Synchronizace fotek

ovi77
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: čtv pro 11, 2008 8:41 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od ovi77 »

Ja mam jeden problem....tak snad mi niekto poradi:)
vytvoril som si zlozku "tapety" pretoze ma hnevalo ked mi vsetky wallpapery a pod. hadzalo do zlozky Camera roll...ked ale zapojim do PC iphone tak mi windows ukaze iphone ako fotoaparat a tam sa nachadzaju len obrazky a fotky zo zlozky Camera roll...a tie zo zlozky "tapety" jednoducho neviem z mobilu do PC nijako dostat...nejake typy? vdaka

EDIT: tie fotky co som mal v PC som zosynchronizoval a vymazal z PC a teraz by som ich potreboval dostat naspat.
iPhone 3G 16GB iOS 4.2.1, White
iPhone 4 16GB iOS 7.1, Black
iPhone 4S 16GB iOS 7.1, Black
iPhone 5 16GB iOS 7.1, Black
iPod nano 5g 8GB, Blue
iPad 2 WiFi 16GB iOS 7.1, White
Macbook Pro with Retina , late 2013 2.5 GHz Intel Core i5, 8GB Ram, Intel Iris

LosGalacticos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 31, 2008 12:14 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od LosGalacticos »

me se napr. obrazky vubec nesynchronizuji :-( pritom mam zatrzene ze chci sync a z ktere slozky! a nic...muzu se treba po...at a stejne je tam nedostanu!
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Metalgirl »

Máš nastavené v iTunes, že chceš synchronizovat všechno manuálně?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

LosGalacticos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 31, 2008 12:14 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od LosGalacticos »

myslis "manually manage music and videos"?? to prece nema na obrazky vliv..nebo co tim myslis? diky

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Metalgirl »

Jo tohle. Nevím, jestli to má vliv nebo ne, ale napadlo mě to, že by to mohlo dělat problém.

Jedině už mě pak napadá udělat restore iOS 4. Nevím, jestli to není i nějaká chyba redsnow, koukám, že tam máš JB.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

LosGalacticos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 31, 2008 12:14 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od LosGalacticos »

tak bylo to opravdu tim "manually manage..." ale prijde mi to postaveny na hlavu :? music and videos - nikde tam nevidim pictures nebo photos...ale Steve to vidi asi jinak..

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Metalgirl »

No vůbec celá ta koncepce automatické synchronizace videí a hudby se mi nelíbí. Už od začátku to mám na manuálně, dám si tam jen to, co chci a zbytek se mi zbytečně neplantá do iPodu, co neposlouchám.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

valmont

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od valmont »

Hledám v hlavě ty nejsprostější výrazi k synchronizaci fotek...z iponu do pc...tady se to řeší už od roku 2007 .Nechápu Apple proč nemá špetku rozumu a nevyřeší to jednou pro vždy!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Ps: už jsem unavený stoho kde najít správný program pro stahováni fotek z Iponu a ktery zaručeně funguje!!! Proto prosim nabídněte mi nějaké řešení, kromě těch co jsou řešena víše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od dwick »

valmont: Vzdyt fotky z iPhona muzes normalne zkopirovat do pocitace pomoci Drag&Drop :roll:
Po pripojeni iPhona kabelem k PC se ti objevi nove zarizeni a tam se doklikas ke vsem fotkam, ktere tam mas

Obrázek
Life sucks. And then you die.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Beavers »

A co takhle číst návody a trochu hledat na fóru, to by se milostpánovi nechtělo, co? Viz viewtopic.php?f=96&t=29245&p

valmont

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od valmont »

[i]
dwick píše:valmont: Vzdyt fotky z iPhona muzes normalne zkopirovat do pocitace pomoci Drag&Drop :roll:
Po pripojeni iPhona kabelem k PC se ti objevi nove zarizeni a tam se doklikas ke vsem fotkam, ktere tam mas
[/i]
Obrázek



jo kdyby to bylo tak lehké, asi bych tu nikoho neotravoval....ale jak vidím chce to asi individualní přístup ke každymu co ma s tím problém... protože jsem se dočet , že problem většinou vzniká windowsem... A muj problém spočívá, když se připojim iphonem k Pc, oběví nové zařízeni ,ale už ho nenajde... takže se stane to ,že se doklikam k zborcení celého windowsu a restartuje se znova... Jo asi podstatné co jsem měl uvest je ,že mam windows XP

EDIT: čelal jsem ,že nějaky moderátor, nenechá klavesnici v klidu...ale ,že mi poradi takhle...asi to nebylo ani pro něho jednoduché něco vyštrachat z fora..vidím to na hlubší problem p. moderatore ,ještě jednou to zkuste mi pomoct, mam windows Xp..

