Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Odpovědět
lulucent

Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od lulucent »

Nevite nekdo jakym zpusobem lze pres itunes nebo jinak presunout fotky porizene iphonem k zaloze do pocitace? Nebo je lze skutecne pouzit jen jako obrazek ke kontaktu nebo poslat jednotlive mailem? Pak to trochu ztraci smysl tim fotit...
Diky moc za odpoved

watterman

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od watterman »

Stačí když iphone připojíš k PC a zobrazí se ti "nový fotoaparát"...

nevim co si na tom nepobral?

pacholek

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od pacholek »

jen upresnim.. zobrazi se ti zarizeni typu mass storage v "Tento pocitac" kde ty fotky muzes mazat/kopirovat

lulucent

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od lulucent »

To me napadlo hned, akorat mne se to tam nezobrazuje...:-(

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Dave »

me se to na xp taky nezobrazuje. jen na viste v notebooku.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

watterman

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od watterman »

Jinak já mám XP a jede to v pohodě.. ;)
Přinejhorším (nejlepším) si stáhni perfektní program Picasa zdarama a tam dej import z fotoaparátu a to iphone splehlivěnajde ;-)
Naposledy upravil(a) watterman dne stř čer 18, 2008 7:30 am, celkem upraveno 1 x.

iphoneman123

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od iphoneman123 »

postup je uplne stejny, jak kdyz pripojujes normalni digi fotak... :wink:

pacholek

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od pacholek »

taky jedu na XP a máte pravdu, že se to nezobrazí.. pak ale když na iphonu přejdu do složky fotogalerie/fotoalba případně ještě dám F5 v PC tak se najednou ukážou i v kompu:))... zkute to

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Lukáš Petr »

Kdyz to muj pocitac oznaci jako fotoaparat tak to nejak blbne a jde to zkopirovat jenom do dokumentu. Ja to delam pres iPhone PC Suite. v iPhonu je to ulozeny tady: /private/var/mobile/media/DCIM/100APPLE. A jde to 100 % a jednoduse
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

fankyman

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od fankyman »

ja mam stejny problem na macovi, bohuzel se nezobrazuje iphone jako disk. (mass storage)

b-s-h
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř zář 24, 2008 7:17 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od b-s-h »

použijte DiskAid, je zadáčo na mac i win. Stačí mít JB iphona a dostanete se do všech složek.

Shoty

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Shoty »

Tak me XPcka pisou nalezen novy hardware "Digital still camera" kdyz dam pokracovat a instalovat tak mi to napise "Pri instalaci doslo k chybe. Instalacni program trid odmitl pozadavek na instalaci nebo inovaci tohoto zarizeni." Tak nevim co stim??? Pres Picasa mi to taky nejede a JB na telefonu radeji delat nebudu urcite bych prisel o zaruku. Poradi nekdo co ted?

Shoty

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Shoty »

Ja vim ze neni jako mass a maca nemam.

Shoty

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Shoty »

Tak to zkusím znovu třeba někdo poradí. Nemůžu dostat fotky do PC. XPčka píšou nalezen nový hardware "Digital still camera" když dám pokračovat a instalovat tak mi to napíše "Při instalaci došlo k chybě. Instalačni program tříd odmítl požadavek na instalaci nebo inovaci tohoto zařízeni." Tak nevim co s tim??? Může být něco špatně ve win? Díky všem co poradí.

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Vacil »

Nepouzivas nejakou web kameru?
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

Lukhin

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Lukhin »

Taky mam XP, ale podobny problem jsem jeste nevidel. Pri zapojeni USB ma vyjet hned automaticky okno pro praci s obrazky nebo v Teno Pocitac se Ti zobrazi iPhone jako novu disk.

Napadlo me, jestli by se Ti to nezobrazilo treba v Total commanderu pri vyberu svazku.. Jinak nevim..

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od avere »

mam xp a všechno běží jak má, ted precházim na vistu tak uvidime jak se budou chovat fotky na tomhle vychvalovanem systemu
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

Donut.one

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Donut.one »

tak já bych se chtěl taky zeptat stáhnul jsem si programy od adobe a nejde to tak jsem zkusil aplikace z app store(discovery, files) a furt nic když připojim iPhone k PC žádnej mass storage tam nemám jen mi vyjede tabulka z programu od adobe(photoshop element's) která mi zdělí že se nelze připojit k mýmu iPhonu. Už fakt nevim co s tim když jsem byl v iStyle tak to chlápek připojil k MACu a šlo to absolutně v klidu tak proč to má problém s PC? Kdyby měl někdo řešení rád bych ho věděl. Díky...

