iphone nevibruje

Odpovědět
caginho6

iphone nevibruje

Příspěvek od caginho6 »

ludia neviete mi pls nejak pomoct...z nicoho nic mi prestal vibrovat moj 2G Iphone firmware 2.0.1...skusal som reset v nastaveniach a aj restor cez itunes...ale nic nepomohlo..nemate nejake typy,bo vibrovanie mi dost chyba...

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od Paly »

Mas iPhone 3G? ak ano tak ho daj reklamovat, ak nie tak mono odisiel motorcek, alebo sa skus pozriet ci nemas v Nastaveniach v Sounds vypnute vibrovanie.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

caginho6

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od caginho6 »

nene mam 2G..no bude to asi motorcek...da sa s tym nieco robit??vymenit?opravit?

johny03

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od johny03 »

tezko

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od Paly »

ake tazko? Mal si uz rozobraty iPhone? Ja par-krat :) je to super ako to tam vsetko pekne naukadali.

Skus sa informovat tu viewtopic.php?f=85&t=3211 ak by to bolo od Teba daleko, nie je problem iPhone rozobrat aj doma (treba dat pozor aby si s nim nieco neurobil) Navody na rozobratie najdes na nete.

Motorcek sa nachadza v opacnom hornom rohu ako je fotak. Mozno len kontakt povolil, treba pozriet, ak nie kupa motorceka nie je velka investicia.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

johny03

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od johny03 »

ja nevim ja nejsem moc technik takze bych se do vlastni opravy iphonu moc nepoustel...strasne bych se bal ze neco podelam :mrgreen:

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od ygy »

si si isty ze te vibrovanie mas iba v nastaveniach vypnute :wink:

caginho6

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od caginho6 »

no ja sa tiez bojim ze by som viac pokazil ako napravil...aj ked sa mi zda dost pravdepodobne, ze by to mohol byt len ten kontakt...takze sa asi budem musiet odhodlat na tu demontaz...neviete nahodou o nejakom navode ako na to??

johny03

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od johny03 »

sam se do toho rasi nepoustej, podle me je chyba v softwaru..jeste si to projed vsecko :!: :!:

caginho6

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od caginho6 »

praveze sa obavam ze v software to nie je, bo uz som ho preinstloval a nepomohlo...a najviac ked som sa to snazil opravit, tak som prisiel nato ze namiesto vibrovnia pocut iba take 2 slabe tuknutia ako keby ten vibracny motorcek aj chcel nieco spravit...ale je bud pokazeny lebo to bude ten kontakt...takze mi asi zostava iba najst nejakeho schopneho opravara...aj ked vzhladom na to ze som zo zapadneho slovenska to bude asi problem... :(

Zdani

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od Zdani »

Uz ani moj iphone nevybruje. Stalo sa to vcera ked som chatoval cez fring. A nijak sa to neda rozbehat.

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od ygy »

skus nainstalovat z cydie aply vibrus a ked ti ani potom nebude pracovat tak to daj opravit

Cenayus

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od Cenayus »

taky isty problem som mal aj ja..ale zda sa mi ze to bolo po pade na zem, rozobrat iphone podla youtube navodu som sa nebal vzhladom ktomu ze uz pred tymto problemom som si menil display
na iphone 3g je motorcek pod fotakom na bocnej stene treba odobrat maticnu dosku a pod nou ho vidno su tam len take male dva kontakty ktore doliehaju alebo nedoliehaju k maticnej co bolo vmojom pripade trosku som ich napravil a uz vibroval s radostou

apophys

Re: iphone nevibruje

Příspěvek od apophys »

Už jsem se chystal reklamovat nový (po reklamaci) iPhone a ony byly vibrace jenom vypnuté v nastavení :-)

Odpovědět