Typophone 4 a překrývání

Odpovědět
petrje123
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte čer 09, 2009 7:34 pm

Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od petrje123 »

Zdravím,
nainstaloval sem si z Cydie lockscreen, konkrétně typophone 4, aktivoval ho ve winterboardu, jenže mi tam zůstalo i to původní a překrývají se. Nevíte, jak odebrat to původní?

Mockrát díky

mefistos

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od mefistos »

vypnout ho v winterboardu... nebo smazat slozku pres SSH v /private/var/stash/Themes

patrik333

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od patrik333 »

Musis upravit text v Iphone: System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/English.lproj , uprav si text "slide to unlock" v pvom riadku. ja tam napisane ""AWAY_LOCK_LABEL" = "slide to unlock";...." zmen to na ""AWAY_LOCK_LABEL" = "";....", jednoducho to vymaz. No a este si stiahni Clock hide z Cydie a aktivuj si ho. Neobjyvi sa ti ikona na ploche ale najdes ho v nastaveniach. mne to funguje na 4 paradne. No na 3gs mi skace cez cas 88 88 a to zas neviem urobit ja. No a este ak si chces zmenit cas z 12 na 24 hodinovy chod to temy otvor functions.js, v druhom riadku prepis: "AM_PM = true" na "AM_PM = false"

Balrog
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: ned dub 20, 2008 8:43 pm

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od Balrog »

mám jít do Tématu na změnění času na 24 hodinový a kde ho najdu?jak změním pozadí za těmi písmeny? a ještě stáhl jsem si Typophone Weather a nevím jak změnit počasí aby tam byla Praha?díky

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od mrzic »

A co si přečíst INSTRUCTIONS.txt, které máš v tématu? Všechny výše zmíněné problémy tam jsou popsány.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Balrog
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: ned dub 20, 2008 8:43 pm

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od Balrog »

Tak jsem to našel v Ifile,ale nevím co změnit?našel jsem i číslo na Prahu 796579 ale nevím kam s ním když přepíšu co tam bylo tak mi telefon napíše jen loading a nic

Kubo_a

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od Kubo_a »

Mam Iphone 4 vcera som urobil jailbreak 4.3.1 a ked si dam typophone tak mi stale zobrazuje spodny slider ako ho mam vypnut - nejde o text ale o cely slider.

Lordiik
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: sob pro 26, 2009 3:30 pm

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od Lordiik »

Mám podobný problém na 4.3.2. a zatiaľ sa mi ho nepodarilo vyriešiť.
...and Justice for all!

satanley

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od satanley »

Na odstranenie povodneho slideru som nasiel ?Slide to Unlock Killer? v Cydia. Nainstalovat, potom odfajknut vo winterboard a respring.Funguje

stefekm

Re: Typophone 4 a překrývání

Příspěvek od stefekm »

Omlouvám se za oživování starého tématu, ale je to jediný topic, který mi search vyplivl.

Mám problém s typophonem 4. Po jeho nainstalování, zprovoznění přes winterboard, následném stáhnutím Slide to unlock killera a také jeho zprovoznění, mi u lock screenu zůstal starý slider(popisují ho jako knob). Prostě ten šedý posuvník. Ač jsem googlil jak jsem chtěl, nikde jsme nenašel řešení přímo pro tento problém, hodně se řešil celkový slider, že zůstal, ale tam bylo řešení vždy jen "stáhněte si Slide to Unlock Killer", v diskuzích potom byl zmíněn stejný problém, jako můj, ale už se to tam nijak neřešilo.

Kdyby jste náhodou věděli jak na to, dejte vědět, dík

Odpovědět