Než mě začneš poučovat, co mám a nemám dělat, tak si laskavě zopakuj Pravidla, abys věděl, že nemáš dělat doubleposty, ale editovat své příspěvky, a že nemáš používat barvy v textu příspěvků. Beavers.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Beavers »

Ty myslíš, že jsem ti poradil špatně? Podobně to funguje i v WinXP, zřejmě budeš muset přikročit k přeinstalování Windows, anebo se zkus vrátit do nějakého bodu obnovení se starším datumem.
A mimochodem, ve slušné společnosti se za pomoc poděkuje, i když nepřinesla kýžený výsledek. Dostat za snahu pomoci "držkovou" je nevychovanost.

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od dwick »

valmont: V tom pripade preinstaluj windows, protoze i na xp to funguje zcela bez problemu a nejake "takže se stane to ,že se doklikam k zborcení celého windowsu a restartuje se znova..." znaci, ze mas system dost zaneradeny...
Life sucks. And then you die.

valmont

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od valmont »

Ach jo chlapi, nic se nezměnilo stejny problém, windows je přeinstalovany dokonce vyměněný.. dokonce jsem vyměnil celý hard disc...,možná ,že dělám někde já chybu, když po připojeni iphona ho nemuže najit windows....děkuji za snahu všem budu se snažit ,řešit ten problem i někde jinde...ale pokud se mi to podaři tak jsem přidám příspěvek s celým postupem, protože věřím ,že toto temá je stále aktualní je třeba ho sem dát.. a pro moderátora nikoho nepoučuji, nemám proč hledám jen pomoc a ne krytiku co jak mám dělat.. byl to muj první příspěvek sem... až doted jsem využival jen forum ke čtení.. a pomohl mi v některých věcech...

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od charlie77 »

Já mam taky takovej problém s fotkama v iPhonu. Myslím, že to s tímhle tématem souvisí celkem dost, tak jsme nechtěl zakládat nové téma. K věci:
Když jsem jednou nahrával novej FW tak jsem si radši do PC uložil starý fotky...Po nahrátí novýho FW a po backupu se ukázalo, že to bylo dobře, protože v obrázkách žádný fotky nemam a navíc když iPhone připojím k PC a koukám na fotky, tak tam není složka 100APPLE ale 800AAAAA :shock: Vyřešil jsem to tak, že jsem si starý fotky dal do jedný složky, kterou synchoronizuju v iTunes. Přijde mi to ale hrozně nepraktický, protože se to pořád synchronizuje a zdržuje to a navíc když projíždím fotky tak je prostě nemám v klasický složce z Camera Roll :( Nakonec jsem starý fotky v iPhonu našel tady User\Media\DCIM\100APPLE. To je mi ale celkem k ničemu..potřeboval bych najít zmiňovanou složku 800AAAAA a do ní nakopírovat fotky z PC. Nikde jsem jí ale nenašel, nevíte někdo kde by měla být? Díky
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

nickymilka

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od nickymilka »

Ahoj :) Chtěla bych se zeptat....... Nahrála jsem si fotky z camera roll do compu, downgradovala iphone a ted bych ty fotky chtěla zpět do iphonu, aby šly mazat, jde to? Mně se to povedlo jen jako album, který se pojmenovalo knihovna obrázků a ty mazat nejdou.

sateza

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od sateza »

Taky bych přivítal nějakou radu. Zkopíroval jsem se fotky z PC do iPhonu (3g 8gb - JB) a fotky jsou jen ve složce Knihovna obrázků, odkud je nelze nikam posílat, mazat, prostě nic s nimi kromě prohlížení dělat! Jde s tím něco udělat???

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od dwick »

Nejde. Fotky nakopirovane do iPhonu pomoci iTunes slouzi jen a pouze k prohlizeni...
Life sucks. And then you die.

sateza

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od sateza »

A nějaká app na to není???