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od scorpi »

Máš nainstalovaný iTunes? Pokud ne, zkus to.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Beavers »

A pak by se ti měla ve složce Tento počítač objevit položka Apple iPhone s ikonkou fotoaparátu. Dál už bys to mohl zvládnout, odtud jdou kopírovat fotky do PC.

Donut.one

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Donut.one »

scorpi píše:Máš nainstalovaný iTunes? Pokud ne, zkus to.

tyvole tak teď sem se tak půl hodiny válel smíchy.... ale díkmy za snahu... iTunes samozřejmně mám k čemu by mi jinak iPhone byl? :)

dena

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od dena »

cau mam takovej problem kdyz pripojim iphone a otevru tento pocitac a iphone a chcu smazat ty fotky tak se my iphone restartuje muzete my pls nekdo pomoc protoze dost fotim a musim treba mazat pres 300 fotek v iphone po jednom

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od vrty »

Ahoj mám podobný problém, po připojení k WinXP si sice iPhone spustí aplikaci Picasa, ale ihned napíše "Při importu došlo k chybě. Buď je zdroj nedostupný, nebo je cíl plný či jen pro čtení.(2)" a samozřejmě fotky nejdou stáhnout... :(

Viz obrázek http://picasaweb.google.com/lh/photo/Yo ... directlink

Vůbec to nechápu.. :(

Jinak když jsem si pro mass storage iPhone zvolil Picasu jako výchozí prohlížeč, mohu to ječtě někde nějak změnit?
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

Borgio

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Borgio »

Chalani poradte mi prosimvas.Mam 2 iPhony.3G 16GB a 3GS 32GB.Na iTunes ich mam pod rovnakym nazvom a profilom.Ked pripojim iPhone 3G, hned mi nacita fotky z mojho fotaku.Akonahle pripojim iPhone 3GS napise mi hlasku "iphone digital still camera" a ked dam next, tiez mi to napise, ze Pri instalacii doslo k chybe.Dam dokoncit a toto sa opakujem dokola...Ked zapojim zase naspat 3G,tam to ide ako ma...Co stym?DAKUJEM




Shoty píše:Tak to zkusím znovu třeba někdo poradí. Nemůžu dostat fotky do PC. XPčka píšou nalezen nový hardware "Digital still camera" když dám pokračovat a instalovat tak mi to napíše "Při instalaci došlo k chybě. Instalačni program tříd odmítl požadavek na instalaci nebo inovaci tohoto zařízeni." Tak nevim co s tim??? Může být něco špatně ve win? Díky všem co poradí.

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od makovice »

a mas v tu chvili iPhone odemceny? (iPhoto na Macu ma podobny problem ;)

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od cicolably »

Borgio
trochu pritiahnute za vlasy nie, dve zariadenia z rovnakým menom
ani dve subory z rovnakým menom nenahraš nikde spolu
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Borgio

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Borgio »

Kurnik tak poradi mi tu niekto???:)Uz mam len ten 3GS 32GB...nejde mi zalohovat fotky z fotoaparatu ,co som nafotil.Akonahle pripojim iPhone 3GS napise mi hlasku "iphone digital still camera" a ked dam next, tiez mi to napise, ze Pri instalacii doslo k chybe.Dam dokoncit a toto sa opakujem dokola...
Akoby zly driver pre Still Camera...Prosim pomoc.


cicolably píše:Borgio
trochu pritiahnute za vlasy nie, dve zariadenia z rovnakým menom
ani dve subory z rovnakým menom nenahraš nikde spolu

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od cheer »

Proc to nemas v poradne, ale v tematu o vzhledu iPhone?

2 napady:
1) NEklikej to Next, nech to tak a podivej do Pruzkumnika - Muj pocitac, jestli tam nepribyl iPhone jako fotak s fotkama
2) delej to v uctu s administratorskymi pravy

Mischkin

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Mischkin »

Prosím Vás, keď chcem po pripojení iPhone k PC kopírovať fotky nedá sa to. Otvorím Tento počítač, otvorím foťáčik no nič mi nenačíta.
iTunes samozrejme mám, Picasu som skúšal ale vyhadzuje mi chybu ked dám pripojiť k môjmu iPhone...
Ďakujem za radu...

ver4unka
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 12, 2015 10:07 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od ver4unka »

Ahojky-
měla jsem problém dát fotky a videa do PC.
Když jsem připojila iphone přes USB kabel nic se mi neukázalo..Stáhla jsem si program: APOWERSOFT PHONE MANAGER a vše už jede! 8) :good:

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od atyp »

Zdravím,
nikdy u zadneho iPhone se mi to nestalo, ale ted u iPhone6S mam trochu problem, se kterym potrebuji pomoct.
Pri pripojeni k pocitaci otevru slozku DCIM a tam se objevi cca150 podslozek (152apple 153apple 154apple...... datum u vsech stejny ) a v kazde je treba jen jedna fotka, jakoby se delala jedna slozka denne. Fotky mam pres iCloud setridene napr dovolena - deti - prezentace a pod, v iPhone i v iCloud je to normalne roztridene, ale jakmile neco vyfotim a chci to stahnou do pocitace, objevi se mi tam milion slozek a musim hledat, ve ktere to je!!! Je to na zblazneni, nekdy otevru az 30-tou slozku nez to najdu kam se to ulozilo. Datum je na kazde slozce jeste 01.01.1970 - vsude - takze ani podle datumu nepoznam. A ani nejde ta pitoma slozka vymazat pres pocitac, driv to slo!!
Prosim o radu - jakoukoliv.
Moc dekuji a preji hezky den vsem! atyp
Obrázek

Obrázek
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Metalgirl »

Chceš mít fotky v mobilu nebo oželíš, že je všechny smažeš v iPhonu a začneš od znova s tím, že si je předtím ještě přesuneš do počítače.
Jinak na přenos fotek používám Photosync, ke to přes wifi, jelikož se mi taky stává to, že se mi udělá více složek a nechce se mi v tom prohrabávat, přes photosync vidím fotky a videa ještě předtím, než je dám kopírovat do počítače. Umí i opačně kopírovat fotky a videa přímo do camera rollu. Pomůže jedině všechno smáznout a fotit od znova. Zase na nějakou dobu budeš mít jen jednu složku, než se to začne dělat znova. Zjistila jsem, že se to dělá, jak máš větší množství fotek v iPhonu. Je to takový nekonečný boj s tím. Proto po kabelu ani fotky už nekopíruji.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od atyp »

Dik za odpoved,
fotky ozelim, ale jak smazu tech 200 slozekto nevim, nechci delat novou instalaci. Nejde to z iPhone smaznou!
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Metalgirl »

Jakmile smázneš všechny fotky v iPhonu, měly by zmiznout i složky, u mě se to aspoň tak děje. Ale za čas tam budou bohužel znovu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Harmonie
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 06, 2015 10:29 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od Harmonie »

Přijde mi to jako úmyslné házení klacků pod nohy "kabelovému" kopírování, aby byl uživatel donucen používat cloud, Wi-Fi synchronizaci nebo specializované aplikace. Nevidím žádný důvod pro toto zaplevelení složkami...

Milos 15
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned pro 11, 2016 5:10 am

Přetáhnout fotky z telefonu do pocitače

Příspěvek od Milos 15 »

Mám v telefonu fotky, potřeboval bych je dát do počitače.
Asi je to jednoduché ale žádny z návodů mi nefunguje. Asi mám někde drobnou chybu, kterou zřejmě do konce života nenajdu.
kdyby byl někdo ochotný mi poradit

Velmi děkuji Miloš

watterman píše:Stačí když iphone připojíš k PC a zobrazí se ti "nový fotoaparát"...

nevim co si na tom nepobral?


No ja kdyz pripojim Iphone k PC nezobrazi se nic, takze se nic neda pobrat
poradis dale prosim ?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od mike-biker »

V MACu je přenos obrázků, v PC by se měl iPhone objevit jako další disk - pokud to nejde, zřejmě máš někde problém s knihovnou a musel bys odinstalovat a poté znovu nainstalovat všechny komponenty od APPLE.

V podstatě existují 4 možnosti:
iTunes
Email
WiFi s pomocí aplikace třetí strany
DropBox

A samozřejmě spousta aplikací třetích stran, většinou placených.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

stepan456
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 11, 2018 10:53 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od stepan456 »

Nevidím na PC všechny fotky a videa. V iTunes není volba fotky vůbec, takže asi přes něj se k nim dostat nedá. A v PC přes soubory se dostanu jen k části fotek co je na iPhonu. Jak se dostanu ke zbytku fotek a videí?

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Přesun nafocenych fotek iphonem do počítače

Příspěvek od jeenik »

Nemá někdo tip jak nastavit adresář s fotkami v aplikaci na úpravu fotek, která není právě od Applu? Teď se snažím vymyslet pro Olympus workspace a nemohu na to přijít. Ne a ne najít uvnitř aplikace adresář, kde fotky jsou...

Odpovědět