Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Odpovědět
lubo188
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát srp 27, 2010 1:37 pm

Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od lubo188 »

Zdravim spravil som restore potom synchro hudba, apps, fotky kontakty spravil som jailbreak podla tohot navodu
Požiadavky:
iPhone 4, iPhone 3Gs , iPod Touch 4 , iPad 1
Najnovšia verzia iTunesu
redsn0w 0.9.6rc15
Návod na jailbreak
1. redsn0w 0.9.6rc15 stlačíte tlačidlo Štart a potom kliknite na tlačidlo Prehľadávať.
2.Vyberte. Ipswich (Firmware) súbor na vašom zariadení a kliknite na tlačidlo next,
3. Začne rýchli proces , po ktorom Vám ponúkne niekoľko možností. Vyberte možnosť inštalovať Cydiu,
4. Teraz pokyny do DFU módu. Uistite sa, že zariadenie je pripojené k počítaču, vypnite ho a kliknite na tlačidlo next.
5. K tomu aby zariadenie bolo v DFU móde.
- Držte tlačidlo Power (3sek)
- Potom bez postenia tlačidla Power podržať tlačidlo Home (10sek)
- Pustíte tlačidlo Power , ale stále držíte tlačidlo Home do kým redsn0w nerozpozná zariadenie.


pouzil som
firmware iPhone3,1_4.3.3_8J2_Restore
a redsnow redsn0w_win_0.9.6rc15


Vsetko prebehlo vypisalo to ze installing jeailbreak po naskoceni mobilu sa mi tam zobrazila ikonka cydia tak som ju otvoril stiahol nejaku kompletnu temu potvrdil ju winterboarde ale nic sa nestalo... sksual som rozne temy niekedy sa zmeni jedna ikonka niekedy dva-tri a ked dam iphone do anglickeho jazyka tak je to rovnake neviete mi poradit kde by mohol byt problem? alebo co robim zle? dakujem...

hOLLiSTER
Host
Host
Příspěvky: 65
Registrován: ned črc 10, 2011 4:33 pm

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od hOLLiSTER »

Ty témata asi nebudou aktuální, mrkni třeba na macthemes a stahni si něco z tama, mělo by ti to fungovat ;)

Temata ze cydie asi nejsou aktualni, tak si stahni neco napr. na macthemes, to by ti melo fungovat...

[edit=RONY]mam tvoj avatar brat ako varovanie a mam zariadit, aby sa nestalo to, co ten obrazok predstavuje?[/edit]

Tady je ten link - http://macthemes.net/forum/viewforum.php?id=24

@rony - Muj avatar mam uplne z jineho duvodu, nez jsem si ted vygooglil a nasel jsem, proc ti vadi. Muzes byt uplne klidny, nepripadam si tak :)
Obrázek

Kikos

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od Kikos »

Ty témy co stahuješ - jak se jmenují - jsou pro IP4 ? :wink:

lubo188
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát srp 27, 2010 1:37 pm

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od lubo188 »

su to iphone4 HD (Retina)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od Marek »

ikony prerob cez system a vymeň ich uplne a máš pokoj, a ani ti to nebude spomaľovať iPhone
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

lubo188
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: pát srp 27, 2010 1:37 pm

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od lubo188 »

hmmm netusim jak sa to robi

Kikos

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od Kikos »

TO lubo188 .: Máš Photoshop nebo podobný program ty rady sice jsou funkční ale pokud neumíš dělat v těchto softech tak jsou ti asi na prd že jo. Pokud něco vlastníš a alespoň trochu umíš napiš a někdo z nás tě navede dál :wink:

moni65

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od moni65 »

Mam podovny problem na iPhone 3GS. Stiahnem si temu z Cydie, a ikonky sa premenia len niektore... co s tym?

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Ikony v Iphone 4 sa nezmenia ani pri zmene jazyka do EN

Příspěvek od ABAB »

Aby se ti změnili icony musíš pak přes WinSpc nebo iFile přejmenovat icony. Stáhneš si nejaké tema pak najedes v iPhone do var/stash/theme/ najed do toho thematu a tady máš napr. Iconu PHONE a tu si prejmenuj jak máš v iPhone Telefon a dodržuje velka malá písmena.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Odpovědět