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Lukyisek »

Take bych uvital nejaky info o aplikaci ktera by to zvladala.Jako iPhone super,ale iTunes a takova ta "zakladni" sprava pekne na ho*no.Proc nemuze pan Jobs udelat to,aby si kazdy mohl s fotkami delat co chce?Nechapu...
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od toncek »

sateza píše:A nějaká app na to není???

S obrázky lze v jednotlivých aplikacích normálně pracovat. Záleží co potřebuješ a co která aplikace umí.

Obrázky lze normálně odesílat mailem, MMS, uplodovat třeba na Flickr, twitter, Instagram a podobné služby. Awesome note umí obrázek vložit do poznámky atd., takže není pravda, že obrázky lze pouze prohlížet. Existují také aplikace, které umí obrázky upravovat, jako třeba mobile photoshop..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

raimw

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od raimw »

Ahoj,synchronizoval jsem svůj iPhon 4 a s fotkama jsem udělal někde chybu a nyní se mi v telefonu nezobrazuje složka s fotkami co jsem vyfotil foťákem.Na tyhle fotky se kouknu jen pokud zapnu foťák a vlevo dole si kliknu na poslední pořízenou fotku,potom si můžu fotky normálně prohlídnout.V albech je složka Fotoaparát taková schovaná a nejde jí otevřít.Prosím o radu

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Synchronizace fotek

Příspěvek od Barberry.pha »

Zkusil si v MT baru vypnout app obrazky a zapnout je znova?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

raimw

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od raimw »

Díky,doma hned zkusím

[mod=ls8]Opravdu by mě zajímalo, co nováčky pořád vede k tomu, odpovídat na poslední příspěvek jeho plnou citací. Když odpovím, tak je snad jasné, že reaguji na poslední příspěvek, ne? Citace smazaná.[/mod]

jajaptak

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od jajaptak »

Dobrý den, mám takový problém. Při synchronizaci fotek jsem omylem odpojil kabel a od té doby nemůžu synchronizovat fotky protože v jednom adresáři mi zůstává v telefonu taková černá fotka a itunes hlásí že nemůže synchronizovat a najít soubor. Všechno jinak funguje jenom nemůžu synchronizovat Alba. V telefonu zůstává album s jednou černou fotkou a nemůžu se ho zbavit. Mohl by mi někdo poradit nebo dát tip jak to z toho telefonu odstranit ? Děkuji

nika123

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od nika123 »

Prosímvás, ako mám dať fotky do iPodu? Keď pozerám návody, tak tí ľludia keď kliknú na ikonu ipodu, im hore zobrazí lišta. Mne nie. Aha. :/
Obrázek

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Barberry.pha »

Aha .... kdyz se ti aktualizuje fw tak toho v ipodu moc nenaklikas ... Pockej az se to skonci a potom se ti v ipodu v itunes ukazou nahore zalozky, app, movie, picture a dalsi ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Metalgirl »

OT: To bude tím, že je radioaktivní. :ROFL:
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Mirk0
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 02, 2010 4:02 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Mirk0 »

Caute, V itunes som nastavil synchronizaciu fotiek na jednu zlozku.. vsetko prebehlo ok ale teraz mam 2 albumy s rovnakymi fotkami : Fotoarchiv a moja zlozka. neviete ako jednu z nich odstranit,? Dik

Dejvaval

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Dejvaval »

Netusite co muzu delat spatne pri synchronizaci fotek?
Pouziji synchronizovat ze zdroje iPhoto, vyberu album, ktere chci sync. a iTunes mi napisou hlasku, ze nelze zkopirovat do iPhone, protoze fotografie nepujde zobrazit. To same je i s iPadem, nebo i jina alba.
Sychronizace se slozkou jde bez problemu.
Pouzivate nekdo tento zpusob synchronizace fotek? Funguje Vam bez problemu?

