone zvoni stlacenim bocneho tlacidla vypnut vyzvananie, hovor vsak prichadza aj tak). Pri telefonovani ked stisim hlasitost odposluchu tak sa mi neznizi hlasitost vyzvanania.

Neviem preco to Tebe robi aj ked ho vytahujes z puzdra (tipujem, ze ho mas zablokovany). Pri hovoroch, no netusim.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změnit ?

Příspěvek od Hape »

No s tím zamknutým máš asi pravdu, teď jsem to zkoušel, zkusím ještě jestli to dělá když při tom hovoru snížím hlasitost reparáku a pak kouknu do nastavení hlasitosti vyzvánění, jestli to bude stejné. Třeba jsem pako já :-), každopádně díky za ohlas !
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

kickboxer

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změn

Příspěvek od kickboxer »

dobrý deň, ja mám taký problém že ked chcem nastaviť hlasitosť bočnými tlačítkami tak mi vypne zvuky a stupnica hlasitosti zmizne :/ potom neviem nastavit zvuk vobec ani v prehravaci mi nehrá ale ked mi niekto zavolá tak zvoni čiže repro je v poriadku ... viete mi niekto prosim poradiť ? dakujem

Obrázek

pridal som aj screen že čo to urobí

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změn

Příspěvek od Marek »

Skus nastavenia, všeobecne, obnoviť, obnoviť všetky nastavenia. Ak nie, tak restore
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Parles
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 811
Registrován: úte pro 13, 2011 4:34 pm

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změn

Příspěvek od Parles »

měl si telefon v Docku ?
 Macbook Pro with Retina Display 15" Mid 2015 - 2.5Ghz i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Radeon R9 M370X
 iPhone X 256GB Black
Beats by dr. dre PRO Black

Audi S8 V10

nviper
Host
Host
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změnit ?

Příspěvek od nviper »

Hape, ale ved v nastaveniach -> zvuky je pod bezcom prepinac, ktorym vypnes moznost stlmovat zvuky klavesami. Ostane Ti hlasitost, aku nastavis v nastaveniach - su to zvuky zvonenia a notifikacii.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0

kickboxer

Re: Hlasitost - ovlivňuje boční tlačítko vše a dá se to změn

Příspěvek od kickboxer »

už som obnovil povodne nastavenia, aj restore urobil ... niekedy funguje ako ma niekedy nie ... myslim si ze by to mohol byt zly kontakt alebo nieco s kablom to musim dat pozriet

Odpovědět