Mac OS X 10.6.8
iTunes 10.5.1
iPhoto´08 ver: 7.1.5

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od rony »

funguje mi len mam pocit, ze mam novsi iphoto
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Dejvaval

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Dejvaval »

Taky jsem si rikal jestli to neni v nizsi verzi iPhoto.
Zkusim poresit novejsi a uvidim. Byla by to skoda, ztratilo by to podstatu alb. Dam vedet.
Diky za reakci.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od rony »

mam iPhoto 09, tipol by som si, ze je to v tom. Zrejme musis kupit 10tku ale to je len pre teba vyhoda ;-) (ak sa hrabes v iMovie, tak odporucam najnovsi)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Synchronizace fotek

Příspěvek od SteveJSF »

Pred par mesici se mi tahle hlaska zacala taky objevovat. Nechapal jsem proc, ale mezi spoustou fotek se jedna hlasila timhle zpusobem a nenahrala se mi do iPhonu. Pritom to byla jedna z mnoha, nicim nevybocovala. Kdyz jsem ji z iPhoto smazal, zacala se takhle hlasit fotka hned za ni. A pak znovu to same. Pak jsem tedy zjistoval, co se preneslo a co ne. Zjistil jsem, ze se mi do iPhonu nenahrala rada asi 20ti fotek. Zahadu jsem nerozlustil a pomohlo mi jen to, ze jsem si koupil novy Macbook Air s Lionem (predtim to byl Macbook se Snow Leop.). Coz samozrejme neni reseni.

Momentalne mi zase podobne hlasky vyskakuji u hudby a videa pri synchronizaci Apple TV s timto MBA (jde o ATV 1st gen. s HDD). Jsou to vsechno veci, ktere driv fungovaly, ale ted je to problem. Navic synchronizace s Apple TV trva desne dlouho, nahrani jedne fotky zabere nekolik vterin. Nevim co s tim, moje duvera v Applovskou dokonalost je davno pod bodem mrazu. Prispely k tomu i dalsi problemy, ale ty uz jsou mimo toto tema.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Dejvaval

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Dejvaval »

Tak bohuzel nepomohla ani vyssi verze iPhoto '11.
Netusim co to muze zpusobovat.
Kdyz dam nahrat, ze slozky/slozek import do "iDevice" funguje bez problemu.
Pokud zvolim nahrat z iPhoto, iTunes vymazou vsechny stavajici fotky a pak je znovu nakopiruje zpet a vyhodi znamou hlasku o nemoznosti nakopirovani fotek z duvodu nemoznosti zobrazeni na prave pripojenem "iDevice". Timto zpusobem nenakopiruje jedinou fotku.

Obavam se, ze az aktualizuji na Lion tak bude vse stejne jako nyni na Snow Leopard.
Je to cele podivne :(

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Synchronizace fotek

Příspěvek od SteveJSF »

Ja jsem teda zacinal s novym Macbookem na Lionu odznova, tj. iPhoto knihovnu jsem delal celou novou rucne - fotky mi ted funguji. I kdyz to nemuzu rict uplne s jistotou, zrejme jsem jeste nevyzkousel vsechno. Jestli pomuze aspon upgrade na vyssi Mac OS, to nevim. V kazdem pripade by me taky zajimalo, kde je zakopany pes. Byl jsem z toho docela nestastny a ocekavam, ze se s tim jeste setkam.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od rony »

databaza iPhoto je jeden velky subor, popatraj ci existuje nejaky nastoj na jej konsolidaciu. Resp. cosi, co ju celu preluska a pokusi sa zrestaurovat obsah. Je mozne, ze je ten subor nejako poskodeny a tie chyby sa prenasaju... fakt v tom mozem len teoretizovat...

mrkni na toto

http://cybernetnews.com/repair-restore- ... o-library/

asi by som si iphoto lib subor predtym niekam odlozil :-) aby si pokusmi neznicil fotky :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od mrzic »

Mě když blblo nahrávání fotek z iPhoto, tak mi pomohlo vymazat iPod Photo Cache z databáze iPhoto.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Dejvaval

Re: Synchronizace fotek

Příspěvek od Dejvaval »

Tak uspesne vyreseno.
Opravdu pomohlo pouze kompletne vycistit iPhoto.
Vsechny galerie a importy smaznout, a z databaze taktez pro jistotu jsem smaznul i ipod foto cache.
Ted iTunes akceptuji vse co mam naimportovane v iPhoto, vcetne vsech Galerii.
Super :good:
Vsem diky za tipy a rady.

Odpovědět